penktadienis, sausio 15 d.
Aktualijos
Hackney rajone nekaltą vyrą nužudžiusiems paaugliams – kalėjimas
34-erių Danielis Frederickas buvo niekuo dėtas vyras, gyvenęs Hackney, centrinėje Londono dalyje. Jo mergina laukėsi jųdviejų vaikelio. Sausio 8 d. juodu nuvyko į ligoninę. Po to Danielis turėjo susitikti su draugu, su kuriuo planavo vakarą praleisti žaidžiant vaizdo žaidimus. Tuo metu dar negimęs vaikas nė nenutuokė, kad savo tėvo taip ir nepamatys.
Aktualijos
Per muštynes Londone žuvo žmogus
Trečiadienio pavakarę Londone mirtinai sumuštas vyras – jis mirė tiesiog gatvėje, o kumščiais mojavę užpuolikai paspruko.
Aktualijos
Policijos pagalbos nesulaukusi britė vagį sugavo pati
Internete sparčiai plinta istorija apie moterį, kuri pati surado iš jos pavogtą dviratį ir jį sugebėjo atsiimti tuo metu, kai policija demonstravo bejėgiškumą.
Pramogos
Po Londoną klaidžiojo J. Bieberis (nuotraukos)
Trečiadienį Londono centre buvę žmonės turėjo progą iš arti pamatyti vieną iš populiariausių dainų atlikėjų pasaulyje Justiną Bieberį, kuris pastebėtas prie lankytinų miesto vietų ir net surengė trumpą pasirodymą.
Pramogos
Grąžina pinigus už neįvykusį koncertą „Lietuvai 100“
Nors viešai baimintasi, kad bilietus į atšauktus koncertus „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone įsigiję žmonės neatgaus išleistų pinigų, jie šią savaitę pradėti grąžinti.
Aktualijos
Oficialu: imigrantų JK sumažėjo beveik pusiau
Nacionalinis statistikos departamento (ONS) ketvirtadienį pateikė daugelį nustebinusius skaičius. Pasirodo, Jungtinės Karalystės (JK) populiacijos augimas – žemiausias per 15 metų.
Aktualijos
Marichuanos mėgėjai žmogų nužudė dėl telefono
Laisvės atėmimu iki gyvos galvos nuteisti du jaunuoliai, kurie dėl menkavertės priežasties nužudė žmogų.
Aktualijos
Londono ligoninėje siautėjo ugnis
Sekmadienį vakare vienoje iš Londono ligoninių kilo gaisras, kurį gesino itin gausios ugniagesių pajėgos, teko evakuoti pacientus, neišvengta sužalojimų.
Anglijoje
Lietuvė įkūrė miško gabalėlį Londono širdyje
Lietuva birželio mėnesį Londone pradeda su debiutiniu paviljonu Londono architektūros festivalyje, kuris vyksta visame Londone ir siūlo lankytojams daugiau nei 400 renginių visą birželio mėnesį. Lietuvos paviljonas - „The Building Site“ (liet. „statybvietė“) – tai uždara, Lietuvos mišką primenanti instaliacija miesto centre, priešais Šv. Pauliaus katedrą Londone.
Aktualijos
Camden Town partrenktas žmogus
Jaunas vyras buvo partrenktas netoli Camden Town metro stoties.
Aktualijos
Po sprogimo Londone sužeisti vaikai
Dešimt žmonių sužeisti po to, kai šiauriniame Londono rajone religinės šventės metu uždegtas laužas netikėtai sprogo į susirinkusiuosius. Tarp sužeistųjų ir vaikai.
Aktualijos
Už privažiavimą prie oro uosto – naujas mokestis
Siekiant sumažinti automobilių spūstis prie intensyviausio Londono oro uosto, privažiavimą prie jo ketinama apmokestinti vienkartiniu mokesčiu.
Pramogos
Londonas išlieka didžiausiu pasaulyje finansų centru
Londonas išlieka pirmoje vietoje didžiausių pasaulio finansų centrų sąraše, nepaisant Didžiosios Britanijos sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos, kuris gali turėti neigiamos įtakos šios šalies bankų sistemos plėtros perspektyvai, skelbiama finansinių konsultacijų bendrovės „Z/Yen Group“, kas pusmetį sudarančios „Global Financial Centres Index“ (GFCI) indeksą, apžvalgoje.
Aktualijos
Londono centre – pavojaus aliarmas
Pastebėjus įtartiną paketą specialiosioms tarnyboms teko skubiai evakuoti pačioje Londono širdyje esančią metro stotį.
Aktualijos
Praeiviai gelbėjo Temzėje skęstančią moterį
Praeiviai Londone, South Bank rajone trečiadienį gelbėjo skęstančią moterį, kuri nelaimingo atsitikimo metu įkrito į Temzę.
Pramogos
Londone po renovacijos atidaroma istorinė oranžerija su rečiausiais pasaulio augalais
Didžiausia pasaulyje Viktorijos laikų oranžerija – nuostabus paminklas to amžiaus ambicijoms ir kūrybiškumui – po ilgai užtrukusios renovacijos vėl atvers duris lankytojams, kurie čia galės pamatyti vienus rečiausių pasaulio augalų.
Pramogos
Atidžiai dairykitės Londone – mieste netrūks lietuviškų akcentų
Žinia apie atkurtos Lietuvos šimtmetį Jungtinėje Karalystėje pasklis plačiai – nuo poeto Antano Šimkaus eilių Londono metro stotyse, beveik pusšimčio skaitmeninių ekranų, skelbiančių šalies Nepriklausomybės šventę, iki iškilmingo akordeonisto Martyno Levickio koncerto pačioje miesto širdyje ir Lietuvos vėliavos iškėlimo ceremonijos sostinės Barkingo ir Dagenhamo rajono savivaldybėje.
Aktualijos
Iš Londono traukiniu bus galima pasiekti Amsterdamą
Nuo balandžio pradžios greitaeigiu traukiniu iš Londono bus galima pasiekti dar vienos Europos šalies sostinę, kelionės neužtruks, skelbiama, kad kainos irgi neturėtų kandžiotis.
Pramogos
Londono centre – masinė evakuacija
Antradienio ryte centriniame Londone dirbandys sostinės gyventojai susidūrė su imtu iššūkiu. Dėl didžiulio dujų nuotėkio sukelto pavojaus evakuota daugiau nei 1400 žmonių bei uždarytos dvi pagrindinės metro stotys.
Aktualijos
Naktį Londone evakuoti šimtai žmonių
Naktį iš antradienio į trečiadienį evakuoti šimtai centrinio Londono gyventojų. Žmonės skubiai iš namų išprašyti po to, kai Pimlico rajone pastebėtas didžiulis dujų nuotekis.
ŽYMA
PREKYBA ĮTAKA