šeštadienis, sausio 23 d.
Pramogos
Atsidarys 19 naujų „Primark” parduotuvių
Prieš 50 metų įsteigtas parduotuvių tinklas „Primark” ir toliau sėkmingai plečiasi - per artimiausius 12 mėnesių bus atidaryta dar 19 naujų tinklo šakų.
Pramogos
Birminghame atidaryta didžiausia „Primark“ parduotuvė: 5 aukštai, 1000 darbuotojų ir net 2 restoranai
Apsipirkti mėgstantiems žmonėms Birminghame atsirado naujas „Primark“ padalynis. Tiesa, jis – ypatingas. Tai didžiausia tokia parduotuvė ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir visame pasaulyje.
Aktualijos
„Primark“ pirktose kojinėse – žmogaus kaulas?
Policijos pareigūnai tiria, dėl ko ir kaip populiarioje drabužių parduotuvėje „Primark“ įsigytose kojinėse atsidūrė žmogaus kaulas.
Pasaulio lietuviai
Išrinktos 100 Lietuvos moterų, kuriomis didžiuojasi viso pasaulio lietuviai
Atskleistas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui švęsti skirtas šimtukas – jame lietuvės, kuriomis šalies žmonės aplink pasaulį didžiuojasi už talentą, kūrybą, pasiekimus ir prasmingą pilietišką veiklą. Sąraše – ir žinomos, įvertintos moterys, ir išskirtinės, profesiškai drąsios, inovatoriškos jauniosios kartos profesionalės ir menininkės – dirbančios Lietuvoje ir už jos ribų.
Pramogos
Atskleisti „100 Lietuvos moterų“ projekto komisijos nariai
Tarp „100 Lietuvos moterų“ projekto komisijos narių – pripažinti savo sričių ekspertai ir kritikai, profesines aukštumas pasiekę pareigūnai, žinomi žurnalistai, aktyvūs tūkstantmečio kartos atstovai ir pasaulio lietuviai.
ŽYMA
PRIMARK