penktadienis, spalio 30 d.
Ekonomika
MOKESČIAI
Naujoji PVM direktyva: ką reikia žinoti?
ES vieno langelio mokesčių surinkimo sistema itin aktuali elektroninės prekybos verslui ES skaičiuoja, kad nuotoliniai pardavimai Bendrijos viduje siekia 96 mlrd. eurų
Verslas
Mokesčiai
Naujoji PVM direktyva: ką reikia žinoti?
ES vieno langelio mokesčių surinkimo sistema itin aktuali elektroninės prekybos verslui
Lietuva
Kodėl Lietuvos PVM nepriemoka – viena didžiausių ES?
Europos Komisija (EK) skelbia, jog Lietuvos pridėtinės vertės mokesčio (PVM) nepriemoka – viena didžiausių ES. Pagal šį rodiklį mus „lenkia“ tik Rumunija ir Graikija.
Aktualijos
VMI įspėja emigrantus – laikas senka: prašymams užpildyti liko savaitė
Pirmąjį ketvirtį sumokėjusieji PVM Didžiojoje Britanijoje, prašymus dėl jo susigrąžinimo turėtų pateikti iki balandžio 11-osios, informuoja VMI išplatintame pranešime.
Anglijoje
„Brexit“ gali patuštinti karalienės kišenę
Nors per praėjusius finansinius metus karalienė Elizabeth II iš savo nekilnojamojo turto uždirbo daugiau nei anksčiau, ateityje jos turtams grėsmę gali sukelti „Brexit“.
Verslas
Vaistų pardavėjai už mažesnį PVM pažadėjo būti sąžiningi
Sveikatos apsaugos ministerija su vaistinėmis ir Verslo konfederacija pasirašė susitarimą, kad mažinant mokesčius vaistams jų kainos vaistinėse bus perskaičiuojamos sąžiningai.
Lietuva
Namai prie Rėkyvos ežero – geriausia ateities investicija planuojantiems grįžti į Šiaulius
Šiaulių pašonėje esanti Rėkyva kadaise buvo žinoma kaip apleista ir niūri miesto dalis, o dabar ant ežero kranto esanti gyvenvietė palaipsniui virsta prestižiniu kvartalu, kuriame kasdienybės buitis puikiai dera su gamta ir jos teikiamais pranašumas.
Verslas
S.Skvernelis nenorėtų mažinti PVM maisto produktams
Premjeras Saulius Skvernelis nepritaria koalicijos partnerių socialdemokratų siūlymui mažinti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą maisto produktams, teigdamas, kad kainos dėl to nemažės.
Aktualijos
Patraukliausios JK vietos pirmajam būstui įsigyti (palyginamoji lentelė)
Paskelbti Jungtinės Karalystės miestai, kuriuose šiuo metu yra palankiausios galimybės tiems, kurie dairosi pirmojo būstų.
Aktualijos
Būstas Anglijoje: namai brangsta vis mažiau
Nekilnojamojo turto kainos šiemet padidėjo vos puse procento. Tai – vienas mažiausių kainų augimo pavyzdžių pastaraisiais metais.
Aktualijos
Būstas Anglijoje: kainos ženkliai kris
Būstų kainos Jungtinėje Karalystėje gali netrukus ženkliai kristi. Ekonomikos ekspertas tvirtina, kad akivaizdūs ženklai jau skelbia apie netrukus sprogsiantį kainų burbulą, kuris bus toks didelis, kaip prieš 27-erius metus.
Aktualijos
Gaisro grėsmė: nesaugių daugiabučių skaičius auga
Po gaisro Londono Grenfell Tower daugiabutyje pradėta tikrinti kitus panašius pastatus. Paaiškėjo, kad 25-iuose rajonuose esama pavojingomis medžiagomis atnaujintų pastatų, skaičiuojama, kad jų apie 60.
Verslas
„Valstiečiai“ ir socdemai balsavo prieš PVM lengvatos šildymui grąžinimą
Seimas antradienį nepradėjo svarstyti parlamentinės opozicijos inicijuojamų pataisų dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos šildymui grąžinimo.
Aktualijos
Seimas svarsto galimybę sugrąžinti PVM lengvatą šildymui
Seime vėl pradėta diskutuoti apie galimybę sugrąžinti nuo birželio pradžios nustojusią galioti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą centriniam šildymui. Opozicija siūlo idėją įregistruoti mažesnį tarifą numatančias pataisas, alternatyvas svarsto ir valdantieji.
Aktualijos
Nekilnojamojo turto įsigijimas – žingsnis po žingsnio. „Freehold“ – kaip nuosavybės forma
Šiandien aš jums papasakosiu, ką jūs, visgi, įsigyjate, kai perkate nekilnojamąjį turtą Didžiojoje Britanijoje ir ar visada jūs iš tikrųjų įsigyjate nekilnojamąjį turtą. Kokio nekilnojamojo turto savininku jūs tampate besąlygiškai, o kokį nekilnojamąjį turtą jums tiesiog perleidžia naudoti tam tikromis sąlygomis ir aptartam laikui.
Aktualijos
Ekspertės patarimai galvojantiems apie būsto įsigijimą JK
Aš tęsiu savo pasakojimą apie specialistus, kurie dalyvauja nekilnojamojo turto pirkimo procese.
Anglijoje
Nekilnojamojo turto ekspertas: „Norintys nuosavo būsto JK, nedelskite!“
Vykstant Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos derybų procesui daugelis lietuvių svarsto, kas bus toliau. Baimindamiesi dėl savo ateities ne vienas kraunasi lagaminus į tėvynę arba leidžia šaknis emigracijoje. Vienas iš būdų – įsigyti nekilnojamojo turto. Apie tai, ar verta, kodėl ir kada derėtų pirkti nuosavus namus „Tiesos“ skaitytojams papasakojo nekilnojamojo turto ekspertas, vienas iš agentūros „Agent House“ įkūrėjų, Vilhelmas Navickas.
Aktualijos
Būstas Londone: kainos auga lėčiau
Svajojantieji apie nuosavą būstą raginami suskubti. Nekilnojamojo turto kainos sostinėje kyla lėčiausiai per penkerius pastaruosius metus.
Anglijoje
Po „Brexit“ emigravusiųjų požiūris į būstą Lietuvoje nesikeičia
Britų sprendimas trauktis iš Europos Sąjungos lig šiol sukėlė nežymias permainas Jungtinės Karalystės nekilnojamojo turto rinkoje – būstas šioje šalyje šiek tiek atpigo. O kaip į „Brexit“ reaguoja šis sektorius Lietuvoje?
ŽYMA
PVM