šeštadienis, gruodžio 5 d.
Pramogos
Neįtikėtina: moteris su savimi nešiojosi 26 kg cistą
Swansea gyvenančios 28-erių Keely Favell istorija – neeilinė. Gydytojai teigė, kad moteris – nėščia, tačiau visi jai atliekami tyrimai rodė priešingai. Nepaisant to, K. Favell svoris vis augo, o to priežastis – grėsmingas darinys kūne.
Sveikata
Vėlai miegoti einantiems vaikams – rimtos ligos
Vaikams naudinga anksti eiti miegoti, Ir kuo anksčiau, tuo geriau. Tokia išvada padaryta atlikus Niujorke milžinišką tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 15 500 tėvų.
Pramogos
Karalienės vyras princas Philipas – ligoninėje (atnaujinta)
Didžiosios Britanijos karalienės vyras, Edinburgo kunigaikštis princas Philipas praleis šių metų karalienės kalbą. Į ligoninę jis išvežtas vakar vakare.
Aktualijos
E. Macronas išrinktas Prancūzijos prezidentu
Proeuropietiškų centristinių pažiūrų Emmanuelis Macronas sekmadienį didele persvara laimėjo antrąjį Prancūzijos prezidento rinkimų ratą ir įveikė kraštutinių dešiniųjų pažiūrų varžovę Marine Le Pen, rodo pirminės prognozės.
Aktualijos
Pretendentui į Prancūzijos prezidentus E. Macronui – kibernetinis kirtis
Kandidato į Prancūzijos prezidentus Emmanuelio Macrono kampanijos komanda, internete pasirodžius tūkstančiams jos vidaus susirašinėjimo dokumentų, penktadienį patvirtino, kad patyrė „didžiulę ir koordinuotą įsilaužimo ataką“, ir pasmerkė bandymą „destabilizuoti demokratiją“.
Komentarai
Kodėl investuotojams svarbūs Prancūzijos prezidento rinkimai?
Gegužės 7 dieną viso pasaulio akys bus nukreiptos į Prancūziją, kur vyks antrasis prezidento rinkimų turas. Prancūzai rinksis iš dviejų kandidatų: Marine Le Pen iš kraštutinės dešiniosios partijos „Nacionalinis frontas“, kuri neslepia prorusiškų pažiūrų, ir buvusio šalies ekonomikos ministro, judėjimo „Pirmyn!“ lyderio, socialliberalo Emmanuelio Macrono.
Komentarai
Rinkimai Prancūzijoje: ar ne per anksti džiaugtis?
Emmanuelis Macronas surinko daugiausia balsų pirmame Prancūzijos prezidento rinkimų ture ir toliau kovos su euroskeptike Marine Le Pen. Nors dauguma rinkų dalyvių tikisi E. Macrono pergalės, skelbti populizmo pralaimėjimą dar per anksti.
Sveikata
Persivalgymas vakarais: ką tai pasako apie žmogų?
Kai atliekame neprasmingą darbą, dažnai esame linkę valgyti, nes atliekama veikla mūsų netenkina, sako psichologė psichoterapeutė Aušra Griškonytė.
Sveikata
Jei nori gerai jaustis vasarą
Specialistai pataria, kaip išvengti negalavimų ir jaustis gerai visą vasarą.
Gyvenimas
Metai bėga – poreikiai kinta
Ar visada moters organizmo poreikiai vienodi? Nereikia daug galvoti, kad į šį klausimą atsakytum: ne. Juk moters organizmas pritaikytas naujai gyvybei paleisti į pasaulį, todėl jis nuolat kinta, priklausomai nuo amžiaus ir būsenos. Taigi labai svarbu žinoti, kada ir kaip moteriai reikia pasirūpinti savo sveikata.
Gyvenimas
Baltymai – laimės hormonų kuriamoji medžiaga
Mūsų smegenų ląsteles aktyvina mityba, taigi, ji turi būti pakankama. Kaip žinia, dabar visuotinį susirūpinimą kelia ne maisto trūkumas, bet mūsų suvalgomas per didelis maisto kiekis. Tačiau verta atminti, kad nors kalorijų skaičių mažinti reikėtų, tačiau žmogaus organizmui būtina gauti pakankamai baltymingo maisto (proteinų).
Gyvenimas
Pavojingas sezonas
Ar žinote, kad artėja tobuloms kūno formoms ypač pavojingas sezonas? Kai lauke šalta ir netgi dieną retai džiugina saulė, ilgais vakarais ir netgi savaitgaliais kyla pagunda vien tingiai tysoti prie televizoriaus. Na, o jei dar šalia traškučių maišelis ar šokolado plytelė... Tokio pasyvaus poilsio „rezultatus“ netruksime pastebėti – ir pirmiausia jie, ko gero, pasireikš papildomais riebaliukais ant liemens ir pilvo.
Gyvenimas
Kur Lietuvoje gydytis dantis? Dental Pro: nuo dantų balinimo iki implantų
Ne paslaptis, kad viešėdamas Lietuvoje dažnas Didžiojoje Britanijoje reziduojantis tautietis nepraleidžia progos susitvarkyti dantis. Analogiškų paslaugų Jungtinėje Karalystėje ir gimtojoje Lietuvoje kainų skirtumas akivaizdus, o lietuviškos odontologijos paslaugų kokybė dažnai nenusileidžia ar net viršija angliškųjų.
Gyvenimas
Tu gali mesti rūkyti!
Pradedantieji rūkyti mano, kad bet kada galės mesti rūkyti, tačiau statistika negailestinga: 90 procentų rūkančiųjų nori atsikratyti šio įpročio, bet be kitų pagalbos rūkyti meta... vos vienas procentas. O juk mesti rūkyti yra efektingesnis būdas apsisaugoti nuo ligų, negu bet kuri kita medicinos profilaktikos priemonė.
Gyvenimas
Žmona: Michaelio sveikata gerėja
Prieš tris savaites iš komos pabudusio 45-erių metų buvusio „Formulės-1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio sveikata po truputį gerėja, tai vokiečių žurnalui „Neue Post“ atskleidė legendinio sportininko žmona Corinna, rašė Delfi.lt.
Gyvenimas
R. Williamsas sulaužė gerbėjai ranką
Daininkas Robbie Williamsas sužalojo savo gerbėją sulaužydamas jai ranką. Koncerto Newcastle\'o mieste metu, atlikėjas nukrito nuo scenos ir užgriuvo žiūrovę, kuriai prireikė medikų pagalbos, skelbė Daily Mirror.
Gyvenimas
Saulės spindulių smūgis sveikatai
Atėjus vasarai ir vis aukščiau kylant termometrų stulpeliams gydytojų kabinetus užplūsta ligoniai, nesuprantantys, kuo ir kodėl susirgo.
ŽYMA
PRANCŪZIJOS PREZIDENTO RINKIMAI