sekmadienis, balandžio 11 d.
Aktualijos
Netikėtas streikas: oro uostuose įstrigo dešimtys keleivių
Dėl spontaniško oro uosto darbuotojų streiko Belgijos sostinėje įstrigo dešimtys tūkstančių keleivių. Trukdžiai paveikė ir nemažai keliaujančių lietuvių.
Aktualijos
Centrinį Londoną paralyžiuos spūstys
Penktadienį prasidės vienas didžiausių šių metų metro ir traukinių streikų sukelsiančių itin daug chaoso mieste.
Aktualijos
„Ryanair“ streikas pykdo lietuvius: penktadienio ryte netikėtai atšauktas skrydis į Londoną
Ketvirtadienį pigių skrydžių bendrovė paskelbė, kad dėl streiko atšaukiami trys skrydžiai iš Lietuvos. Tačiau ankstų penktadienio rytą paaiškėjo, kad nepatogumų patirs kur kas daugiau keliautojų.
Aktualijos
Penktadienį keliausiantiems nepasisekė - „Ryanair“ atšauks mažiausiai 150 skrydžių
„Ryanair“ dėl penktadienį planuojamo įgulos narių streiko visoje Europoje atšauks ne 190 skrydžių, kaip planuota anksčiau, o 150, trečiadienį pranešė Airijos pigių skrydžių bendrovė.
Aktualijos
„Ryanair“ darbuotojai planuoja didžiausią streiką kompanijos istorijoje
Rugsėjo 28 d. „Ryanair“ darbuotojai žada paskelbti streiką, kuris taptų didžiausiu šios skrydžių kompanijos istorijoje. Belgijos, Nyderlandų, Italijos, Ispanijos ir Portugalijos darbuotojai ketina 24 valandas boikotuoti savo darbdavį, dėl ko kyla grėsmė atšaukti šimtus skrydžių Europoje.
Aktualijos
„Ryanair“ dėl streiko ir vėl atšauks 150 skrydžių
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskelbė trečiadienį atšauksianti 150 iš planuojamų 400 skrydžių iš ir į Vokietiją dėl pilotų streiko. Pilotai ir įgulos nariai nusprendė surengti dar vieną streiką reikalaudami geresnių darbo sąlygų ir darbo užmokesčio padidinimo.
Aktualijos
Sutriks dar daugiau skrydžių: „Ryanair“ darbuotojai skelbia apie naują streiką
„Ryanair“ pilotams ir įgulų nariams Vokietijoje atstovaujančios profsąjungos paragino trečiadienį surengti streiką, kad Airijos pigių skrydžių įmonė įsiklausytų į jų reikalavimus dėl didesnio darbo užmokesčio ir geresnių darbo sąlygų.
Aktualijos
Traukinių vairuotojai ruošiasi išeiti į trijų dienų streiką
South Western Railway darbuotojai, daugiausiai vairuotojai, įspėjo profsąjungą, kad ruošiasi išeiti į trijų dienų streiką, kuris gali labai paveikti traukinių tvarkaraščius bei keleivių keliones.
Aktualijos
Didžioji diena: streikas paralyžiavo skrydžius
Didesnio darbo užmokesčio ir geresnių darbo sąlygų reikalaujantys „Ryanair“ pilotai keliose Europos šalyse penktadienį pradėjo koordinuotą 24 valandų streiką.
Aktualijos
Situacija darosi nebevaldoma: prie „Ryanair“ streiko prisijungė dar viena šalis
Vokietijos pilotams paskelbus, kad jie prisijungs prie visoje Europoje rengiamų protestų prieš „Ryanair“ darbo užmokesčio ir darbo sąlygų politiką, pigių skrydžių bendrovė pareiškė, jog atšauks 250 penktadienį planuotų skrydžių į ir iš Vokietijos.
Aktualijos
Prie masinio pilotų streiko prisijungė dar daugiau darbuotojų, nukentės daugiau skrydžių
Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai Vokietijoje prie masinių avialinijų darbutojų streikų prisijungs penktadienį, paskelbė pilotus atstovaujanti profsąjunga „Cockpit“.
Aktualijos
Sugriauti atostogų planai: šią savaitę „Ryanair” ir vėl streikuos
Pastarosiomis savaitėmis pigių skrydžių avialinijos „Ryanair” nuvylė tūkstančius savo klientų. Dėl vieno po kito prasidedančių darbuotojų streikų, sugriuvo daugybės keleivių atostogų planai, atšaukta šimtai skrydžių.
Aktualijos
„Ryanair“ streikų krizė: papildomų nuostolių 100 tūkst. keleivių kompensuoti nežada
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ savo „Twitter“ paskyroje atsiprašė 50 tūkst. Belgijos, Ispanijos ir Portugalijos keleivių, kuriems dėl bendrovės darbuotojų streikų buvo atšaukti skrydžiai.
Aktualijos
„Ryanair“ vėl stabdo skrydžius
Kitą savaitę skelbiamas dar vienas pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotų streikas, dėl kurio bus atšaukti šimtai skrydžių, o kelionės planus teks keisti dešimtims tūkstančių žmonių.
Aktualijos
Dėl streiko „Ryanair” atšaukiami skrydžiai
Ketvirtadienį pigių skrydžių aviakampanija „Ryanair” atšaukė 30 skrydžių. Įmonės vadovai buvo priversti imtis tokių veiksmų dėl pilotų Airijoje streiko.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotų streikas stabdys skrydžius
Didžiausios pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai artimiausiu metu planuoja streikuoti, dėl to gali būti atšaukta nemažai bendrovės skrydžių.
Aktualijos
Ketvirtadienio metro streikas atšaukti neplanuojamas
Jeigu Geležinkelio, jūrų ir transporto darbuotojų sąjungos (RMT) bei „Aslef” sajungos nariams šiandien nepavyks susitarti su „Transportas Londonui” (Transport for London, TfL)” vaovybe, ketvirtadienį planuojamas streika sukels transporto chaosą visame Londone.
Aktualijos
Pasiruoškite – trečiadienį didžiulis metro streikas
Jau rytoj Londono metro bus paralyžiuotas. Laukiama chaoso visoje transporto sistemoje ir gausybės traukinių vėlavimų.
Aktualijos
Metro Jubilee linija kitą mėnesį neveiks dvi dienas
Londono metro Jubilee linijos traukinių vairuotojai skelbia streiką dėl netinkamų darbo sąlygų ir savališkai pakeistų darbo grafikų.
Aktualijos
Ryte prasidėjus streikui – Londone transporto chaosas
Tūkstančiui londoniečių trečiadienio ryte susidūrė su chaosu ir transporto kliūtimis. Šį rytą prasidėjo 48 val. trukmės planuotas DLR traukinių streikas.
ŽYMA
PRANCŪZŲ KINAS