penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Lietuva
Meteorologai: Lietuvai gresia sausra
Lietuva prasidėjus kritulių stygiui artėja meteorologinės sausros link, praneša Hidrometeorologijos tarnyba. Pasak meteorologų, mažiausiai kritulių balandį sulaukė pietvakarinė Lietuvos dalis –
Pasaulis
Virusologai perspėja: yra priežasčių, kodėl ir 2021 metais olimpiada neįvyks
Tokijo vasaros olimpinės žaidynės, iš šių metų perkeltos į 2021-uosius, gali neįvykti, praneša „Bloomberg”, remdamasi visurologų prognozėmis. Specialistų manymu,
Sveikata
Mokslininkai sukūrė puslapį, prognozuojantį, kada baigsis koronavirusas
Internete pasirodė grupės mokslininkų sukurtas duomenų analizės puslapis „Kada baigsis koronavirusas?“ Grupė mokslininkų, remdamiesi duomenų analize, susirgimų skaičiumi ir padėties
Komentarai
Komentarai
Lietuvos ekonomikai šiandien − itin nemaloni, bet laikina hipotenzija
Pirmą šių metų ketvirtį Lietuvos ekonominiai rodikliai dar nebuvo gąsdinantys – BVP, palygti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, išaugo 2,5 procento. Tačiau žvelgiant į ateitį kyla klausimų, kokio gylio bus dėl COVID-19 atsiradusi duobė ir ar vis dar galima tikėtis greito ekonomikos atsigavimo.
Verslas
Ekonomikos prognozės
TVF: Lietuvos ekonomika šiemet smuks 8,1 proc.
Lietuvos ekonomika dėl pasaulį ištikusios koronaviruso krizės šiemet sumažės 8,1 proc., tačiau kitąmet šalies bendrasis vidaus produktas (BVP) išaugs 8,2 proc., prognozuoja Tarptautinis valiutos fondas (TVF).
Aktualijos
Koronavirusas
Prognozė: nuo koronaviruso Lietuvoje gali mirti apie 200 žmonių
Vilniaus universiteto mokslininkai paskelbė prognozę, kad nuo koronaviruso Lietuvoje gali mirti apie 200  žmonių, tačiau viruso plitimas labai priklausys nuo
Verslas
Koronavirusas
Koronavirusas – grėsmė ir Europos ekonomikai
Dėl Europoje plintančios koronaviruso COVID-19 epidemijos gali tekti koreguoti ekonomikų augimo prognozes, Latvijoje pareiškė Europos Komisijos atstovai. Šiuo metu Italija yra
Komentarai
Lietuva ir pasaulis 2020 m.: kas mūsų laukia?
Skaičių magija tikintiems žmonėms 2020 m. tikriausiai turės savito žavesio, tačiau ir neprietaringiems viešojo gyvenimo dalyviams bei stebėtojams jie atneš daug jaudinančių akimirkų.
Komentarai
2020-ieji – kuklesni, bet neprasti metai investuotojams
Šiemet investuotojai akcijų rinkose galėjo džiaugtis dviženkle grąža. Kritus palūkanų normoms, kilo obligacijų kainos. Nors pastaruoju metu rinkose buvo stebima nemažai gerų ženklų, lėtas augimas, pinigų politikos aktualijos ir išliekančios politinės rizikos sufleruoja, kad 2020 m. investuotojams akcijų ir obligacijų rinkose gali tekti susitaikyti su kiek kuklesne investicijų grąža.
Pramogos
Angelina Jolie – neatpažįstama
Į skyrybų su vyru Bradu Pittu skandalą įsisukusi aktorė Angelina Jolie šiuo metu yra viena labiausiai stebimų Holivudo žvaigždžių pasaulyje. Tačiau šią savaitę 43-ejų moteris žiniasklaidos dėmesį patraukė dėl visai kitokių priežasčių. Pakeitusi savo įprastą išvaizdą, A. Jolie tapo vos atpažįstama.
Pramogos
Siaubingos skyrybos, su A. Jolie atsisakė dirbti net advokatai
Aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybos ne kartą nuskambėjo kaip vienos nemaloniausių ir sudėtingiausių. Tiesa, prie to, kaip teigė portalui TMZ.com artimi šaltiniai, labiausiai prisidėjo pati A. Jolie.
Pramogos
A. Jolie ir B. Pitto skyrybų byloje – nauji reikalavimai: aktorė gali prarasti vaikų globą
Vis dar vykstant garsios Holivudo šeimos skyryboms, aktorei Angelinai Jolie (43) įsakyta leisti buvusiam vyrui Bradui Pittui (54) dažniau matytis su vaikais.
Pramogos
Naujas Angelina Jolie mylimasis – geriausias Brado Pitto draugas?
Pasirodžius gandams, kad aktorė Jennifer Aniston išsiskyrė su vyru Justinu Theroux dėl atsinaujinusių jausmų buvusiam vyrui Bradui Pittui, jo buvusi mylimoji Angelina Jolie taip pat nesnaudžia.
Pramogos
Angelina Jolie tapo smurto prieš moteris projekto abasadore
NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas ir Jungtinių Tautų Vyriausiojo pabėgėlių reikalų komisaro biurui (UNHCR) atstovaujanti Holivudo aktorė Angelina Jolie susitarė bendradarbiauti, kad užkirstų kelią smurtui prieš moteris rajonuose, kuriuos krečia ginkluoti konfliktai.
Pasaulis
A. Jolie apsilankė pabėgėlių stovykloje Jordanijoje
Aktorė Angelina Jolie sekmadienį apsilankė sirų pabėgėlių stovykloje Jordanijoje ir paragino rasti politinį septintus metus Siriją krečiančio pilietinio karo sprendinį.
Pramogos
Noras panašėti į A. Jolie merginą pavertė pabaisa
Bet kokia kaina siekdama panašumo į savo dievaitę – aktorę Angeliną Jolie – paauglė iš Irano neatpažįstamai pakeitė savo išvaizdą, tačiau permainų rezultatas vertinamas kontraversiškai.
Pramogos
Angelina Jolie atskleidė, kaip jaučiasi praėjus metams po skyrybų
Viena gražiausių pasaulio moterų Angelina Jolie interviu atskleidė, kad „tik bando pratempti dienas”, o pastarieji metai po skyrybų su vyru aktoriumi Bradu Pittu buvo be galo sunkūs.
ŽYMA
PROGNOZĖ