sekmadienis, liepos 5 d.
Pramogos
Princesę Charlotte į pirmąją dieną mokykloje atlydėjo tėvai bei vyresnysis brolis
Rugsėjo 5 d. vienam britų karališkosios šeimos nariui – labai ypatinga. Princesė Charlotte (4) šiandien pradeda mokslus Thomas’s Battersea mokykloje, esančioje pietinėje Londono dalyje.
Pramogos
Nusikaltėlis per rankos atstumą buvo prisiartinęs prie Kembridžo kunigaikščių vaikų
Buvusiam nusikaltėliui pavyko prasmukti pro apsaugą ir patekti į Kensingtono rūmus, kur jis buvo per rankos atstumą nuo princų George’o ir Louiso bei princesės Charlotte, skelbia užsienio žiniasklaida.
Pramogos
Gėlių parodai sodą sukūrusi K. Middleton juo pasidžiaugti pakvietė šeimą: paviešintos naujos fotografijos
Chelsea gėlių parodai specialų sodą sukūrusi Kembridžo kunigaikštienė Katherine jį parodė ir savo šeimai. Vyras princas Williamas ir vaikai George’as, Charlotte bei mažasis Louisas, neseniai atšventęs savo pirmąjį gimtadienį, bendru mamos ir dizainerių kūriniu itin džiaugėsi. To įrodymas – naujos karališkosios šeimos paviešintos fotografijos, kuriose būsimieji Anglijos sosto įpėdiniai įamžinti tyrinėjantys gamtą.
Pramogos
Karališkoji šeima pasidalijo naujausiomis princesės Charlotte nuotraukomis
Vėlyvą trečiadienio vakarą britų karališkoji šeima su savo gerbėjais visame pasaulyje pasidalijo naujomis princesės Charlotte – Kate Middleton ir princo Williamo dukros – nuotraukomis. Tai padaryta jos ketvirtojo gimtadienio, švenčiamo šiandien – gegužės 2 d. – proga.
Aktualijos
Anglijoje gyvenančių lietuvių šeimą terorizuoja vietiniai vaikai
Leedse, Halton Moore gyvenančią lietuvių šeimą jau kurį laiką terorizuoja vietinių gyventojų vaikai. Kaip to įrodymą lietuvė socialinio tinklo „Facebook“ grupėje išplatino vaizdo įrašą, kuriame įamžintas angliškai kalbančių, nešvankius keiksmažodžius vartojančių vaikų elgesys.
ŽYMA
PRINCESĖ CHARLOTTE