sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Pramogos
„Ryanair" akcija – skrydžiai vos už 5 eurus
Šiandien – džiugios naujienos kelionių mėgėjams. Skrydžių bendrovė „Ryanair" siūlo šusnį pigių kelionių lėktuvu. Jau ketvirtus metus iš eilės „Ryanair" prisideda prie „Juodojo penktadienio“ akcijos.
Aktualijos
Siaubas „Ryanair“ lėktuve - keleiviai apsipylė krauju
Dešimtys vieno pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ reiso keleivių buvo trumpam hospitalizuoti dėl pykinimo, pasireiškusio lėktuvo salone staigiai nukritus oro slėgiui per penktadienį įvykusį incidentą, privertusį lainerį neplanuotai nusileisti Vokietijoje.
Komentarai
Vienatvės pramogų disneilendas
Visos psichologinės problemos kyla dėl gero gyvenimo. Kol žmogus vargsta besiselfindamas ir feisbukaudamas, tol nepastebi – ar jau turi problemų, ar dar ne.
Aktualijos
Ryanair atšaukia dar daugiau skrydžių. Oro bendrovėje įsivyravo chaosas
Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ trečiadienį pranešė, kad planuoja atšaukti dar daugiau skrydžių, kas paveiks apie 400 tūkst. keleivių.
Aktualijos
„Ryanair" brangins bilietus skrendantiems su mažais vaikais
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair" paskelbė nuo šių metų rugsėjo įvedanti naują mokestį.
Aktualijos
Peržiūrės ,,paslėptus” avialinijų bilietų mokesčius
Paslėptus oro linijų mokesčius, tokius kaip mokestis už vardo keitimą ar už registraciją oro uoste, peržiūrės Civilinė Aviacijos Taryba (Civil Aviation Authority).
Pramogos
„Ryanair“ akcija – skrydžiai žemiausiomis kainomis
Kaip informavo perpasauli.lt, aviakompanija „Ryanair“ paskelbė, jog šventiniu laikotarpiu nuo gruodžio 18 d. iki sausio 7 d. perveš daugiau nei 5 mln. keleivių Europoje ir išleis papildomą 1 mln. bilietų skrydžiams žemiausiomis kainomis!
ŽYMA
PROMETĖJAS