antradienis, rugpjūčio 11 d.
Aktualijos
Prie Londono Heathrow ir vėl gaisras
Didžiulis gaisras kilo Londono Heathrow oro uoste netoli krovinių sandėlio.
Aktualijos
Šalia Heathrow oro uosto kilo didžiulis gaisras
Beveik 100 ugniagesių stengiasi užgesinti 5 hektarų ploto laukus, kurie užsidegė šalia Londono Hitrou oro uosto, rašo „Sky News“.
Aktualijos
Vyriausybė pritarė „Heathrow“ oro uosto pokyčiams
Dauguma britų parlamentarų vėlų pirmadienio vakarą balsavo už planus statyti trečią kilimo ir tūpimo taką „Heathrow“ oro uoste, nors prieš tokį sumanymą audringai protestuoja gyventojai ir aplinkosaugininkai.
Aktualijos
Britai griebiasi šiaudo: tikisi, kad ekonomikos augimą paskatins vieno oro uosto plėtra
Didžiosios Britanijos vyriausybė pritarė trečio kilimo ir tūpimo tako Hitrou oro uoste statybai, perduodama teisę priimti sprendimą dėl šio daug ginčų keliančio klausimo parlamentui, tačiau tolesnio balsavimo rezultatas yra nenuspėjamas.
Aktualijos
Už privažiavimą prie oro uosto – naujas mokestis
Siekiant sumažinti automobilių spūstis prie intensyviausio Londono oro uosto, privažiavimą prie jo ketinama apmokestinti vienkartiniu mokesčiu.
Aktualijos
Tragedija: viename Londono oro uostų žuvo žmogus
Londono Heathrow oro uoste trečiadienį susidūrus dviem mašinoms žuvo vienas darbuotojas, o dar vienas buvo sužeistas, pranešė policija.
Aktualijos
Gatvėje rastas USB raktas su visa itin slapta Heathrow oro uosto informacija ir Karalienės maršrutais
Nežinia ar tai galima vadinti laime, ar nelaime, tačiau Londone vaikštinėjęs bedarbis tiesiog gatvėje surado USB ratą ir smalsumo vedinas nusprendė pasižiūrėti, kas jame yra.
Aktualijos
JAV federalinėms agentūroms uždrausta pirkti produktus iš Rusijos įmonės „Kaspersky Lab“
JAV vyriausybė uždraudė federalinėms agentūroms pirkti programinę įrangą iš Rusijos antivirusinę programinę įrangą kuriančios „Kasperskio laboratorijos“ – nuogąstaujama dėl kompanijos ryšių su Rusijos žvalgybos tarnybomis.
Aktualijos
Evakuotas Londono oro uostas
Antrą kartą šią savaitę evakuota dalis Londono Heathrow oro uosto. Suveikus dūmų jutikliams žmonės išprašyti iš 4-ojo oro uosto terminalo.
Aktualijos
Dėl įtartino paketo sustabdyta Londono oro uosto veikla
Skrydžiai iš Londono Heathrow oro uosto penktadienio rytą buvo atidėti. Bagaže aptikus įtartiną paketą laikinai sustabdyta 3-iojo terminalo veikla.
Aktualijos
Oro uoste automobilius palikę keliautojai gavo tūkstantines baudas
Iš atostogų grįžę poilsiautojai buvo šokiruoti sužinoję, kad už Heathrow oro uoste paliktus savo automobilius gavo nemažas baudas. Bendra baudų suma siekia 33 tūkst. svarų sterlingų.
Aktualijos
Rimtą gedimą patyręs lėktuvas stebuklingai nusileido Londone
Londono Heathrow oro uoste sėkmingai nusileido lėktuvas, pakilimo metu pametęs vieną ratą, tačiau nei keleiviai nei pilotas nežinojo apie rimtą trūkumą.
Aktualijos
Vagių grobis – milijoninės vertės
Filmo scenarijaus verta vagystė įvykdyta Vakarų Londone – įsibrovėliai sugebėjo nugvelbti vertybes, kurios buvo saugomos itin moderniomis saugos priemonėmis.
Aktualijos
Kalėdų karštinė: visuose oro uostuose vėluoja dešimtys skrydžių
Ketvirtadienį ryte dėl rūko sukeltų sudėtingų oro sąlygų vėluoja daugybė skrydžių iš visų Londono oro uostų. Prasidėjus Kalėdų keliavimo karštinei tai sukėlė didžiulį keliautojų nepasitenginimą.
Aktualijos
Lėktuvų eismas virš Londono intensyvės
Antradienį Jungtinės Karalystės vyriausybė priėmė ilgai lauktą sprendimą dėl vieno iš Londono oro uosto plėtros: dar vienas pakilimo nusileidimo takas bus statomas Heathrow.
Aktualijos
Londono oro uoste sulaikytas įtariamasis terorizmu
Savaitgalį didžiausiame Jungtinės Karalystės oro uoste Londono policijos pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą su terorizmu susijusiais nusikaltimais.
Aktualijos
Oro uosto keleiviams neleista pasiimti bagažo
Šimtai oro uosto keleivių negalėjo patikėti sužinoję, kad lagaminus su asmeniniais daiktais jiems į skrydį su savimi pasiimti leista nebus.
Aktualijos
Kuriame Londone oro uoste bus naujas pakilimo takas?
Londono meras S.Kahnas pareiškė savo nuomonę apie planuojamus darbus Londone esančiame oro uoste ir paprašė premjerės Th.May paremti jo sprendimą.
Aktualijos
Į Heathrow besileidžiantį lėktuvą trenkė žaibas (video)
Trečiadienio vakare net kelių lėktuvų keleiviai pranešė, kad šiems besileidžiant į orlaivius trenkė žaibas. Tuo metu Londone vyko gana didelė audra.
ŽYMA
PROGRAMINĖS ĮRANGOS PARDAVIMAS