šeštadienis, sausio 16 d.
Pramogos
J. Deppo šeimą pakirto sunki liga
Pranešama, kad Vanessa Paradis net nevyko į savo naujausio filmo pristatymus, kad tik galėtų pabūti su rimtų sveikatos problemų turinčiu jos ir Johnny Deppo 16-mečiu sūnumi Jacku, rašo People.com.
Pramogos
43-ejų Eva Langoria susilaukė pirmagimio (foto)
Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė Eva Longoria pagimdė sūnų.
Pramogos
Gubernatoriaus sūnus ruošiasi pralenkti tėvą
Kai Arnoldo Schwarzeneggerio karjera jau artėja į pabaigą, kyla nauja žvaigždė – legendinio terminatoriaus sūnus Patrickas Schwarzeneggeris. Suvaidinęs keliose komedijose, įspūdingos išvaizdos 24-erių jaunuolis šiuo metu sulaukia itin daug dėmesio – jau balandžio 6 d. Lietuvos kino teatruose įvyks jaunimo labai laukiama premjera, romantinė drama „Vidurnakčio saulė“.
Pramogos
Ž. Žvagulis prabilo apie ketvirtąjį, nesantuokinį sūnų
Estrados legenda vadinamo charizmatiškojo žemaičio Žilvino Žvagulio gyvenimas šiuo metu atrodo puikus. Neseniai jis antrą kartą tapo seneliu, jo sūnūs puikiai plėtoja savo verslus, o ir pačiam Žilvinui koncertų netrūksta. Tačiau Ž. Žvagulis prisipažino, kad jo širdyje vis dar didžiulis sopulys, ilgą laiką laikytas paslaptyje, – ketvirtasis, nesantuokinis sūnus.
Aktualijos
Prancūzijoje – protestai prieš prezidento reformas
Prancūzijoje dešimtys tūkstančių protestuotojų antradienį surengė demonstraciją prieš prezidento Emmanuelio Macrono verslui palankias reformas.
Pramogos
Seimo narė Agnė Bilotaitė sūpuoja pirmagimį
Penktadienį vakare Lietuvos seimo narė Agnė Bilotaitė sėkmingai pagimdė pirmąjį savo vaiką – sūnelį Joną.
Pramogos
Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai sūnų pavadino senelio garbei
Prieš kelias savaites Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeimą antrą kartą aplankė gandrai. Dabar sutuoktiniai pasidžiaugė, kad gimęs berniukas jau turi vardą.
Lietuva
Vilniaus rajone rasti sūnaus nužudyti tėvai
Vilniaus raj., Netoli Nemenčinės esančiame Karužiškių viesodyje rasti du negyvi žmonės. Iš karto paaiškėjo, kad tai sutuoktinių pora ir jie buvo nužudyti savo pačių namuose.
Aktualijos
Paslaptingai dingo mama su sūneliu
Penktadienį neaiškiomis aplinkybėmis Manchesteryje pradingo jauna moteris ir jos sūnus, jų ieškoti mestos didžiulės policijos pajėgos.
Pramogos
Dainininkė Pink susilaukė sūnaus
Dainininkė Pink ir jos vyras Carey Heart pirmadienį, gruodžio 26 dieną, susilaukė sūnaus.
Pramogos
Teismas nepatenkino S. Jasaičio prašymo
Vilniaus Aukščiausiasis Teismas nesutiko patenkinti krepšininko Simo Jasaičio prašymo sumažinti išlaikymą savo sūnui, kuris gyvena su jo buvusia žmonai Vaida Jasaitiene.
Pramogos
Antanui Guogai gimė antras sūnus (foto)
Pirmadienio ryta Antanas Guoga pasidalino džiugi žinia. Jam žmona Aistė Guogienė pagimdė antąją atžalą – dar vieną berniuką.
Pramogos
K. Krivickas demonstruoja savo ir sūnelio panašumus
Televizijos laidų prodiuseris bei vedėjas Kristupas Krivickas paviešino nuotrauką, kurioje jis užfiksuotas su jauniausiu šeimos nariu sūneliu Augustu.
Pramogos
Operos solisto šeimoje – pagausėjimas
„Na ką, brangūs draugai ir prijaučiantieji, mes jau keturiese. Herkus Erikutę padarė dukart mamyte, o mane – dukart tėčiu. Brolis pasimetęs...“, – savo socialinėje paskyroje džiūgavo Merūnas Vitulskis.
Pasaulis
„Islamo valstybės“ kovotojas įvykdė egzekuciją savo motinai
„Islamo valstybės“ karių žiaurumas šokiravo net visko mačiusius sirus. Vienas „Daesh“ grupuotės kovotojas nužudė savo mamą, nes ją islamistai paskelbė išdavike.
Gyvenimas
Ką turi žinoti mamos, auginančios sūnus
Būti mama – didžiausia laimė. Niekas su tuo nepasiginčys. Kai laukiamės vaikelio, tai būna visai nesvarbu, kas gi ten, po širdimi, spurda – berniukas ar mergaitė. Nešiojam savo kūdikį su neapsakomu džiaugsmu ir žinom vienintelę tiesą – jam atiduosim visą savo meilę. Vaiko ir mamos ryšys labai stiprus, tačiau mamos ir sūnaus – ypatingas.
Gyvenimas
Sergančio sūnaus atvykusio aplankyti lietuvio gyvybė užgeso
Naujienų portalas bbc.co.uk pranešė, kad lietuvio Rimanto Karvelio gyvybė užgeso. Vyras atvyko į Londoną aplankyti savo sergančio sūnaus, tačiau buvo partrenktas automobilio.
Pasaulis
Motina žudikė atsikratė sūnumis „gindama“ dukrą
Nužudė tris savo sūnus, nes tėvas per mažai dėmesio ir meilės rodė jų seseriai. Šios žiaurios istorijos kaltininkė – Brittany Pilkington, gyvenanti Ohajo valstijoje JAV. Moteris prisipažino įvykdžiusi nusikaltimą, nes manė taip apginsianti savo dukrą, kuriai netrukus sueis ketveri, pranešė CNN.
ŽYMA
PROTESTO MITINGAI