ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pramogos
Princesę Charlotte į pirmąją dieną mokykloje atlydėjo tėvai bei vyresnysis brolis
Rugsėjo 5 d. vienam britų karališkosios šeimos nariui – labai ypatinga. Princesė Charlotte (4) šiandien pradeda mokslus Thomas’s Battersea mokykloje, esančioje pietinėje Londono dalyje.
Pramogos
Kaip tapti naujaisiais princo Williamo ir K. Middleton kaimynais: yra viena sąlyga
Būna, kad kai kurie kaimynai nepažįsta vienas kito, kartais nežino, kad šalia jų ar kitoje gatvės pusėje įsikūrę garsūs žmonės. Tačiau jei persikelsite į šiuos namus Anglijoje, asmenis, gyvenančius šalia žinosite ne tik jūs, bet ir visas pasaulis. Karališkosios šeimos gerbėjai turi galimybę apsigyventi tame pačiame nedideliame Anmer kaimelyje Vakarų Norfolke, kuriame laiką leidžia ir princas Williamas bei Kate Middleton.
Pramogos
Nusikaltėlis per rankos atstumą buvo prisiartinęs prie Kembridžo kunigaikščių vaikų
Buvusiam nusikaltėliui pavyko prasmukti pro apsaugą ir patekti į Kensingtono rūmus, kur jis buvo per rankos atstumą nuo princų George’o ir Louiso bei princesės Charlotte, skelbia užsienio žiniasklaida.
Pramogos
Princas Williamas: aš būčiau visiškai nieko prieš, jei mano vaikai būtų gėjai
Princas Williamas teigia, kad jis nerimauja dėl savo vaikų patiriamo spaudimo, jei ateityje paaiškėtų, jog jie yra gėjai. Anot Kembridžo princo, jis jaustųsi „visiškai gerai“, jei iš tiesų vieną jo vaikai praneštų esantys homoseksualūs.
Pramogos
Princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas partrenkė pensininkę
Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas parbloškė 83 metų senolę.
Pramogos
Gėlių parodai sodą sukūrusi K. Middleton juo pasidžiaugti pakvietė šeimą: paviešintos naujos fotografijos
Chelsea gėlių parodai specialų sodą sukūrusi Kembridžo kunigaikštienė Katherine jį parodė ir savo šeimai. Vyras princas Williamas ir vaikai George’as, Charlotte bei mažasis Louisas, neseniai atšventęs savo pirmąjį gimtadienį, bendru mamos ir dizainerių kūriniu itin džiaugėsi. To įrodymas – naujos karališkosios šeimos paviešintos fotografijos, kuriose būsimieji Anglijos sosto įpėdiniai įamžinti tyrinėjantys gamtą.
Pramogos
M. Markle po gimdymo neseks K. Middleton pavyzdžiu ir nepozuos garsiai nuotraukai ant laiptų
Teigiama, kad netrukus gimdyti turėsianti Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle neseks savo vyro brolio žmonos Kate Middleton pavyzdžiu ir po gimdymo nepozuos fotografams ant ligoninės laiptų su naujagimiu rankose. Toks elgesys neatitinka jos feministinės pasaulėžiūros, skelbia Metro.co.uk.
Pramogos
Kas iš tiesų vyksta tarp princų Harry ir Williamo?
Iš pradžių pasklido informacija apie nesutarimus tarp Kate Middleton ir Meghan Markle. Vėliau, rodos, juoda katė perbėgo tarp brolių princo Harry ir Williamo. Kaip yra iš tikrųjų? Į šį klausimą pabandė atsakyti karališkoji žurnalistė, knygų apie karališkąją šeimą autorė Katie Nicholl.
Aktualijos
Princas Williamas ir K.Middleton laukia trečios atžalos
Kelias savaites sklandę gandai patvirtinti – praėjus penkioms dienoms po 20-ųjų princesės Dianos žūties metinių minėjimo, Kensingtono rūmai šiandien paskelbė, kad vienas jos sūnų – Didžiosios Britanijos princas Williamas ir jo žmona Kate turės trečią vaiką.
Aktualijos
Britanijos karališkoji šeima Lenkijoje pradėjo „Brexit“ diplomatijos turą
Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės kelionės į Lenkiją tikslas – pabrėžti draugiškus Europos Sąjungą paliekančios Britanijos ryšius su ES. Jie sveikinosi su žmonėmis ir dalijo autografus, aplankė svarbius abiejų šalių draugystę pabrėžiančius objektus.
Lietuva
Lietuvės darbai puošia pasaulį
Po interviu su iš mažo miestelio Lietuvoje kilusia, bet jau septynerius metus Londone gyvenančia ir dideliais darbais garsėjančia Monika Mereckyte užplūdo daug gerų emocijų. Vos trisdešimties metų mergina – profesionali architektūrinių statinių apšvietimo dizainerė, buvusi tarptautinės kompanijos „Scott Lighting“ Londone akcininkė, o dabar ir nuosavo verslo „Concave Design Ltd“ savininkė. Viską lietuvė pasiekė pati atkakliu darbu, užsispyrimu ir pozityviu požiūriu ne tik į savo veiklą, bet ir gyvenimą. „Aš tokia laiminga“, – šypsodamasi „Tiesai“ sakė Londono lietuvė.
ŽYMA
PRINCAS WILLIAMAS