sekmadienis, kovo 7 d.
Gyvenimas
Rūpestis, kuris virsta švelnia prievarta
Tikriausiai kiekvienas nors kartą yra susidūręs su rūpinimusi, nuo kurio norėjo bėgti kuo toliau. Su tokiu rūpinimusi, kai vienu
Lietuva
Mančesteris: pedofilas kaupė vaikiškas liemenėles kaip prievartos „trofėjus“
Samiral Choudhury pirmiausia buvo areštuotas atliekant tyrimą dėl heroino ir kokaino tiekimo Šiaurės Vakarų bei Vidurio Anglijoje, tačiau tai, ką rado policijos pareigūnai, juos šokiravo.
Pasaulis
8 metų amžiaus mergaitė mirė po to, kai ją „prievartavo 16 vyrų, tarp kurių buvo ir jos giminaičių“
Tragiška istorija sukrėtė pasaulį, kai vos aštuonerių metukų amžiaus mergaitė mirė ligoninėje Čenajuje, Indijos valstijoje Tamil Nadu, ją išprievartavę vyrai buvo areštuoti ir šiuo metu yra laikomi policijos areštinėje.
Pasaulis
Dvimetę penkias valandas prievartavusiam vyrui bus įvykdyta mirties bausmė
Vyras, žinomas tik kaip Ravi, dviejų metukų amžiaus mergytę pagrobė ir prievartavo penkias valandas - tol, kol mažylę apleido gyvybė.
Gyvenimas
A. R. Maxonas paaiškino, kas yra išprievartavimas, taip, kad galėtų suprasti ir vyrai
Populiarus tviteryje autorius A. R. Maxonas kreipėsi į vyriškąją savo skaitytojų auditoriją pasitelkdamas įtaigų palyginimą. Prabildamas jiems suprantama kalba, rašytojas siekia padidinti vyrų empatiją moterų atžvilgiu ir perteikti ryškų supratimą apie tai, kaip jaučiasi dailioji lytis, patirdama seksualinį priekabiavimą.
Pasaulis
17 metų amžiaus seksualinės prievartos auka baigė savo gyvenimą eutanazijos pagalba
Olandė septyniolikmetė Noa Pothoven pasinaudojo legalizuota eutanazija ir pasirinko mirtį.   
Pasaulis
11-metė priversta pasilikti prievartautojo vaiką
Jauna mergaitė, kuri buvo pagrobta ir laikoma miegamojo spintoje, yra priversta pasilikti vaiką, kurio gyvybė užsimezgė po prievartavimų, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Paryžiaus katedros gaisrą gesinę ugniagesiai kaltinami grupiniu turistės išprievartavimu
Šeši Paryžiaus ugniagesiai-gelbėtojai, prisidėję prie Dievo Motinos katedros gaisro gesinimo ir visuomenės atstovų pavadinti herojais, apkaltinti grupiniu išprievartavimu, rašo Metro.co.uk.
Aktualijos
Išprievartavimų aukos pareigūnams turės perduoti savo telefonus
Anglijos ir Velso policijos nuovadose – sutikimų formos, kuriomis nuo seksualinių nusikaltimų ir išprievartavimų nukentėjusios aukos suteikia galimybę pareigūnams peržiūrėti mobiliuosiuose telefonuose esančią informaciją. Nors apie tokią tvarką pranešta tik vakar, ji jau spėjo sukelti didžiulę pasipiktinimo bangą, rašo Bbc.com.
Pasaulis
Mokyklos direktorių išprievartavimu apkaltinusi mokinė buvo užpulta, apipilta žibalu ir sudeginta
Paauglė, kuri viešai apkaltino mokyklos direktorių išžaginimu, buvo padegta ir vėliau ligoninėje mirė, skelbia Independent.co.uk.
Lietuva
Tėvui grąžintos trys mažametės išgyveno tikrą pragarą: socialiniams darbuotojams jokių įtarimų nekilo
Iš vaikų namų į šeimą grąžintas tris mažametes biologinis tėvas seksualiai išnaudojo maždaug pusmetį. Penkerių, septynerių ir dešimties metų mergaičių kančių nepastebėjo nei artimieji, nei šeimą prižiūrėję socialiniai darbuotojai, rodo Kauno apygardos teisme nagrinėtos bylos duomenys.
Aktualijos
Laužėsi į automobilį – šaukė, kad prievartauja: už grotų praleis 8 mėnesius
Į automobilį įsilaužusi moteris, sučiupta nusikaltimo vietoje, apsimetė, jog transporto priemonės savininkas ją prievartauja, rašo Plymouthherald.co.uk.
Pramogos
Britų aktorei suteiktas JK damos titulas
Princas Williamas „Oskarą“ pelniusiai Emmai Thompson per ceremoniją Bakingamo rūmuose suteikė vieną garbingiausių Didžiosios Britanijos apdovanojimų, o pati aktorė prisipažino kadaise norėjusi jį pabučiuoti.
Aktualijos
Klaipėdai - įspūdingas sporto titulas
Klaipėda oficialiai paskelbta kitų metų Europos sporto miestu, pranešė savivaldybė.
ŽYMA
PRIEVARTA