šeštadienis, spalio 31 d.
Pasaulis
Prekyba žmonėmis yra viena didžiausių šių laikų rykščių
„Šiandien yra 30 mln. vergų, daugiau nei kada nors yra buvę. Vyrai, moterys ir vaikai visame pasaulyje priversti dirbti be
Aktualijos
Už prekybą žmonėmis nuteistas lietuvis ir du Didžiosios Britanijos piliečiai
Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį prekybos žmonėmis byloje ir nusikaltimą padariusiems bendrininkams paskyrė realias 5 ir 6 metų laisvės atėmimo bausmes, priteisė 13 000 Eur neturtinės žalos atlyginimą nukentėjusiesiems.
Lietuva
Prekybos žmonėmis ir kokaino kontrabandos byloje – nuosprendis
Šiandien Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje šiauliečiai 1985 m. gimęs V. J., 1991 m. gimęs Ž. Ch. ir Šilutėje gyvenanti A. B., gimusi 1994 m., buvo kaltinami kiekvienas iš jų įvairiais nusikaltimais – prekyba žmonėmis, narkotinių medžiagų disponavimu, neteisėtu disponavimu sprogstamosiomis medžiagomis.
Aktualijos
Po šiurpios su prekyba žmonėmis susijusios statistikos paviešinimo migracijos departamento specialistai mokėsi atpažinti prekybos žmonėmis aukas
Šių metų lapkričio mėnesį Migracijos departamento specialistams buvo surengti mokymai, kaip atpažinti prekybos žmonėmis aukas.
Aktualijos
Wiltshire sunkvežimyje rasta 15 žmonių - uždarė A350 kelią
Jau antrajame tokio pobūdžio incidente per pastarąsias savaites, netoli Chippenham, Wiltshire sustabdytame sunkvežimyje buvo aptikta 15 žmonių.
Aktualijos
Dėl sunkvežimyje rastų 39 asmenų palaikų sulaikyta sutuoktinių pora
Vyras ir žmona iš Warringtono Češyre sulaikyti po to, kai Essexe vilkike buvo rasti 39 migrantų lavonai. Pora kaltinama prekyba žmonėmis ir netyčinėmis žmogžudystėmis.
Pasaulis
Kalėjime nusižudė prekyba nepilnametėmis kaltintas JAV milijardierius J. Epsteinas
Kalėjime nusižudė JAV milijardierius finansininkas Jeffrey Epsteinas, apkaltintas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais, šeštadienį pranešė JAV žiniasklaida.
Aktualijos
Moderni vergovė: trys Ilfordo rumunai broliai įkalinti už veiklą organizuoto nusikalstamumo gaujoje
Trys broliai iš Rumunijos, visi gyvenę Ilforde, Blackfriars Karališkojo teismo buvo nuteisti dešimčiai metų kalėjimo. 
Aktualijos
Pasieniečiai sustabdė prekeivių žmonėmis planus
Lietuvos pasieniečiai su užsienio kolegomis išardė tarptautinį prekybos žmonėmis tinklą. Tyrimo metu nustatyta, kad į mūsų šalį atvykusius ukrainiečius ketinta išgabenti priverstiniam darbui į Jungtinę Karalystę.
Aktualijos
Vergonominiai migrantai
Lietuviai patenka į dešimtuką tautybių, kurių atstovai Jungtinėje Karalystėje dažniausiai tampa prekybos žmonėmis aukomis. Tuo metu oficiali mūsų šalies statistika rodo vos kelias dešimtis nukentėjusiųjų per metus, o pastangos kovoti su prekyba žmonėmis, JAV vyriausybės manymu, neatitinka net minimalių standartų.
Aktualijos
Londoniečiai priversti dirbti per du darbus
Net 150 tūkst. Londone gyvenančių žmonių priversti dirbti per du darbus, kad galėtų patenkinti būtiniausius pragyvenimo poreikius, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Prieš dešimtmetį šis skaičius siekė vos 94 tūkst.
ŽYMA
PREKYBA ŽMONĖMIS