trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Harry ir Meghan pradeda gyvenimą kaip (beveik) eiliniai žmonės
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sekmadienį pradėjo gyventi naują gyvenimą kaip – beveik – eiliniai žmonės, turintys finansinių problemų ir nuogąstavimų dėl saugumo, po to, kai Britanijos karalienė Elizabeth II atėmė iš jų karališkuosius titulus ir valstybinį finansavimą.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan atsisakys karališkųjų titulų
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sutiko atsisakyti savo karališkųjų titulų ir nebegaus viešųjų lėšų, šeštadienį paskelbė Bakingamo rūmai. Tai yra dalis jų susitarimo su karaliene, kad jiedu galėtų daugiau asmeninio laiko praleisti Kanadoje.
Pramogos
Karalienė norėtų, kad Harry ir Meghan išsaugotų visas pareigas, bet gerbia jų norą
Britų karalienė Elizabeth II norėtų, kad princas Harry ir jo žmona Meghan neatsisakytų karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir visų pareigų, bet gerbia jų norą gyventi nepriklausomą gyvenimą.
Pramogos
Elžbieta II šaukia susitikimą su karališkosios šeimos nariais
Britų karalienė Elžbieta II pirmadienį surengs susitikimą su princu Harry, mėgindama išspręsti krizę, kurią sukėlė netikėtas princo pranešimas, kad jis su žmona Meghan atsisako karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso.
Pramogos
Princas Harry pripažino pasukęs „skirtingais keliais“ su savo broliu Williamu
Didžiosios Britanijos princas Harry pripažino, kad jiedu su broliu princu Williamu yra pasukę „skirtingais keliais“ ir kad jųdviejų santykiuose būna „ir gerų, ir blogų dienų“.
Pramogos
Po vestuvių Meghan turėjo tik vieną norą, tačiau karalienė Elžbieta II jam tarė „ne“
Meghan Markle ir princo Harry karališkosios vestuvės buvo vienas nuostabiausių istorinių renginių. Viso pasaulio akys tą dieną krypo ne tik į nuotaką ir jaunikį, bet ir į kitus kartu su jaunavedžiais jų įstabiausią dieną Vindsoro pilyje šventusius karališkosios šeimos narius. Tačiau po tuoktuvių likęs džiaugsmas greitai išgaravo, kai Sasekso kunigaikščiams teko nusivilti Elžbietai II atmetus poros prašymą dėl jų gyvenamosios vietos.
Pramogos
Karališkosios šeimos ekspertė: toks princo Harry ir Meghan Markle elgesys žalingas monarchijai
Anot karališkosios šeimos ekspertės, princas Williamas būgštauja, kad pastarasis princo Harry ir Meghan elgesys yra „žalingas“ karališkajai šeimai, praneša dailymail.co.uk.
Pramogos
Meghan ir Harry dėl perdėto jausmų demonstravimo nebekviečiami į draugų vakarėlius
Meghan Markle ir princas Harry vis rečiau yra kviečiami dalyvauti jų draugų rengiamuose vakarėliuose ar vakarienėse. To priežastis, kaip teigia artimi šaltiniai, „per didelis viešas jausmų demonstravimas“.
Pramogos
Meghan Markle – dar vienas viešas kirtis nuo buvusio bičiulio: jau atsibodo jos nuolatiniai kaprizai
Piersas Morganas užsipuolė Meghan Markle dėl sprendimo tapti kviestine „Vogue“ žurnalo redaktore: esą, tai absoliučiai nesuderinama su nuolatiniais jos kaprizais reikalaujant privatumo, skelbia „The Sun“.
Pramogos
Karališkosios šeimos ekspertė: princui Harry šeima buvo skyrusi vietą vyresnio brolio šešėlyje
Kaip atskleidė šaltiniai, princas Harry nuo pat mažų dienų buvo paliekamas brolio princo Williamo šešėlyje, skelbia „The Daily Mail“.
Pramogos
Princui Harry ir žmonai Meghan įteikta ypatinga dovana sūneliui iš Niujorko beisbolo komandos
Didžiosios Britanijos princas Harry su žmona Meghan iš Niujorko beisbolo komandos „Yankees“ narių dovanų gavo mažyčius komandos uniformos marškinėlius jų neseniai gimusiam pirmagimiui Archie.
Pramogos
Prieš susipažindama su Harry, Meghan bandė į pasimatymą pakviesti britų „X faktoriaus“ nugalėtoją
Likus keliems mėnesiams iki lemtinga tapusios pažinties su princu Harry, Meghan Markle, kaip teigiama, užmezgė draugystę su „X faktoriaus“ nugalėtoju Mattu Cardle’u, kuri buvo bepradedanti tapti romantiška, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
Vindzoro pilyje – karališkos ledi Gabriellos vestuvės: princas Harry į ceremoniją atvyko be žmonos
Šeima, kolegos, artimieji šeštadienį rinkosi pasveikinti karališkosios nuotakos ledi Gabriellos Windsor ir jos jaunikio Thomaso Kingstono. Pora Šv. Jurgio koplyčioje oficialiai tapo vyru ir žmona.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan pasauliui pristatė sūnų
Praėjus porai dienų po gimimo, šiandien pasauliui pristatytas britų karališkosios šeimos jauniausias narys – princo Harry ir jo žmonos Meghan sūnus.
Pramogos
Pažėrė įrodymų, kad Meghan Markle vis tik naudojasi ir rašo į „Instagram“
Meghan Markle ir princo Harry „Instagram“ paskyra teikia begalę džiaugsmo britų karališkosios šeimos gyvenimo stebėtojams. Juk dabar šitiek galima padaryti: peržiūrėti niekad nematytas nuotraukas, įsitikinti, kokie ištikimi ir palaikantys yra poros gerbėjai. Ką jau kalbėti apie suvokimą, kad gali tiesiogiai pabendrauti su karališkosios šeimos nariais, nors ką tik tai atrodė neįmanoma.
Pramogos
Nesuvaržytas princesės Dianos vaikų auklėjimo stilius: kartu su sūnumis ji krėsdavo pokštus
Užaugęs visų stebimas, princas Harry netrukus pats turės atžalą, kuri bus ne ką mažiau įdomi plačiajai visuomenei. Nors su mama princese Diana savo vaiko būsimas tėtis supažindinti nespėjo, galbūt Harry bus įkvėptas savo atžalas auklėti taip, kaip tai darė jo mama, jį su broliu Williamu ne tik vedusi į greito maisto restoranus, bet ir pasiėmusi juos kartu į užsienį.
Pramogos
Po Meghan Markle ir princo Harry bandymo gelbėti savo įvaizdį prakalbo apie naują neprastą karališkosios poros strategiją
Praėjus dienai po to, kai pristatė savo naują paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“, Sasekso kunigaikščiai jau turėjo per 3,8 mln. sekėjų, ir skaičius vis auga. Paskyros debiutas – ženklas, jog Meghan Markle ir princo Harry viešųjų ryšių komanda sunkiai dirba ir parengė tikrai neprastą strategiją, kaip sėkmingai gerinti ir reklamuoti poros įvaizdį.
Pramogos
Kalbos apie sunkų Meghan Markle charakterį netyla: lauk bėga asistentės, rūmų personalas vadina garbės nedarančiomis pravardėmis
Jau anksčiau sklandė gandai, kad Meghan Markle įgriso karališkųjų rūmų personalui ir darbuotojai ėmė ją vadinti Sunkaus būdo kunigaikštiene (angl. Duchess Difficult). O dabar, kaip rašoma žurnalo „Tatler“ gegužės mėnesio numeryje, Kensingtono rūmų personalas prilipdė dar vieną pravardę Sasekso kunigaikštienei – „Me-gain“ (angl. k. „gain“ reiškia gauti, laimėti).
Pramogos
M. Markle draugės nerimauja, kad dėl tėvo patirtas stresas pakenks jos kūdikiui
Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle nuolatiniai tėčio kaltinimai taip nuliūdino, kad ji jam parašė laišką, „People“ patvirtino net penkios artimos moters draugės. Skelbiama, kad laišką savo tėvui ji išsiuntė po vestuvių.
ŽYMA
PRINCAS HARIS