trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Komentarai
Verslo boikotas
Žodis iš B raidės
Tarptautinių žodžių žodynas yra neplona knyga, pilna žodžių, kurių daugelis vartojami ir Lietuvoje. Čia turime ir absento, ir šiek tiek makiavelizmo, be to, vaflių. Bent vienas žodis iki šiol išsiskyrė – boikotas, kuris techniškai mūsų šalyje šį tą reiškia, bet praktiškai – nelabai.
Verslas
Mano draugai prekių ženklai
Internetas leido užmegzti naujus ryšius tarp žmonių, tačiau taip pat suteikia galimybę verslui lengviau užmegzti neformalius santykius su galimais klientais. Apie šios jungties naudą ir iššūkius IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui papasakojo internetinės rinkodaros kompanijos „Marketing Zen“ vadovė Shama Hyder.
Pramogos
Arvydas Vilčinskas pamilo perpus už save jaunesnę emigrantę
Jonavoje gyvenantis ir aktyviai koncertuojantis legendinis Lietuvos dainininkas Arvydas Vilčinskas jaučiasi kaip niekad laimingas. 57-erių vyras prie šono glaudžia dvidešimt devyneriais metais jaunesnę savo mylimąją, su kuria jie kartu dar tik du mėnesiai.
Lietuva
Garsus aktorius Antanas Šurna atgulė amžino poilsio
Menininkai ir garsaus aktoriaus Antano Šurnos talento gerbėjai ketvirtadienį turėjo paskutinę progą pareikšti jam pagarbą. Šią savaitę aktorius mirė staiga jį ištikus infarktui, pranešė didieji Lietuvos portalai.
Pramogos
Radistas Rolandas džiaugiasi savo gyvenimu
Savimi pasitikintis, drąsus, kiek įžūlokas radistas Rolandas Mackevičius šiandien gali pasidžiaugti, atrodytų, svajonių gyvenimu. „Niekada nebuvau išskirtinai talentingas, tiesiog be galo smalsus ir ėmiau iš gyvenimo viską. Niekas prasimušti man nepadėjo ir reikėjo nemenkai paplušėti, kol tapau atpažįstamas gatvėje”, - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ atviravo žvaigždė.
Pramogos
D. Baumila viešai atskleidė, kodėl palikęs šeimą
Grupės „Kastaneda“ narys Donatas Baumila sako, kad kalbėti apie tai, kas dabar vyksta jo gyvenime nėra lengva. Ypač prisipažinti, kad 14 metų trukusi draugystė, ir beveik 7 metai santuokos su metais vyresne žmona Daine nutrūko dėl jo kaltės. Donatas sako, kad viešai prabilti nusprendė nenorėdamas toliau slapstytis ir meluoti.
ŽYMA
PREKIŲ ŽENKLAI