ketvirtadienis, liepos 9 d.
Lietuva
Prezidentas įteikė Nacionalinę kultūros ir meno premiją V. Kuodytei
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už asmenybės žymę šiuolaikiniame teatre įteikė Nacionalinę kultūros ir meno premiją laureatei aktorei Viktorijai Kuodytei.
Pasaulis
Žada 20 milijonų dolerių premiją už informaciją apie Irane dingusį buvusį FTB agentą
JAV valdžia pažadėjo 20 milijonų dolerių premiją už informaciją, kuri padėtų nustatyti, kur yra buvęs FTB darbuotojas Robertas Levinsonas, dingęs Irane 2007 metais. Tai pirmadienį žurnalistams pranešė aukšto rango Amerikos administracijos atstovas.
Pasaulis
Nobelio premijų sezoną pradeda medicinos apdovanojimas
Nobelio medicinos premijos laureato paskelbimu pirmadienį prasidės neįprastas šių premijų 2019 m. sezonas, kai bus pagerbti iš karto du literatūros laureatai, o prestižinę taikos premiją, kaip spėliojama, galėtų gauti paauglė.
Lietuva
Lobį radę statybininkai atsisakė 10 000 eurų premijos
Nuo kovo 2 d. smalsuoliai galės savo akimis išvysti beveik 500 metų po Laisvės alėjos grindiniu gulėjusį lobį.
Pramogos
Vasaros stilius: pasirūpinkite, kad turėtumėte šiuos tris daiktus
Netrukus į duris pasibelsianti vasara kviečia į drabužių spintą įsileisti daugiau spalvų, raštų ir lengvų audinių. Laiko pasiruošti lieka vis mažiau, todėl kūrybinio dueto „ŠaŠa“ stilistė Viktorija Šaulytė skuba į pagalbą ir tamsų bei pilką garderobą siūlo keisti gaiviomis ir sodriomis spalvomis, šiltus drabužių derinius paįvairinti lengvais ir plazdančiai audiniais, o kojas išlaisvinti atvirais sandalais ir lengvais bateliai. Stilistė dalinasi patarimais bei siūlo 3 skirtingus vasaros įvaizdžius.
Pramogos
Stilistės Viktorijos Šaulytės gimtadienyje nebuvo mylimojo
Kol penktadienio vakarą vieni vakarotojai šėlo miesto centre, kiek atokiau nuo šurmulio, prabangioje poilsio ir pramogų centro „Belmontas“ salėje „Vila Gloria“ į 24-ąjį gimtadienį artimiausius draugus sukvietė stilistė Viktorija Šaulytė. Čia žinomą merginą sveikino artimiausi draugai, tačiau tarp susirinkusiųjų nebuvo stilistės mylimojo Juliaus – jis išvyko į bokso turnyrą Kinijoje.
ŽYMA
PREMIJA