šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktualijos
Teismai
Nutrauktas ikiteisminis tyrimas Panevėžio mero R. M. Račkausko atžvilgiu
Prokuratūra pirmadienio vakarą pranešė, kad nutraukė ikiteisminį tyrimą Panevėžio mero Ryčio Mykolo Račkausko atžvilgiu.
Aktualijos
Teisėsauga
Prokuratūra atskleidė, kokiais pagrindais sulaikyti V. Sutkus ir M. Zalatorius
Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus ir Lietuvos bankų asociacijos (LBA) prezidentas Mantas Zalatorius bei dar keturi asmenys antradienį sulaikyti įtariant neteisėtu poveikiu teisėkūros procesams.
Aktualijos
Prokuratūra
Sulaikyti Lietuvos verslo konfederacijos ir Bankų asociacijos prezidentai
Teisėsauga antradienį sulaikė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentą Valdą Sutkų ir Lietuvos Bankų asociacijos prezidentą Mantą Zalatorių, pranešė prokuratūra.
Top 500
Prokuratūra netirs A. Vinklerio neteisėtos tvoros klausimo, jį spręs Šiaulių valdžia ir NŽT
Šiaulių prokuratūra penktadienį pranešė atsisakanti taikyti viešojo intereso gynimo priemones dėl Anrido Vinklerio kontroliuojamos bendrovės neteisėtai pastatytos tvoros valstybei priklausančiame žemės sklype. 
Top 500
Dėl Lazdynų baseiną stačiusios I.Kubiliaus bendrovės bankroto - kreipimasis į prokuratūrą
Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą dėl įmonės „Irdaiva“ galimo tyčinio bankroto ir sukčiavimo statant Vilniaus daugiafunkcinį Lazdynų sveikatinimo centrą.
Anglijoje
Grįžo, bet mokesčius moka JK, taip daryti turėtų kiekvienas
Laisvas darbo jėgos judėjimas Europos Sąjungoje (ES) leidžia per savo karjeros metus lengvai kaupti darbinę patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse. Tačiau dirbant užsienyje kaupiama ne tik darbo patirtis, bet ir darbo stažas bei įmokos į pensijų fondus. Tinklaraštis Euroblogas.lt domisi didelei daliai lietuvių aktualia tema: kas nutiks su jūsų pensija, jei per savo karjerą teks dirbti keliose ES šalyse.
Anglijoje
Žinia iš Briuselio: imigrantų iš ES neįsileidę britai kentės
Jeigu po „Brexit“ Jungtinėje Karalystėje įsigalios nauja imigracijos kontrolės sistema, ji atitinkamai pakenks patiems britams, o ne Europos Sąjungos piliečiams, tikina bendrijos atstovas.
Anglijoje
Po „Brexit" gali dingti visos imigrantų privilegijos
Jei Didžioji Britanija laisva valia sprendžia migracijos klausimus, ji neturėtų teikti pirmenybės darbuotojams iš Europos Sąjungos, tvirtina vyriausybės patarėjai.
Aktualijos
Britai pripažino: imigrantai daro tai, ko jie nedarytų
Pastaruosius dvejus metus trukusio tyrimo išvados parodė, kad Jungtinės Karalystės gyventojai įvairiai vertina imigrantus – vieni jaučia atvykėlių grėsmes, kiti įvardija svetimšalių teikiamą naudą.
Lietuva
Rugpjūtį iš Lietuvos emigravo daugiau, nei atvyko
Rugpjūtį iš Lietuvos emigravo tūkstančiu daugiau žmonių, nei atvyko, pirmadienį paskelbė Statistikos departamentas.
Aktualijos
JK paliekančius europiečius keičia atvykėliai iš kitur
Naujausi statistiniai rodikliai atskleidžia naujausias migracijos tendencijas: į Europos Sąjungos piliečiai šią šalį renkasi vis rečiau, tačiau daugėja iš kitur atvykstančių žmonių.
Anglijoje
Po „Brexit“: atvykstantiems dirbti – jokių kliūčių, veltėdžiams parodys kelią atgal
Nors britai iš Europos Sąjungos traukiasi norėdami pristabdyti atvykėlių iš užsienio srautus, aukštus postus užimantys politikai tikina, kad šalyje dirbti norinčių žmonių niekas neatstums ir po „Brexit“.
Aktualijos
Ministras paskelbė žinią deportuotiesiems
Jungtinės Karalystės vidaus reikalų ministerijoje (Home Office) peržiūrėjus beveik 12 tūkst. deportacijos bylų paaiškėjo, kad dalis žmonių iš šalies išsiųsti neteisėtai.
Lietuva
Imigracija Lietuvoje išaugo dvigubai, emigracija sumažėjo beveik ketvirtadaliu
Pirmąjį šių metų pusmetį imigracija į Lietuvą augo maždaug dvigubai, o emigracija sumažėjo beveik ketvirtadaliu, rodo naujausia oficiali statistika.
Lietuva
Lietuva užsimojo apriboti darbuotojų imigraciją
Lietuvos vyriausybė žada įvesti apribojimus nekvalifikuotiems ir pigiau apmokamiems darbuotojams iš trečiųjų šalių.
Aktualijos
Theresa May skęsta dar viename imigracijos skandale
Šalį krečiant darbuotojų trūkumui, Theresa May skęsta naujame skandale dėl su logika prasilenkiančių migracijos kontrolės skaičių.
Gyvenimas
NHS krizė: JK pati neįsileidžia gydytojų
Sveikatos apsaugos specialistai perspėjo, kad dabartinės Jungtinės Karalystės (JK) migracijos taisyklės apsunkina NHS galimybę įdarbinti gydytojus iš kitų pasaulio šalių.
Anglijoje
ES kovoja dėl savo piliečių teisių po „Brexit”
Europos Sąjungos (ES) politikai Jungtinei Karalystei (JK) iškėlė naujų klausimų dėl ES piliečių teisių po „Brexit”. Baiminamasi, kad laiku neužtikrinus teisių, Britanijoje po šalies pasitraukimo iš Sąjungos pasiliksiantys ES piliečiai nukentės nuo diskriminacijos.
Aktualijos
Emigracijos mąstai gali būti visai kitokie negu atrodo iš pirmo žvilgsnio
Lietuvoje neretai juokaujama, kad paskutinysis iš šalies išvykstantis lietuvis turėtų neužmiršti išjungti šviesos oro uoste. Žvelgiant į praėjusių metų statistinius duomenis, gali atrodyti, kad toks metas nenumaldomai artėja. Pasak Statistikos departamento, praėjusiais metais dėl neigiamos grynosios migracijos Lietuvoje gyventojų skaičius sumažėjo 27,5 tūkst. gyventojų ir tai yra tik šiek tiek mažiau nei 2016 m. Visgi šviesos oro uoste gesinti dar neskubėkite – tikėtina, jog praėjusių metų migracijos duomenys neatspindi visos tiesos ir slepia teigiamas migracijos tendencijas.
Lietuva
Lietuvoje fiksuojama rekordinė imigracija, didžioji emigracijos banga slopsta
Lietuvoje fiksuojama rekordinė imigracija, o didžioji emigracijos banga kiek prislopo, rodo Statistikos departamento BNS pateikti duomenys.
ŽYMA
PROKURATŪRA