šeštadienis, balandžio 10 d.
Akcentai
Elžbieta II
Apkartęs gimtadienis
Karalienei Elžbietai II balandžio 21 d. sukaks 95-eri. Ilgiausiai valdanti Jungtinės Karalystės (JK) monarchė, sostą iš tėvo karaliaus Jurgio VI paveldėjusi dar 1952 m. būdama 21-ų, kol kas, atrodo, nesiruošia užleisti vietos sūnui princui Charlesui (72 metų).
Anglijoje
Princas Harry ir Meghan Markle laukiasi antros atžalos
Princas Harry ir jo sutuoktinė Meghan Markle laukiasi antros atžalos, sekmadienį britų žiniasklaidai pranešė poros atstovas spaudai. Meg, I was there
Pasaulis
Karališkoji šeima
„Megxito“ sviedinys išmušė „Brexitą“ ir Iraną iš Jungtinės Karalystės laikraščių antraščių
Žinia, kad Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan atsisakys karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso, ketvirtadienį išstūmė Irano krizę
Pramogos
M. Markle ir princas Harry nori įsigyti namą Los Andžele
Šiuo metu Sasekso hercogiene tapusios Meghan Markle gyvenimas visiškai kitoks nei buvo iki šiol. Dabar ji kartu su vyru, Didžiosios Britanijos princu Harry ir gegužę gimusiu sūnumi Archie gyvena ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, o Frogmoro rezidencijoje.
Pramogos
Sasekso kunigaikščiai išvadinti veidmainiais: kalba apie aplinkosaugą, o skraido privačiais lėktuvais
Aplinkos apsaugos kampanijų atstovai britų karališkosios šeimos narius Meghan Markle ir princą Harry išvadino veidmainiais po to, kai pora ilsėtis skrido privačiais lėktuvais.
Pramogos
Princas Harry atskleidė su Meghan planuojantis susilaukti ne daugiau kaip dviejų vaikų
Atvirame pokalbyje su gamtosaugininke Jane Goodall princas Harry prisipažino, kad su žmona Meghan Markle juodu planuoja auginti ne daugiau kaip du vaikus. Sasekso kunigaikštis pridūrė, kad taip jie prisidės prie bandymų išsaugoti planetą, rašoma „Daily Mail“.
Pramogos
Princo Harry transformacija iš „vakarėlių liūto" į mylintį tėvą buvo itin svarbi monarchijos ateičiai
Princas Harry iš „vakarėlių princo" virto atsakingu vyru ir tėvu. Eksperto teigimu, jo pokyčiai atspindi svarbią Didžiosios Britanijos monarchijos dalį, rašoma express.co.uk.
Pramogos
Karališkosios šeimos gerbėjai džiūgauja: ekspertai prognozuoja dar vieną M. Markle nėštumą
Meghan Markle gerbėjai netveria džiaugsmu karališkosios šeimos ekspertams pranešus, kad Sasekso kunigaikštienė gali pasidalyti žinia apie dar kartą pagausėti ketinančią šeimą, rašo Mirror.co.uk.
Pramogos
M. Markle ir princas Harry pirmą kartą su kitomis žvaigždėmis žengė Holivudo kilimu
Buvusiai aktorei Meghan Markle įvairūs Holivudo renginiai ne naujiena. Tiesa, jau seniai ji tokiame dalyvavo, tad daugelis nustebo kunigaikštienę su vyru princu Harry išvydę filmo „Liūtas Karalius“ premjeroje Londone.
Pramogos
M. Markle sukritikuota dėl to, kaip rankose laikė savo pirmagimį: atrodė, kad jis tuoj iškris
Sasekso kunigaikštienė pirmą kartą atsidūrė motinas kritikuojančių internautų taikinyje. Viešumoje su sūnumi pirmą kartą pasirodžiusi Meghan buvo peikiama už tai, kaip rankose ji laikė sūnų.
Pramogos
M. Markle su sūnumi Archie pirmą kartą fotografų užfiksuoti viešumoje
Mama vos prieš kelis mėnesius tapusi Meghan Markle su sūnumi Archie trečiadienį laiką leido gamtoje. Sasekso kunigaikštienė palaikė labdaringose polo varžybose žaidžiantį vyrą princą Harry ir jo brolį Williamą.
Pramogos
Sasekso kunigaikščiai sūnaus Archie krikštatėvių tapatybių neatskleis
Bakingamo rūmai pranešė, kad Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė neskelbs, kas bus šį savaitgalį krikštijamo jų sūnaus Archie krikštatėviais.
Pramogos
Paaiškėjo mažojo Archie krikštynų data ir vieta: visuomenė piktinasi, kad ceremonija bus privati
Karališkosios šeimos ekspertė įspėjo Sasekso kunigaikščius, kad šie rizikuoja „nuvilti“ jų šeimos gerbėjus, jiems pristatydami tik profesionalias nuotraukas iš jųdviejų sūnaus Archie krikštynų ceremonijos, kuri vyks jau šį šeštadienį, liepos 6 d.
Pramogos
Iš lūpų perskaityta, ką princas Harry lemiamą akimirką žmonai Meghan turėjo priminti parado metu
Karališkosios šeimos stebėtojai teigia išsiaiškinę, kad princas Harry savo žmonai Meghan, kai visa karališkoji šeima balkone stebėjo karalienės Elžbietos II gimtadieniui skirtą paradą, pasakė „nusisuk“, skelbia „The Daily Mail“.
Pramogos
Už naujus Harry ir Meghan namus mokesčių mokėtojai sumokėjo ne vieną milijoną svarų
Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės namų renovacija mokesčių mokėtojams atsiėjo 2,4 mln. svarų (2,69 mln. eurų), matyti iš antradienį paskelbtos Britanijos karališkos šeimos išlaidų ataskaitos.
Pramogos
Artėjančiose Meghan ir Harry sūnaus Archie krikštynose – daug jaunai šeimai svarbių simbolių
Princo Harry ir Meghan Markle sūnaus laukia dar venas pasirodymas viešumoje. Pranešama, kad jau kitą mėnesį įvyks mažojo Archie Harrisono krikštynos.
Pramogos
Balkone išsirikiavusios karališkosios šeimos nuotraukos sukėlė klausimų bangą
Susekso kunigaikščiai – princas Harry ir Meghan Markle – šeštadienį turėjo pirmąjį oficialų karališkąjį susitikimą su visuomene po to, kai pora susilaukė savo pirmagimio Archie. Tiesa, tradicinėje Vėliavos pagerbimo ceremonijoje (Trooping the Colour), skirtoje paminėti karalienės Elizabeth II gimtadienį, balkone princas su žmona stovėjo gerokai nuošaliau nuo kitų karališkosios šeimos narių.
Pramogos
Kaip pirmagimio vardu Harry ir Meghan įamžino žuvusios princesės Dianos atminimą?
Trečiadienį pasauliui pristatydami savo pirmagimį, Sasekso kunigaikščiai atskleidė ir kokį vardą jam davė. Naujausias britų karališkosios šeimos narys nuo šiol bus vadinamas Archie Harrisonu Mountbattenu Windsoru. Šis vardas buvo kiek netikėtas ir sulaukė nemažai klausimų dėl reikšmės.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan Markle savo pirmagimiui jau išrinko vardą
Gegužės 6-ąją Jungtinė Karalystė turi progą švęsti – šią dieną į pasaulį atkeliavo dar vienas karališkosios šeimos palikuonis. Ankstų pirmadienio rytą princui Harry ir Meghan Markle gimė berniukas.
Pramogos
Nuo karališkojo titulo iki krikštatėvių – viskas, kas žinoma apie Harry ir Meghan sūnų
Po ilgų savaičių laukimo ir spėlionių, britų karališkąją šeimą pagaliau papildė naujas narys – princo Harry ir jo žmonos Meghan pirmagimis. Sasekso kunigaikštienė sūnų pagimdė ankstyvomis gegužės 6 d. valandomis – apie 5.26 val. ryto. Mažylio nuotraukų ir vardo dar reikės palaukti. Kaip likus kelioms savaitėms iki gimdymo pranešė karališkosios šeimos atstovai, Meghan su vyru sūnumi iš pradžių pasidžiaugti nori privačiai.
ŽYMA
PRINCAS HARRY