sekmadienis, liepos 5 d.
Verslas
Alkoholio rinka
Draudimų efektas matomas, bet verslas išradingas
Pastaraisiais metais valdžiai padidinus akcizus visam alkoholiui, įvedus ne vieną prekybos jais ribojimą, išaugus nealkoholinių gėrimų pardavimams, verslininkai teigia, kad vidaus rinkai smukus, į Lietuvą plūsta alkoholis iš kaimyninių šalių.
IQ Tema
Skål!* arba sritis, kurioje jau beveik pasivijome skandinavus
Naujųjų metų rytą pabudę lietuviai galėjo pasijusti truputį labiau šiauriečiai – naujosios alkoholio prekybos ir reklamos taisyklės griežtumu pranoksta net kai kurias Skandinavijos šalis
Pramogos
Kur gyvena (ne)laimingiausi JK žmonės? (sąrašas)
Lietuvių pamėgtos Londono teritorijos įvardijamos kaip gyvenamosios vietos, kuriose gyvena mažiausiai laimingi žmonės Jungtinėje Karalystėje.
Aktualijos
Rusijoje svarstoma akcizus didinti ir degtinei, ir vynui
Rusijos sveikatos apsaugos ministerija siūlo kovojant su alkoholizmu šalyje ženkliai padidinti stipresnių negu 9 proc. alkoholinių gėrimų akcizą, rašo Rusijos žiniasklaida.
Gyvenimas
Gyvenimas be tikslų: gerai ar blogai?
Apie gyvenimą be tikslų asmenybės ugdymo trenerė Ilona Tamošiūnienė kalba perteikdama populiaraus amerikiečių rašytojo ir tinklaraštininko Leo Babautos mintis.
Gyvenimas
Jogos principai, vedantys į laimingą gyvenimą
Egzistuoja tiesa, kad joga nėra tik eilinis sportas kūnui. Be įvairiausių pratimų, saulės sutikimų, stovėjimo žemyn galva, joga tuo pačiu yra ir penas sielai, raktas į laimingą pilnavertį gyvenimą. Jogos principai moko, kaip teisingai elgtis gyvenimo situacijose. Jogai teigia, kad taikydamas šias taisykles, žmogus gali pasiekti laimę.
ŽYMA
PREKYBA ALKOHOLIU