sekmadienis, balandžio 11 d.
Pramogos
Prokuratūra nusprendė atnaujinti tyrimą dėl galimo E. Dragūno pasipriešinimo pareigūnams
Vilniaus apygardos prokuratūra šią savaitę nusprendė atnaujinti ikiteisminį tyrimą dėl galimo atlikėjo Egidijaus Dragūno pasipriešinimo policijos pareigūnams, kurie jį, vairuojantį
Aktualijos
Prokuroro pozicija
Seimas pritarė N. Grunskienės kandidatūrai į generalinio prokuroro postą
Seimas pritarė, kad Panevėžio apygardos prokuratūros vadovė Nida Grunskienė taptų generaline prokurore.
Aktualijos
Generalinis prokuroras
G. Nausėda kreipėsi į Seimą dėl E. Pašilio atleidimo
Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pasirašė dekretą, kuriuo kreipėsi į Seimą dėl generalinio prokuroro Evaldo Pašilio atleidimo, pasibaigus jo įgaliojimų laikui. 
Aktualijos
Seimas
Generalinė prokuratūra prašo panaikinti parlamentaro P. Gražulio neliečiamybę
Generalinė prokuratūra pirmadienį pranešė pakartotinai prašanti Seimo leisti baudžiamojon atsakomybėn patraukti parlamentarą Petrą Gražulį ar kitaip suvaržyti jo laisvę.
Aktualijos
Gaisras „Ekologistikoje“
Prokuratūra: Alytaus savivaldybė nevykdė kontrolės, galėjusios padėti išvengti gaisro
Alytaus miesto savivaldybė nevykdė kontrolės padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“, galėjusios užkirsti kelią didžiuliam gaisrui, ketvirtadienį pareiškė Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras.
Aktualijos
Teismai
Nutrauktas ikiteisminis tyrimas Panevėžio mero R. M. Račkausko atžvilgiu
Prokuratūra pirmadienio vakarą pranešė, kad nutraukė ikiteisminį tyrimą Panevėžio mero Ryčio Mykolo Račkausko atžvilgiu.
Aktualijos
Teisėsauga
Prokuratūra atskleidė, kokiais pagrindais sulaikyti V. Sutkus ir M. Zalatorius
Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus ir Lietuvos bankų asociacijos (LBA) prezidentas Mantas Zalatorius bei dar keturi asmenys antradienį sulaikyti įtariant neteisėtu poveikiu teisėkūros procesams.
Aktualijos
Prokuratūra
Sulaikyti Lietuvos verslo konfederacijos ir Bankų asociacijos prezidentai
Teisėsauga antradienį sulaikė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentą Valdą Sutkų ir Lietuvos Bankų asociacijos prezidentą Mantą Zalatorių, pranešė prokuratūra.
Top 500
Prokuratūra netirs A. Vinklerio neteisėtos tvoros klausimo, jį spręs Šiaulių valdžia ir NŽT
Šiaulių prokuratūra penktadienį pranešė atsisakanti taikyti viešojo intereso gynimo priemones dėl Anrido Vinklerio kontroliuojamos bendrovės neteisėtai pastatytos tvoros valstybei priklausančiame žemės sklype. 
Top 500
Dėl Lazdynų baseiną stačiusios I.Kubiliaus bendrovės bankroto - kreipimasis į prokuratūrą
Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą dėl įmonės „Irdaiva“ galimo tyčinio bankroto ir sukčiavimo statant Vilniaus daugiafunkcinį Lazdynų sveikatinimo centrą.
Anglijoje
Grįžo, bet mokesčius moka JK, taip daryti turėtų kiekvienas
Laisvas darbo jėgos judėjimas Europos Sąjungoje (ES) leidžia per savo karjeros metus lengvai kaupti darbinę patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse. Tačiau dirbant užsienyje kaupiama ne tik darbo patirtis, bet ir darbo stažas bei įmokos į pensijų fondus. Tinklaraštis Euroblogas.lt domisi didelei daliai lietuvių aktualia tema: kas nutiks su jūsų pensija, jei per savo karjerą teks dirbti keliose ES šalyse.
Anglijoje
Žinia iš Briuselio: imigrantų iš ES neįsileidę britai kentės
Jeigu po „Brexit“ Jungtinėje Karalystėje įsigalios nauja imigracijos kontrolės sistema, ji atitinkamai pakenks patiems britams, o ne Europos Sąjungos piliečiams, tikina bendrijos atstovas.
Anglijoje
Po „Brexit" gali dingti visos imigrantų privilegijos
Jei Didžioji Britanija laisva valia sprendžia migracijos klausimus, ji neturėtų teikti pirmenybės darbuotojams iš Europos Sąjungos, tvirtina vyriausybės patarėjai.
Aktualijos
Britai pripažino: imigrantai daro tai, ko jie nedarytų
Pastaruosius dvejus metus trukusio tyrimo išvados parodė, kad Jungtinės Karalystės gyventojai įvairiai vertina imigrantus – vieni jaučia atvykėlių grėsmes, kiti įvardija svetimšalių teikiamą naudą.
Lietuva
Rugpjūtį iš Lietuvos emigravo daugiau, nei atvyko
Rugpjūtį iš Lietuvos emigravo tūkstančiu daugiau žmonių, nei atvyko, pirmadienį paskelbė Statistikos departamentas.
Aktualijos
JK paliekančius europiečius keičia atvykėliai iš kitur
Naujausi statistiniai rodikliai atskleidžia naujausias migracijos tendencijas: į Europos Sąjungos piliečiai šią šalį renkasi vis rečiau, tačiau daugėja iš kitur atvykstančių žmonių.
Anglijoje
Po „Brexit“: atvykstantiems dirbti – jokių kliūčių, veltėdžiams parodys kelią atgal
Nors britai iš Europos Sąjungos traukiasi norėdami pristabdyti atvykėlių iš užsienio srautus, aukštus postus užimantys politikai tikina, kad šalyje dirbti norinčių žmonių niekas neatstums ir po „Brexit“.
Aktualijos
Ministras paskelbė žinią deportuotiesiems
Jungtinės Karalystės vidaus reikalų ministerijoje (Home Office) peržiūrėjus beveik 12 tūkst. deportacijos bylų paaiškėjo, kad dalis žmonių iš šalies išsiųsti neteisėtai.
Lietuva
Imigracija Lietuvoje išaugo dvigubai, emigracija sumažėjo beveik ketvirtadaliu
Pirmąjį šių metų pusmetį imigracija į Lietuvą augo maždaug dvigubai, o emigracija sumažėjo beveik ketvirtadaliu, rodo naujausia oficiali statistika.
ŽYMA
PROKURATŪRA