ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
V.Pranckietis rado išeitį –  V.Landsbergiui siūlo valstybės vadovo statusą
Diskusijose dėl konservatoriaus Vytauto Landsbergio statuso Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, panašu, rado sprendimą, tinkantį ir partijos kolegai – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui.
Aktualijos
R.Karbauskio bendražygių kompanijoje – V.Landsbergio pleištas
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos lyderio Ramūno Karbauskio autoritetą griauna dar vienas bendražygis – nors prieš kelias dienas jis pareiškė nepalaikantis Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio iniciatyvos suteikti konservatoriui Vytautui Landsbergiui valstybės vadovo statusą, premjeras Saulius Skvernelis pasinaudojo pirma pasitaikiusia proga pasakyti, kad palaiko V.Pranckiečio pusę.
Aktualijos
Iniciatyvai dėl prezidentinio V.Landsbergio statuso ir vėl gresia žlugimas
Didžiausios valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis teigia abejojantis, ar dauguma šios frakcijos narių palaikytų Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio iniciatyvą dėl valstybės vadovo statuso suteikimo Vytautui Landsbergiui.
Lietuva
Moksleiviai iš Plungės dvi savaites praleido Rusijos propagandinėje stovykloje
Plungės rajono vaikai prižiūri savivaldybės darbuotojų kelias savaites praleido propogandinėje stovykloje Rusijoje. Valdžios atstovai susigriebė tik stovyklautojams sugrįžus.
Lietuva
Korupcijos skandalas skandina dar vieną politiką
Korupcija apkaltinto liberalo Eligijaus Masiulio byla skandina ir dar vieną jo bendražygį. Pirmadienio rytą Gintaras Steponavičius sustabdė narystę Liberalų sąjūdyje.
Lietuva
Politiko pasiteisinimas: iš verslininko ėmiau ne kyšį, o paskolą
Buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis po ilgų prokuratūroje praleistų valandų duodant parodymus savo poziciją dėl jo automobilyje ir namuose rastų didelių sumų grynaisiais išsakė viešai.
Lietuva
Verslininkas A. Guoga paliko liberalus dėl konservatorių?
Verlininkas Antanas Guoga nusprendė pasitraukti iš Liberalų partijos pirmininko posto. Apie tai jis pranešė savo „Facebook“ paskyroje. Jis teigė, jog palieka visus postus partijoje, tačiau ir toliau dirbt Europos parlamente.
Lietuva
Antanas Guoga žada išbalinti liberalų reputaciją
Prieš rinkimus į seimą politikų gretose – rokiruotės. Šį ketvirtadienį iš posto dėl kyšio ėmimo pasitraukus liberalų lyderiui Eligijui Masiuliui į jo kėdęs klesterėjo europarlamentaras Antanas Guoga.
Lietuva
Liberalą E. Masiulį parklupdė 100 tūkst. eurų kyšis?
Politikas Eligijus Masiulis kaltinamas paėmęs 100 tūkst. eurų kyšį iš vieno didžiausių koncernų Lietuvoje „MG Baltic“. Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko kratas E. Masiulio namuose, automobilyje, darbo vietoje ir liberalų būstinėje.
Lietuva
Balsavimas internetu: baimė nugali racionalumą
Lietuviai nori balsuoti internetu. Už tai pasisako net 56 procentai žmonių. Dar 30 proc. pasisakė prieš tokį balsavimą, o likusieji pareiškė, kad neturi nuomonės, pranešė portalas delfi.lt.
ŽYMA
PREZIDENTO STATUSAS