sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Aktualijos
Karo magnatai
Pasaulinė prekyba ginklais klesti ir krypsta į pirkėjams palankią pusę.
Aktualijos
Nesuvokiamas žiaurumas: Britaniją šokiravo lietuvių surengta egzekucija nė 2 metų neturinčiam vaikui
Siaubingą egzekuciją nė 2 metų neturinčiai mergaitei surengę Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai sulaukė šios šalies teismo nuosprendžio.
Aktualijos
Tėvai dukrą prievarta bandė ištekinti už pirmos eilės pusbrolio
Šiandien paskelbtas nuosprendis Britaniją sukėlusioje byloje, kurioje tėvai kaltinami savo dukrą klasta nuvilioję į Bangladešą ir jauną merginą prievarta bandę ištekinti už pirmos eilės pusbrolio.
Pasaulis
Pora teismo sprendimu sūnų iškeldino iš namų
Viena amerikiečių pora kreipėsi į teismą, kad priverstų savo 30-metį sūnų išsikraustyti iš jų namų, trečiadienį pranešė JAV žiniasklaida.
Aktualijos
Tragiškai žuvusių broliukų tėvas rastas negyvas
Jungtinę Karalystę sukrėtusi siaubinga šeimos istorija nesibaigia: metų pradžioje palaidojęs du girto vairuotojo pražudytus sūnelius mirė ir širdgėlos kamuojamas jų tėvas.
Pramogos
Atostogų metu girtaudama britų pora pamiršo savo vaikus
Britų pora, išvykusi atostogauti kartu su dviem mažametėmis dukromis į Maljorką, viešbutyje besilinksmindami pamiršo savo 11-kos ir 4-verių dukrytes, kuriomis, kol tėvai girtavo, teko rūpintis kitiems viešbučio svečiams.
Lietuva
Seimas tėvus nori auklėti baudomis
Lietuvos seime įregistruotas siūlymas piniginėmis baudomis bausti vaikų į priešmokyklinio ugdymo programas neleidžiančius tėvus.
Pasaulis
Lietuvei trumpam grąžintos pakistaniečio vyro pagrobtos dukros
Trečiadienį Aukščiausiasis teismas nusprendė, kad trys be lietuvės Maimounos Liškauskaitės žinios į Pakistaną tėvo išvežtos dukros, kurios motinos nematė septynerius metus, trims mėnesiams sugrąžinamos motinos globai.
Aktualijos
Prievartavo ir kankino 12-metę dukrą: „Geriau mes, nei koks maniakas“
Policijos pareigūnai teigia surinkę pakankamai įrodymų prieš rusų porą, kuri ilgą laiką prievartavo ir kankino savo 12-os metų dukrą. „Geriau mes, nei koks maniakas“, – bylą tiriantiems pareigūnams pareiškė mergaitės motina, pridurdama, jog „vaikui geriau nekaltybę prarasti su tėvu, nei su kitu vyru“.
Pramogos
Mokslininkų tyrimas: iš ko vaikai paveldi protinius gabumus
Intelektą lemiantys genai perduodami su X chromosoma ir gali būti neaktyvūs, jei jie ateina iš tėvo. Pasak mokslininkų, motinos genetika nustato, kiek protingas bus vaikas, ir tėvas su tuo neturi nieko bendra. Labiau tikėtina, kad savo vaikams intelekto geną perduos moteris, nes jis perduodamas su X chromosoma – moterys jas turi dvi, o vyrai tik vieną, rašo Independent.co.uk.
Gyvenimas
Ko nedera daryti su savo tėvais?
Estų raganos, „Ekstrasensų mūšio“ finalininkės, patarimai kaip reikia bendrauti su savo tėvais, kad neprisišaukti bėdų.
Aktualijos
Nuteista britė, uždusinusi savo dvimetę dukrytę
Motina, kuri tėvui nusiuntusi paskutinę dukrytės nuotrauką uždusino vos dviejų sulaukusią mergaitę – teismo sprendimu įkalinta mažiausiai 16 metų laisvės atėmimo.
Gyvenimas
Charlio Gardo tėvai medikų prašo parsivežti mirštantį kūdikį namo
Nepagydoma liga sergančio kūdikio Charlie Gardo tėvai, išgirdę medikų iš JAV prognozes, pirmadienį nutraukė teisinę kovą dėl galimybės savo sūnų gydyti eksperimentiniu metodu Jungtinėse Valstijose. Tėvai maldauja medikų leisti jiems mirštantį sūnų parsivežti namo.
Gyvenimas
Vaiko drovumas – ne sutrikimas ar yda
Vaiko drovumas neretai laikomas yda, ypač visuomenėse, kuriose iškeliama komunikabilumo ir ekstravertiškumo svarba. Tačiau taip manantieji nesuprantama, kad drovumas kyla iš gyvybiškai svarbaus prieraišumo instinkto, saugančio vaiką nuo grėsmės būti išvestam iš jam artimos, saugios bendruomenės. Retai suvokiama, kad drovumas yra gamtos plano dalis, užtikrinanti, kad didžiausią įtaką vaikui darytų artimiausi už jį atsakingi asmenys.
Pramogos
Davidas Beckhamas buvo priverstas aiškintis dėl bučinio su dukra
Davidas Beckhamas atmetė kritiką dėl nuotraukos, kurioje įamžintas bučinys į lūpas su savo penkerių metų dukra Harper.
Pramogos
Neištikimybe įtariamas Davidas Beckhamas kreipėsi į pasaulio tėvus
Sekmadienį Jungtinėje Karalystėje buvo minima Tėvo diena.Vienas iš garsiausių pasaulio futbolininkų Davidas Beckhamas šia svarbia proga kreipėsi į pasaulio tėvus ir pasidalino savo ir sūnų Brooklyno, Romeo Jameso ir Cruzo nuotrauka.
Gyvenimas
Kuo ypatinga vaikų atmintis?
Iki 9 metų amžiaus vaiko atmintis skiriasi nuo suaugusio žmogaus atminties. Vaikas įsimena žodžius, mintis ir konkrečius veiksmus. Kadangi sugebėjimas logiškai mąstyti dar neišsivystė, vaikas gyvena šiame konkrečiame momente.
Pasaulis
Kūdikis milžinas nustebino ir mamą, ir medikus
Moteris pagimdė neįprastai daug sveriantį kūdikį. Vos gimusio berniuko svoris buvo 7,37 kg, o ūgis – 57 cm. Beveik dvigubai už įprasta naujagimį didesnis berniukas gimė mamai iš Naujosios Zelandijos.
Gyvenimas
Misija – išlikti paauglio vaiko draugu ir autoritetu
Tėvai gali būti puikūs draugai savo paaugliui vaikui, bet draugystė nereiškia leisti jam daryti viską, ko jis nori, ir atsisakyti ribų, sako vaikų ir paauglių psichologė Rima Breidokienė. „Aš leidžiu tau daryti, ką nori, tu pats esi atsakingas už savo gyvenimą, aš visiškai tavimi pasitikiu, nėra jokių ribų ir susitarimų“ – tai jau kraštutinumas.
ŽYMA
PREKYBA GINKLAIS