sekmadienis, liepos 5 d.
Pramogos
Biografas apie karališkosios šeimos detales: slapti ritualai po Dianos mirties, įtartinas Charleso elgesys ir keistas Elžbietos II laiškas
Žurnalistas ir biografas Kennethas Rose‘as – žmogus, žinojęs labai daug karališkosios šeimos paslapčių, kurios dabar sudėtos į naują knygą, skelbia people.com. Knygos „Who Loses, Who Wins: The Journals of Kenneth Rose, Vol II 1979-2014“ ištraukas publikuoja „The Daily Mail“. Štai keletas itin įdomių istorijų bei faktų iš karališkosios šeimos gyvenimo užkulisių.
Pramogos
Dianos žūtis: kodėl vis dar manoma, kad princesės mirtis nėra atsitiktinė?
Velso princesės mirties aplinkybes po šešerių metų dar sykį tyręs teismo medicinos ekspertas – ko jis ieškojo šios tragedijos užkulisiuose?
Pasaulis
Keturmetis teigia, kad į jį reinkarnavosi princesė Diana: pasakoja dalykus, nuo kurių šiurpsta oda
Vaikus auginantys tėvai sutiks, kad mažieji savo pasakojimais sugeba ir nustebinti, ir prajuokinti, tačiau vieno berniuko pastaruosius du metus pasikartojantys teiginiai jo tėvus iš pradžių labai gąsdino. Kaip pasakojo australų televizijos laidų vedėjas Davidas Campbellas, jo keturmetis sūnus Billy mano, kad į jį reinkarnavosi tragiškai žuvusi princesė Diana. Be to, vaikas tikina prisimenantis įvairias jos gyvenimo detales, rašo Mirror.co.uk.
Pramogos
Kaip princesė Diana minėjo savo paskutinį gimtadienį?
Vakar princesė Diana būtų šventusi savo 58-ąjį gimtadienį. Tokią gražią dieną ji būtų sutikusi su jai brangiausiais žmonėmis, būtų sulaukusi gausybės ją mylinčių gerbėjų laiškų ir linkėjimų, kaip buvo ir tada, kai savo gimimo dieną minėjo paskutinį kartą.
Pramogos
Buvęs apsaugininkas papasakojo, kas nedavė ramybės karalienei: po šio susitikimo princesė Diana išbėgo apsiverkusi
Buvęs karališkosios šeimos apsaugos pareigūnas papasakojo, kad princesė Diana iš susitikimo su karaliene išėjo apsipylusi ašaromis, nes išgirdo tiesmuką karalienės komentarą. Karalienė princesę Dianą išsikvietė po šios apsilankymo AIDS aukoms padedančioje labdaros organizacijoje, praneša „The Daily Star".
Aktualijos
Princas Viljamas: „jaučiau skausmą, kuriam joks kitas skausmas nėra lygus”
Kembridžo kunigaikštis pasakojo jautęs „skausmą, kuriam joks kitas skausmas nėra lygus” po to, kai pasaulį netikėtai paliko jo mama princesė Diana.
Pramogos
Nesuvaržytas princesės Dianos vaikų auklėjimo stilius: kartu su sūnumis ji krėsdavo pokštus
Užaugęs visų stebimas, princas Harry netrukus pats turės atžalą, kuri bus ne ką mažiau įdomi plačiajai visuomenei. Nors su mama princese Diana savo vaiko būsimas tėtis supažindinti nespėjo, galbūt Harry bus įkvėptas savo atžalas auklėti taip, kaip tai darė jo mama, jį su broliu Williamu ne tik vedusi į greito maisto restoranus, bet ir pasiėmusi juos kartu į užsienį.
Pramogos
Teismo medicinos ekspertas apie princesės Dianos žūtį: nemanau, kad per visą savo darbo laikotarpį esu matęs kažką panašaus
Sužalojimas, kurį patyrė princesė Diana, neturėjo tapti jos mirties priežastimi, naujoje knygoje tvirtina žymus Jungtinės Karalystės teismo medicinos ekspertas, praneša pagesix.com.
Pramogos
Blogiausia diena princesės Dianos gyvenime: ne ta, kurios tikėjotės
Tragiškai žuvusi karališkosios šeimos narė populiari tarp žmonių buvo ne tik tada, kai buvo gyva. Ankstyva mirtis princesę Dianą pavertė amžina legenda. Nuo pat tos dienos, kai 1981-aisiais ji ištekėjo už princo Charleso, visuomenė apie jos gyvenimą norėjo sužinoti kuo daugiau. Žmonių smalsumas nesumažėjo ir po garsių skyrybų.
Pramogos
Moteris liko paralyžiuota po to, kai sekso metu buvo „katapultuota” iš lovos
Britė Claire Busby liko visam gyvenimui sužalota po to, kai sekso ant naujos lovos metu buvo „katapultuota” ir dėl patirtų sužeidimų paralyžiuota visam gyvenimui. Moteris iš lovą pagaminusios kompanijos siekia prisiteisti didesnę nei milijono svarų sterlingų kompensaciją.
Gyvenimas
Odontologas brangiai sumokėjo už nemokšiškumą
Už nekokybiškai suteiktas paslaugas, dėl kurių žmogus patyrė skausmus ir kitus nepatogumus, vienas Jungtinės Karalystės odontologas sumokėjo beveik 40 tūkst. svarų sterlingų kompensaciją.
ŽYMA
PRINCESĖ DIANA