antradienis, gruodžio 1 d.
Gyvenimas
25 patarimai kelionei į prekybos centrą, padėsiantys sutaupyti pinigų, laiko ir nervų
Prieš apsilankant prekybos centre 1. Suplanuokite savaitės meniu Jei tiksliai žinosite, ką ir kada gaminsite, galėsite nustatyti, ką tiksliai turite nusipirkti, o
Gyvenimas
Kaip prekybos centrai mus apgauna: 10 gudrybių, apie kurias reikia žinoti
Šie rinkodaros specialistų triukai verčia išleisti pinigus daiktams, kurių neketinote įsigyti. 1. Apetito sužadinimas Pojūčiai yra aktyviausi rinkodaros sąjungininkai. Kiek kartų girdėjote:
Verslas
Karantino sušvelninimas
Pradėjo veikti „Ermitažas“, „Senukai“, „Depo“, atsidarys „Ikea“
Vyriausybei trečiadienį leidus atnaujinti veiklą visiems prekybininkams, turintiems išėjimą į lauką, ketvirtadienį pradėjo veikti statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvės. Netrukus žada atsidaryti ir baldų prekybos centras „Ikea“.  
Verslas
Kiek dar plėsis prekybos tinklai?
Prekybos tinklai į parduotuvių atnaujinimą ir plėtrą šiais metais sudėjo daugiau nei 48 mln. eurų. Ko tikėtis kitais metais?
Verslas
„Maxima“ nori įsigyti lenkų prekybos tinklą „Stokrotka“
Baltijos šalių mažmeninės prekybos lyderė bendrovė „Maxima grupė“, Lenkijoje jau valdanti prekybos tinklą „Aldik“, pasirašė investicijų sutartį dėl kitą Lenkijos kasdienio vartojimo prekių prekybos tinklo „Stokrotka“ („Ramunėlė“), turinčio 410 parduotuvių, įsigijimo.
Verslas
H. Klum vietoje A. Sabonio: „Lidl“ žengia į JAV rinką
Praėjus beveik lygiai metams nuo „Lidl“ parduotuvių atidarymo Lietuvoje, vokiečių prekybos tinklas ėmėsi kur kas ambicingesnės užduoties – užkariauti mažų kainų išlepintą Amerikos rinką.
Pasaulio lietuviai
Iš Afrikos į Lietuvą lietuvį gena ilgesys
Jau metus lietuvis Jaunius (26 m.) gyvena vienoje iš kontrastingiausių pasaulio šalių. Į Pietų Afrikos Respubliką (PAR) drąsus jaunuolis išvyko darbo reikalais. Vasaros saule besilepinantis vaikinas „Tiesai“ pasakojo apie šią tolimą šalį, kur kontrastai rėžia akį kalbant apie ir apie gamtą, ir apie kasdienybę, ir apie žmones.
Pasaulio lietuviai
Liuksemburgas – ideali valstybė kurti šeimą
Lietuvė Eglė (32) surado savo karjeros kelią pačioje Europos širdyje – Liuksemburge. Nykštukine vadinama valstybė turi ką pasiūlyti drąsiai ir ambicijų nestokojančiai jaunai moteriai. Ši viena unikaliausių Europos valstybių, kurios sostinė yra to paties pavadinimo Liuksemburgo miestas, pasižymi aukštu gyvenimo lygiu, turi tris oficialias kalbas ir neabejotinai yra vienas svarbiausių Europos Sąjungos (ES) centrų.
Pasaulio lietuviai
Pagyvenus svetur labiausiai traukia į Vilnių
Nyderlandai niekada nebuvo lietuvės Giedrės (28 m.) svajonių šalis, tačiau likimas, o gal tiksliau keli atsitiktinumai, nubloškė būtent ten. Taip jau ketverius metus ši šalis yra „Tiesos“ pašnekovės namai. Šiuo metu mergina gyvena ketvirtame pagal dydį mieste – Utrechte, kuris yra mažesnis už gimtąjį Vilnių, bet dėl to tikrai nėra nuobodus ar provincialus.
Aktualijos
Kaip grūdinosi mažmenininkas
Pirmaisiais nepriklausomybės metais ambicijų tapti šių dienų „Maximomis“, „Norfomis“ bei „Iki“ turėjo ir daugiau verslininkų. Kodėl jiems nepavyko?
Aktualijos
Vokiška kiekybė
Į naują rinką žengiantis „Lidl“, neabejotina, atliko stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių (SSGG) analizę. IQ taip pat pasinaudojo šiuo metodu naujo mažmeninės prekybos žaidėjo įtakai įvertinti.
Pasaulio lietuviai
Lietuvės mokytojos patarimas: „Nebijokite Norvegijos“
Trisdešimtmetė Aida gyvena ir dirba savo svajonių darbą Norvegijoje, Tonsbergo mieste, kuris nuo šalies sostinės Oslo nutolęs per 100 kilometrų. Jauną moterį seniausias Norvegijos miestas ir visa šalis sužavėjo po truputį. Pradžia buvo sunki, bet Aida turi savo sėkmės receptą, kuris padėjo lietuvei plačiai atverti vienos Skandinavijos šalių duris.
Anglijoje
Lietuvei Londone gyventi sunku, bet verta
Tai dar vienos lietuvės merginos sėkmės istorija, kuri, stereotipiškai mąstant, turėjo būti toli gražu nedžiuginanti. 29-erių Ieva pasielgė netikėtai ir kardinaliai pakeitė savo gyvenimą: prieš ketverius metus ji išėjo iš prestižinio darbo viename iš Lietuvos bankų, kur užėmė geras pareigas, išsiskyrė su vaikinu ir nemokėdama anglų kalbos išvyko į Angliją. Logiškai nesuvokiami drąsios merginos sprendimai vis dėlto atnešė sėkmę, ir tai, kas tada kitiems atrodė kvaila ir beprotiška, dabar tapo sveikintina.
Pasaulio lietuviai
Lietuvė Indijoje: arba išmoksti prisitaikyti, arba išvyksti
Gyvenimas viename didžiausių pasaulio miestų Mumbajuje, Indijoje, 27-erių lietuvei Vilgailei – tai kasdien vis naujai stebinanti realybė, įsispraudusi tarp visiško nepritekliaus ir spindinčios prabangos. Indija davė pradžią jos nesibaigiančiai kelionei po įvairias kultūras ir besikeičiančių vertybių pažinimui. Drąsi ir labai energinga mergina Mumbajuje gyvena jau penktus metus. Galvoja, kad gal jau kiek per ilgai, bet palikti Indiją jai nėra taip lengva.
Pasaulio lietuviai
Kanada – puiki, bet… kamuoja ilgesys
Kanada yra antra pagal dydį pasaulio valstybė, apsupta 3 vandenynų, turinti daugybę įlankų, užutėkių, fiordų, ežerų ir vis dažniau atrandama ir aplankoma lietuvių jaunimo, puikiai kalbančio angliškai. Tai ir ekonomiškai stipri šalis, turinti ką pasiūlyti pasauliui ir ten atvykstantiesiems. Kanada, ypač Torontas, yra laikomi vienais draugiškiausių emigrantams. Miestas giriasi tolerantiškais žmonėmis, kurie nuoširdžiai bendrauja ir padeda adaptuotis naujoje vietoje. Kanada dabar ir lietuvės Rasos Miknaitės (30 m.) namai.
Aktualijos
Kanada yra puiki, bet… kamuoja ilgesys
– Kanada dažnai vadinama emigrantų rojumi. Ar sutiktumėte su tokiu apibūdinimu?
Pasaulio lietuviai
Kelią į Prancūziją nutiesė savanorystė
Mados, kvapų, romantikos, vyno, istorijos ir architektūros turtinga Prancūzija vilioja arba nuvilia, bet abejingų nepalieka. Justė Kaziliūnaitė (28 m.) atvyko į Prancūziją savanoriauti jaunimo organizacijoje, kuri rūpinasi jaunimo integracija į verslo ir socialinį gyvenimą. Nors svetima šalis pradžioje sutiko šaltai ir buvo sunku įsilieti į naują rutiną, tačiau Prancūzija savo šarmu vis tiek suviliojo ir nepaleidžia merginos jau beveik 4 metus.
Pasaulio lietuviai
Lietuvės tramplinas į pasaulį – krepšinis
Neabejotinai, Lietuva – krepšinio šalis, o krepšinis yra Gretos Lukšytės (26) gyvenimo aistra. Profesionali krepšininkė išvyko iš Lietuvos į Ameriką dar paauglystėje, kiek vėliau grįžo į Europą atstovauti Ispanijos komandai, o šiuo metu gyvena Didžiojoje Britanijoje. „Tiesos“ pašnekovė Greta sutiko papasakoti, ką reiškia būti jauna krepšininke iš Lietuvos plačiajame pasaulyje.
ŽYMA
PREKYBOS CENTRAI