trečiadienis, balandžio 14 d.
Pasaulis
PSO perspėja dėl dar vieno galimo COVID-19 protrūkio kitąmet
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos padalinys įspėjo dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkio galimo „tolesnio pasikartojimo“ ateinančių metų pradžioje. Remiantis JT pavaldžios
Pasaulis
COVID-19
Kinija skaičiuoja tik įvežtinius koronaviruso atvejus, JAV ją kaltina informacijos slėpimu
Kinija ketvirtadienį pranešė, kad pirmąkart nuo protrūkio pradžios sausį šalyje neužfiksuota nė vieno vietinio užsikrėtimo koronavirusu atvejo ir nustatyti 34 įvežtiniai, tačiau kitose valstybėse užsikrėtusiųjų skaičius smarkiai auga.
Anglijoje
Kokių darbuotojų JK trūks po „Brexit“?
Po „Brexit“ Jungtinė Karalystė bet kokiu atveju turės sunkumų dėl žemos kvalifikacijos darbininkų, kurie gyvybiškai būtini šalies ekonomikai.
Aktualijos
JK užtrenkė duris 1600 kvalifikuotų darbinininkų
Vos per kelis mėnesius daugiau nei 1600 kvalifikuotų darbinininkų iš kitų šalių, kuriems Jungtinėje Karalystėje buvo pasiūlyti darbai, negavo leidimo gyventi ir dirbti šalyje. Šalyje didėjant darbuotojų trūkumui, tokią informaciją atskleidė nacionalinis transliuotojas BBC.
Aktualijos
Theresa May skęsta dar viename imigracijos skandale
Šalį krečiant darbuotojų trūkumui, Theresa May skęsta naujame skandale dėl su logika prasilenkiančių migracijos kontrolės skaičių.
Lietuva
Atskleidė specialybes, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai
Jau nebe pirmus metus skambantys Lietuvos verslininkų priekaištai, kad šalyje trūksta kvalifikuotų programuotojų bei inžinierių turi aiškų pagrindą. Būtent IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. Dėl jų trūkumo kai kurios įmonės pasiruošusios apmokyti nieko apie programavimą neišmanančius jaunuolius. Kokios dar specialybės Lietuvoje šiuo metu paklausiausios?
Anglijoje
„Brexit” kelia JK atlyginimus
Šių metų spalio mėnesį Jungtinėje Karalystėje užfiksuotas pradinio darbdavių siūlomo atlyginimo kylimas - požymis, kad šalies ekonomika jau dabar patiria stresą dėl darbuotojų iš Europos Sąjungos (ES) trūkumo.
ŽYMA
PROTRŪKIS