šeštadienis, vasario 27 d.
Pasaulio lietuviai
Paryžiuje pagerbti Lietuvai nusipelnę iškilūs Prancūzijos lietuvių bendruomenės veikėjai
Gruodžio 15 dieną tradicinio kalėdinio Prancūzijos lietuvių bendruomenės susitikimo metu Paryžiaus Šv. Augustino bažnyčioje surengta iškilių bendruomenės veikėjų – Ričardo Bačkio ir Perkūno Liutkaus – pagerbimo ceremonija.
Lietuva
Paryžiuje vyko knygos „Sibiro haiku“ pristatymas
Lapkričio 27 dieną Paryžiuje buvo surengtas į prancūzų kalbą išverstos knygos „Sibiro haiku“ pristatymas ir susitikimas su jos autorėmis – rašytoja Jurga Vile ir iliustratore Lina Itagaki, bei vertėja Marielle Vitureau.
Lietuva
Ambasadorė I. Vaišvilaitė pažymėjo poreikį visapusiškai populiarinti prancūzų kalbą
Spalio 30-31 dienomis Monake vykstančiame Tarptautinės frankofonijos organizacijos (TFO) narių susitikime Lietuvos prezidento atstovė TFO ambasadorė Irena Vaišvilaitė pažymėjo poreikį visapusiškai populiarinti prancūzų kalbą.
Pasaulio lietuviai
Prancūzijoje steigiamas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubas
Spalio 17 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje surengtas Paryžiaus lietuvių profesionalų klubo inauguracinis susitikimas, kuriame dalyvavo apie 90 Prancūzijoje dirbančių ar studijuojančių tautiečių.
Pasaulio lietuviai
Ambasadoje Paryžiuje vyko susitikimas su Prancūzijoje studijuojančiais lietuviais
Spalio 15 dieną ambasadoriaus Nerijaus Aleksiejūno kvietimu Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas susitikimas su Prancūzijoje studijuojančiais lietuvių studentais ir jaunaisiais mokslininkais.
Pramogos
Parduotuvėse įdiegtos naujovės akyliau stebėsiančios savitarnos pirkėjus
Pirmieji naujoves išbandys Sainsbury‘s pirkėjai, kurie bus kur kas akyliau stebimi, kuomet naudosis savitarnos kasomis.
ŽYMA
PRANCŪZIJOS LIETUVIAI