sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Gyvenimas
Londono mokyklose - tymų protrūkis, visuomenė įspėjama dėl pavojaus sveikatai
Londono tėvai raginami skiepyti vaikus MMR (tymų, kiaulytės bei raudonukės) vakcina - Londone - tymų protrūkis. Trijų Londono rajonų mokyklų direktoriai paraginti likti budriais.
Pasaulis
Po tymų protrūkio Niujorko priemiestyje - draudimas neskiepytus vaikus vesti į viešąsias erdves
Daugiau nei 150 žmonių užsikrėtus tymais Niujorko apskrityje uždrausta vesti neskiepytus vaikus į viešąsias erdves. Rocklando apskrities pareigūnas Ed Day skelbė, kad tokių veiksmų imtasi siekiant sutramdyti padėtį, kurios metu sveikatos apsaugos pareigūnams vykdant tyrimą jiems neretai priešinimąsi.
Pasaulis
Neskiepytiems vaikams mokyklų durys bus užtrenktos
Vis labiau netylant kalboms apie skiepų naudą ir žalą, jų neva sukeliamas nepagydomas ligas, viena Europos šalis ėmėsi netikėtų veiksmų. Italijoje į darželius ir mokyklas nepaskiepyti vaikai paprasčiausiai bus neįleidžiami, nebent turės apie skiepus įrodančius gydytojų išrašytus dokumentus.
Pramogos
Kol kiti abejoja skiepų nauda, žinoma žurnalistė prisipažino vaikų skiepams išleidusi įspūdingą sumą
Pirmadienio LNK laidoje „Yra, kaip yra“ šią pavakarę 17 val. – diskusija, ar skiepai turi būti privalomi, ar tėvai gali patys pasirinkti, kaip auginti savo vaikus. Laidoje dalyvausiantys tėvai pasakos, kad apie skiepus ir jų šalutinį poveikį nėra suteikiama pakankamai daug informacijos, tuo metu skiepų šalininkai teigia, jog neteisingą informaciją apie vakcinavimą platinantys žmonės turi būti kontroliuojami.
ŽYMA
PRIVALOMI SKIEPAI