trečiadienis, sausio 27 d.
Lietuva
Svarbu emigrantams: kaip pasitikrinti, ar nesate skolingi PSD Lietuvoje?
Užsienyje dirbantys ir gyvenantys, tačiau Lietuvoje vis dar registruoti asmenys dažnai susiduria su viena problema. Nedeklaravę išvykimo iš Lietuvos jie įsiskolina „Sodrai“ už Privalomąjį sveikatos draudimą (PSD).
Pramogos
Hario Poterio žvaigždė – milijonieriaus glėbyje
Nėra žinoma, ar šiuo metu aktorė Emma Watson turi antrąją pusę, tačiau dėl vieno dalyko tikrai neabejojame – mergina nešvaisto laiko veltui ir mėgaujasi gyvenimu. Meksikoje atostogaujanti E. Watson buvo įamžinta bučiuojanti milijonierių Brendaną Wallace‘ą. Kaip teigia Elle.com, kartu pietavusi pora ne kartą vienas kitą apdovanojo šiltais bučiniais.
Pramogos
Milžiniška šlovė vaikystėje negarantavo Holivudinės laimės suaugus
Į pramogų pasaulį Rupertas Grintas įsisuko būdamas vos 11 metų. Turbūt daugelis šį raudonplaukį vaikiną prisimena kaip vieną pagrindinių „Hario Poterio“ filmų veikėjų. Darbas, kurį R. Grintas dirbo daugiau nei dešimtmetį, padėjo jam užsitikrinti stabilią vietą Holivude ir visoje kino industrijoje. Dabar jau 30 metų vyras ne kartą tituluotas žinomiausiu aktoriumi vaiku. Kai kino ekranuose pasirodė paskutinioji „Hario Poterio“ filmų dalis, Rupertas buvo pasiruošęs atsisakyti burtininko lazdelės ir užkariauti Holivudą. Tačiau vyro karjera nesusiklostė taip gerai, kaip jis tikėjosi.
Pramogos
„Hario Poterio" žvaigždė vedė savo išrinktąją
Aktorius, „Hario Poterio“ filmuose vaidinęs Nevilį Nevėkšlą, ne vienos savo gerbėjos širdį sudaužė socialiniame tinkle paviešinęs akimirką iš vestuvių ceremonijos, skelbia Metro.co.uk.
Pramogos
Žinoma rašytoja atsiprašė įskaudintų gerbėjų
Kiekvienais metais gegužės 2 dieną, kai minimos Hogvartso mūšio metinės, knygų apie Harį Poterį autorė atsiprašo už kurio nors personažo mirtį, sukrėtusią skaitytojus. JK Rowling išplatino dar vieną atsiprašymą, kad paskutinėje knygoje apie Hario Poterio nuotykius pražudė vieną mylimiausių veikėjų.
Komentarai
Saugokitės valdiškų dovanų
Antikos legenda pasakoja, kad, nors graikai Troją laikė apsiaustyje 9 metus, miesto užimti jiems taip ir nepavyko. Tada Odisėjas pagamino milžinišką medinį arklį, ir jame pasislėpė stipriausi graikų kariai. Jų kariuomenė suvaidino atsitraukianti, o arklį paliekanti dovanų.
Pramogos
„Hario Poterio" aktorius nustebino Simoną Milinytę
Visai neseniai gražuolei Simonai Milinytei sukako 22-eji. Lietuvaitė šiuo metu gyvena Los Andžele, kur siekia dainininkės karjeros.
Pramogos
Simona Milinytė papasakojo apie romaną su „Hario Poterio“ žvaigžde
Gražuolė Simona Milinytė išskirtiniame interviu atskleidė, kad jos ir jos mylimojo, žinomo airių aktoriaus Devono Murray meilė liepsnoja ir jie yra laimingi būdami kartu.
Pramogos
Harį Poterį vaidinantis aktorius Londone suskubo gelbėti užpultą praeivį
Aktorius Danielis Radcliffe’as, kuris daugeliui žinomas, kaip kultinių filmų apie magą Harį Poterį žvaigždė, penktadienį pasielgė didvyriškai. 27-erių vyras vienoje Londono gatvių suskubo gelbėtį užpuolimo auką.
Pasaulis
Mergaitės iš bombarduojamo Sirijos miesto sulaukė „Hario poterio“ autorės dėmesio
Septynerių metų Bana Alabed iš karo griaunamo Sirijos miesto Alepo prikaustė pasaulio dėmesį. Mergaitė su mama vaikšto po subombarduotą miestą ir kasdien per socialinį tinklą „Twitter“ prašo nustoti kariauti ir griauti jos gimtąjį miestą. Vos per vieną mėnesį sirės paskyra sulaukė beveik 100 tūkst. sekėjų.
Pramogos
Parduodamas Hario Poterio namas
Anglijoje parduodamas iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriantis namas, kuris ypatingas tuo, jog jame gyveno žymusis Haris Poteris.
Pramogos
Mirė garsus britų aktorius Alanas Rickmanas
Ketvirtadienį užgeso britų kino, televizijos ir teatro žvaigždės Alano Rickmano gyvybė. 69-erių metų amžiaus aktorius mirė nuo vėžio. Užsienio spaudoje žaibiškai išplitusią žinią apie A. Rickmano netektį patvirtino ir jo šeima.
Pramogos
Hario Poterio autorė rašo naują knygą vaikams
Visame pasaulyje žinoma rašytoja J. K. Rowling, sukūrusi kultiniu tapusį knygų herojų Harį Poterį, pranešė išleisianti naują knygą vaikams. Kaip teigė cnn.com., autorė jau parašė dalį knygos, kuri jai pačiai itin artima širdžiai.
ŽYMA
PSD