pirmadienis, spalio 26 d.
Aktualijos
Dalia Grybauskaitė
D. Grybauskaitė pakartojo, kad su didžiąja politika ji jau atsisveikino
Kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė teigė neplanuojanti grįžti į aktyvią politiką, dabartinę politinę kultūrą šalyje ji įvertino kaip pablogėjusią. 
Lietuva
Paviešinus naujausią liudijimą Seime inicijuojamas Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir KGB ryšių tyrimas
„Taip, aš ten mokiausi“, – paklausta, ar iš tiesų mokėsi KGB mokykloje, žinomam režisieriui Donatui Ulvydui asmeninio pokalbio metu atsakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kai jis apie Prezidentę kūrė dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“. Šį faktą pats režisierius patvirtino lankydamasis Andriaus Tapino laidoje „Laikykitės ten“.
Lietuva
Su šventėmis sveikina Dalia Grybauskaitė!
Jaukių ir ramių švenčių jums linki buvusi Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.
IQ Tema
Partija, kurios nebus: kodėl D. Grybauskaitė greičiausiai nepasuks A. M. Brazausko keliu
Lietuvos ir užsienio žiniasklaida jau keletą mėnesių Daliai Grybauskaitei matuoja kėdes tarptautinėse organizacijose. Ji galėtų sulošti įspūdingą partiją ir vietos politikoje, tačiau vargu ar tam ryšis.
Komentarai
D. Grybauskaitės dešimtmetis: ko turėtų vengti prezidentės įpėdinis?
Dalios Grybauskaitės dešimtmetis Lietuvos prezidento poste visuomenės nuomonės formuotojų, o vėliau ir istorikų bus įvertintas stipriu teigiamu balu. Tačiau abi kadencijas solidų tautos palaikymą turėjusi šalies vadovė neišvengė klaidų, o bėgantis laikas turbūt lėčiausiai trins prisiminimus apie kietą jos valdymo stilių.
Pasaulis
Pragiedruliai Slovakijoje ar populizmo Vidurio Europoje saulėlydis?
Zuzanos Čaputovos pergalė Slovakijos prezidento rinkimuose – piliečių atsakas į šalyje vešančią korupciją. Ar tai ir smūgis regione išsikerojusiam populizmui?
Lietuva
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga
Brangieji,
IQ Tema
Do Warszawy! arba būsimojo prezidento pirmųjų kelionių žemėlapis
Kokie užsienio politikos klausimai bus aktualūs per naujojo prezidento kadenciją?
Pasaulis
Dėl „didelės“ policijos operacijos laikinai atkirsta Zelandijos sala
Danijoje šimtai policijos pareigūnų ir karių penktadienį surengė didžiulį reidą, sustabdė keltų eismą ir uždarė tiltus, jungiančius rytinę Zelandijos salą kitomis šalies dalimis ir Švedija, pranešė tarnybos.
Pasaulis
Danijoje įsigalioja veidą dengiančius drabužius draudžiantis įstatymas
Naujojo trečiadienį įsigaliojančio įstatymo, draudžiančio dėvėti veidą dengiančius drabužius, įskaitant ir islamą išpažįstančių moterų skaras, pavyzdžiui, nikabus ir burkas, šalininkai ir oponentai pradeda žodinę kovą.
Komentarai
Kaip daina, taip į karą
„Mes gerai žinome – dainuojanti tauta nenugalima, jos neįmanoma pavergti ar sunaikinti, todėl – dainuokime, rodykime sau ir pasauliui, kokia ypatinga Lietuva, kokia sutelkta, didinga ir graži mūsų tauta […] netrukus suskambės mūsų himnas..ir tegul girdi visi, visame pasaulyje – ir draugai, ir visi kiti [balsas kilsteli ir sutankėja, akys kiek sąvadautojiškai prisimerkia, nežymiai kilsteli lūpų kamputis] – dainuok Lietuva, visada dainuok!“
Aktualijos
Prezidentės metinė kalba: ragina aktyvinti įvairių formų pilietinį pasipriešinimą, prakalbo apie „Neregėtą Lietuvą“
Devintąjį metinį pranešimą antradienį skaičiusi prezidentė Dalia Grybauskaitė visuomenę paragino būti pilietiškai aktyvia.
Pasaulis
Danija uždraudė slėpti veidus
Nepaisant žmogaus teisių gynėjų pasmerkimo Danija prisijungė prie kelių kitų valstybių, kuriose draudžiama dėvėti veidą slepiančius drabužius, tokius kaip burka ar nikabas.
Aktualijos
Vygaudas Ušackas ir Žygimantas Pavilionis planuoja dalyvauti prezidento rinkimuose
Buvę diplomatai Vygaudas Ušackas ir Žygimantas Pavilionis penktadienį patvirtino planuojantys dalyvauti konservatorių pirminiuose kandidatų į prezidentus rinkimuose.
Pasaulis
Surasta dingusios žurnalistės galva
Danijos policija šeštadienį paskelbė suradusi nukirstą švedų žurnalistės Kim Wall galvą ir abi kojas.
Gyvenimas
Ir jūs galite būti laimingi kaip Danijos žmonės
Statistika skelbia, kad laimingiausia vieta Žemėje tituluojamas anaiptol ne Disneilendas, o Danija – šalis, kurią užsieniečiai sieja su nesibaigiančiomis tamsiomis žiemomis, marinuota silke, Lego konstruktoriais ir pyragaičiais.
Aktualijos
Dalia Grybauskaitė pritarė alkoholio įstatymo pataisoms
Penktadienį prezidentė pasirašė Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kurias anksčiau buvo priėmęs Seimas. Naujasis įstatymas įsigalios nuo 2018 metų.
Aktualijos
Prezidentės žodžiai radijo eteryje sukėlė nepasitenkinimą Baltarusijoje
Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas buvo iškviestas pasiaiškinti į šios šalies užsienio reikalų ministeriją (URM) dėl prezidentės Dalios Grybauskaitės išsakytų minčių.
Aktualijos
Vėl iš pradžių: neatsisakyti PVM lengvatos šildymui ragina ir Prezidentė
Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad pridėtinės vertės mokesčio (PVM) už šildymą lengvatos atsisakymas yra politiškai, socialiai ir finansiškai sunkiai pateisinamas sprendimas.
Verslas
D. Grybauskaitė vetavo įstatymo pataisas dėl vidaus sandorių
Prezidentė Dalia Grybauskaitė vetuoja Viešųjų pirkimų įstatymo pataisas, kuriomis buvo palikta galimybė savivaldybėms rengti vidaus sandorius, antradienį pranešė šalies vadovės patarėjas Mindaugas Lingė.
ŽYMA
PREZIDENTĖ