šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pramogos
Karališkos Kalėdos: K. Middleton užfiksavo mielą šeimos akimirką
Šv. Kalėdų dvasia apėmė visą pasaulį. Kaip ir kasmet, linkėdami smagių švenčių, Didžiosios Britanijos kunigaikščiai Kate Middleton ir princas Williamas paviešino širdį virpinančią nuotrauką.
Pramogos
Princas Harry pripažino pasukęs „skirtingais keliais“ su savo broliu Williamu
Didžiosios Britanijos princas Harry pripažino, kad jiedu su broliu princu Williamu yra pasukę „skirtingais keliais“ ir kad jųdviejų santykiuose būna „ir gerų, ir blogų dienų“.
Aktualijos
Princas Viljamas: „jaučiau skausmą, kuriam joks kitas skausmas nėra lygus”
Kembridžo kunigaikštis pasakojo jautęs „skausmą, kuriam joks kitas skausmas nėra lygus” po to, kai pasaulį netikėtai paliko jo mama princesė Diana.
Pramogos
Nesuvaržytas princesės Dianos vaikų auklėjimo stilius: kartu su sūnumis ji krėsdavo pokštus
Užaugęs visų stebimas, princas Harry netrukus pats turės atžalą, kuri bus ne ką mažiau įdomi plačiajai visuomenei. Nors su mama princese Diana savo vaiko būsimas tėtis supažindinti nespėjo, galbūt Harry bus įkvėptas savo atžalas auklėti taip, kaip tai darė jo mama, jį su broliu Williamu ne tik vedusi į greito maisto restoranus, bet ir pasiėmusi juos kartu į užsienį.
Pasaulis
Sugedęs keltuvas traiškė turistus
Gruzijos Gudauri slidinėjimo kurorte sugedo slidininkams skirto keltuvo mechanizmas, informuoja portalas „Georgia Today“.
ŽYMA
PRINCAS VILJAMAS