penktadienis, sausio 22 d.
Gyvenimas
Pripažinimo deficitas, arba kaip nustoti jaustis menkaverčiam
Jeigu žmogus nepasitiki savimi, savo privalumais, tai jis siekia aplinkinių pripažinimo. Priklausomybė nuo svetimos nuomonės tik dar labiau pažeidžia savo
Lietuva
Prezidentas įteikė Nacionalinę Jono Basanavičiaus premiją
Iškilmingos ceremonijos Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje metu Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė Nacionalinę Jono Basanavičiaus premiją. Ji skiriama už išskirtinius nuopelnus etninės kultūros srityje, jos tradicijų tyrimus, plėtojimą, sklaidą Lietuvoje ir pasaulyje.
Pramogos
Londono knygų mugė: britų dėmesį patraukė Lietuvos literatūra
Lietuvos kultūros institutas, tęsdamas sėkmingą dalyvavimą tarptautinės Londono knygų mugės programoje „Baltic Countries Market Focus“ 2018-aisiais, kartu su partneriais iš Jungtinės Karalystės, Latvijos ir Estijos pristato aktualią renginių programą šių metų mugėje, vykstančioje kovo 12–14 d.
Gyvenimas
Naujoje ir modernioje „UK Smiles“ klinikoje – dantys per vieną dieną
Ilgiau nei dešimtmetį Jungtinėje Karalystėje gyvuojanti ir tarp lietuvių puikiai žinoma odontologijos klinika „UK Smiles“ per šį laikotarpį sulaukė tūkstančių pacientų įvertinimo, tačiau tuo neapsiriboja – padalinys Stratforde persikelia į naujas patalpas ir greitai galės pasiūlyti dar platesnį kokybiškų paslaugų spektrą, o sudėtingiausias procedūras pradėti ir užbaigti per vieną dieną.
ŽYMA
PRIPAŽINIMAS