trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Pramogos
7 dalykai, kurių nederėtų daryti ryte vos nubudus
Atrodo, kad visi aplink tokie produktyvūs, pozityvūs ir įkvepiantys, kad jiems neįmanoma prilygti, todėl kyla klausimas, ar verta apskritai stengtis. Pasirodo, kad tai, ką darome visų pirma nubudę ryte, atitinkama linkme nukreipia tolesnę mūsų dieną, o ilgainiui ir visą tolesnį gyvenimą.
Aktualijos
Nuo šiol įvažiavimas į Velsą – nemokamas
Nuo šiandien – gruodžio 17 d. – į Velsą visi norintys gali patekti visiškai nemokamai. Tiesa, tokia žinia patenkinti ne visi, ypač paties Velso gyventojai. Jie teigia, kad sprendimas panaikinti mokestį už įvažiavimą į Velsą per Severn tiltą padidins automobilių eismą ir turės neigiamos įtakos verslui.
Pramogos
Stebuklas: mirčiai pasmerktas naujagimis išgyveno
Jungtinėje Karalystėje gerokai per anksti į šį pasaulį atkeliavęs ir neįprastai mažo svorio naujagimis paneigė išankstinius spėjimus, jog neišgyvens.
Aktualijos
Savivaldybė sunaikino vyro BMW
Kol vieno Velso miesto gyventojas gulėjo ligoninėje, vietos valdininkai be jokios priežasties konfiskavo jo automobilį ir jį sunaikino.
Verslas
C. R. Carlsonas: žinias kuriame klysdami ir nuolatos mokydamiesi
Tvarias inovacijas galima sukurti tik nuolat bandant, klystant ir mokantis, sako buvęs JAV tyrimų kompanijos „SRI International“ vadovas dr. Curtis R. Carlsonas. IQ apžvalgininkei Kotryna Tamkutei jis vardijo principus, verslui ir vyriausybėms padedančius didinti kurti pridėtinę vertę.
Pramogos
Žvejys prie JK krantų sugavo didžiulį ryklį (nuotraukos)
Šią savaitę vienas Velso žvejys sugavo savo gyvenimo žuvį – apie pusantro šimto kilogramų sveriantį ryklį. Tai gali būti didžiausias šios rūšies ryklys, kada nors pagautas šalies pakrantėje.
Aktualijos
Mažą miestelį sudrebino didžiulis sprogimas (vaizdo įrašas)
Pirmadienio pavakarę Velse esančiame miestelyje nugriaudėjo galingas sprogimas gyvenamajame name, yra nukentėjusiųjų.
Aktualijos
Po trimetės mergaitės mirties, suimta 37-erių moteris
Penktadienį Jungtinę Karalystę sukrėtė kol kas nepaaiškinta trejų metų mergaitės mirtis. Atvykę pareigūnai mažametei nebegalėjo padėti ir konstatavo mirtį. Velso policija pranešė suėmę ir apklausiantys 37-erių moterį.
Pramogos
Stebuklas: nuo krioklio nukritęs mažylis atsipirko išgąsčiu
Tikru stebuklu galima pavadinti Jungtinėje Karalystėje įvykusį incidentą, kai nuo aukšto ir stataus krioklio nukrito mažas berniukas ir jį gelbėti bandžiusi giminaitė: abu jie atsipirko menkais sužeidimais.
Pramogos
Velso upelyje – rečiausias pasaulyje auksas
Nedideliame Velso upelyje galima rasti itin vertinamo aukso grynuolių, tačiau policija įspėja, kad jo išgavimas neturint leidimo laikomas nusikaltimu.
Aktualijos
Prie naktinio klubo – kraupus jaunuolio išpuolis
Savaitgalį jaunuolio vairuojamas automobilis rėžėsi į būrį žmonių, stovėjusių prie naktinio klubo: sužeistieji palikti likimo valiai, o kaltininkas spruko, tačiau pabėgo netoli.
Aktualijos
Prabangiu ir galingu automobiliu – į paskutinę kelionę
Savaitgalį skaudi eismo nelaimė įvyko nedideliame Velso mieste – avarijos metu žuvo du jauni vyrai, važiavę galingu sportiniu automobiliu.
Aktualijos
Tragedija futbolo aikštėje: automobilis taranavo būrį vaikų
Ketvirtadienį vieno futbolo klubo teritorijoje Pietų Velse automobilis įsirėžė į būrį vaikų – jaunųjų futbolininkų bei žiūrovų, daugiau nei dešimt nepilnamečių po įvykio atsidūrė ligoninėje.
Aktualijos
Šeimos tragedija: tėvai manė, kad pavogtas automobilis su jų dukra. Buvo dar blogiau
Antradienį Didžiąją Britaniją sukrėtė skaudi dvejų metų mergaitės netektis, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, tapo siaubingo nelaimingo atsitikimo auka.
Aktualijos
Priekabiavimu apkaltintas politikas rastas negyvas
Per Jungtinę Karalystę nusiritęs seksualinio politikų priekabiavimo skandalas jau pareikalavo aukų – kaltinimų epicentre atsidūręs aukštas pareigas užėmęs vyriausybės narys antradienį rastas negyvas.
Pramogos
JK pakrantėje – keistas gamtos reiškinys
Praėjusį savaitgalį vakarinėje Jungtinės Karalystės dalyje pastebėtas keistas reiškinys – iš jūros ant kranto lipo būriai aštuonkojų.
Aktualijos
Bausmės vengiantis vyras dingo kartu su savo dukrele
Penktadienį teisme bausmę išgirsti turėjęs jaunas vyras ne tik jame nepasirodė, bet ir dingo kaip į vandenį. Kartu su juo – ir penkiametė dukra.
Aktualijos
Autobusų stotelėje rastas paliktas kūdikis
Policija ieško kūdikio, palikto autobusų stotelėje, motinos. Mergaitė rasta prieš savaitę ir išvežta į ligoninę. Jai sustiprėjus pareigūnai kreipiasi tiesiogiai į ją palikusią moterį, prašydami suteikti vaikui vardą.
Anglijoje
Velsas įspėja apie atsiskyrimą nuo JK
Velso politinė partija, pasisakanti už šalies nepriklausomybę nuo JK, įspėjo, kad po „Brexit“ Velse gali būti surengtas nepriklausomybės referendumas. Teigiama, jog sandoris su ES, greičiausiai, bus žalingas Velsui.
ŽYMA
PRODUKTYVUMAS