penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Lietuva
Paviešinus naujausią liudijimą Seime inicijuojamas Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir KGB ryšių tyrimas
„Taip, aš ten mokiausi“, – paklausta, ar iš tiesų mokėsi KGB mokykloje, žinomam režisieriui Donatui Ulvydui asmeninio pokalbio metu atsakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kai jis apie Prezidentę kūrė dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“. Šį faktą pats režisierius patvirtino lankydamasis Andriaus Tapino laidoje „Laikykitės ten“.
Komentarai
Šventasis
„Koalicija žlugo, tegyvuoja koalicija!“ – tokiu šūkiu Ramūnas Karbauskis pasitiko Seimo rudens sesijos pradžią. Sunkiai po ilgų derybų suburta nauja partijų koalicija neištvėrė nė kelių mėnesių.
Lietuva
Lietuviškų rinkimų ypatumai: spaudoje skelbiama, kad šiųmetį kandidatą į Seimą remia prieš devynerius metus miręs žmogus
Kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimą Žiemgalos apylinkėje Liudas Jonaitis, kaip skelbia vietinė spauda, yra remiamas Joniškio garbės piliečių. Tarp jų įrašytas ir Algimanto Lopo vardas, išsyk patraukęs vietinių istorikų dėmesį.
Lietuva
Jurbarko bylos tyrimas iš vietos pajudėjo tik į įvykio vietą atvykus Rūtai Janutienei, Nagliui Puteikiui ir Robertui Šarknickui 
Visą Lietuvą sukrėtė sužvėrėjusio paauglio išpuolis, kurio metu, galimai apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų jis, kaip teigiama, bandė  išprievartauti bei kraupiai sumušė dešimtokę. Medikai dėl kraupių sužalojimų merginos kol kas negali net operuoti. 
Pramogos
Nauji Brado Pitto santykiai įsivažiuoja
Su žavia profesore Neri Oxman šiuo metu susitikinėjantis Bradas Pittas atrodo itin laimingas. Šaltinių teigimu, naujoji pora telefonu kalbasi bent keletą kartų per dieną ir vos tik gali susitinka tam, kad praleistų kartu bent keletą valandų. Tai nenuostabu, nes abu jie yra itin užsiėmę, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
Bradas Pittas ir Jennifer Lawrence - pora?
Pirmadienį, gruodžio 18 d. vienas iš talentingiausių ir patraukliausių pasaulio aktorių Bradas Pittas mini savo 54 gimtadienį. Kaip žinia, aktorius jį sutinka nebe šeimos apsuptyje, nes, nors ir buvo pasirodę gandų, kad Bradas Pittas ir Angelina Jolie susitaikė, pačios įžymybės šią informaciją paneigė.
Pramogos
B. Pitto mylimoji jaunesnė už jį 32-ejais metais
Visame pasaulyje žinomas aktorius Bradas Pittas laiko veltui nešvaisto. Po skandalingų skyrybų su aktore Angelina Jolie, jis jau savo pašonėje šildo naują simpatiją. Viskas lyg ir būtų gerai, pora tinka vienas kitam, tik mergina už B. Pittą yra jaunesnė 32 metais.
Pramogos
Bradas Pittas prisipažino, koks vaidmuo jam būtų per sunkus
Bradas Pittas indų aktoriui Shahui Rukhui Khanui prisipažino, kad jam trūksta gabumų vaidinti Bolivudo filmuose.
Pramogos
Bradas Pittas atskleidė, ką planuoja daryti po skyrybų
Bradas Pittas tvirtina, kad po išsiskyrimo su Angelina Jolie „nėra linkęs į savižudybę ar panašiai“.
Pramogos
Bradas Pittas atskleidė tikrąją skyrybų priežastį
Netikėtai atvirame iš išsamiame interviu Holivudo žvaigždė Bradas Pittas atskleidė tikrąją skyrybų su aktore Angelina Jolie priežastį. Pasirodo, bene žymiausią pasaulio garsenybių šeimą sugriovė ne kas kitas, o alkoholis.
Aktualijos
Seimas nepritarė siūlymui palikti M.Adomėnui teisinę neliečiamybę
Seimas ketvirtadienį nepritarė siūlymui palikti konservatoriui Mantui Adomėnui teisinę neliečiamybę šmeižto byloje.
Pramogos
Bradas Pittas atrado naują aistrą
Kalbama, kad Holivudo aktorius Bradas Pittas po skyrybų su žmona ir bendrų vaikų motina Angelina Jolie savo gyvenimą keičia nuo šaknų.
Pramogos
Angelina Jolie siekia, kad skyrybos būtų viešos
Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybos įgauna pagreitį. Tačiau aktorė nenori, kad bendras susitarimas dėl tolimesnės vaikų priežiūros būtų priimtas tylomis.
Pramogos
D. Ibelhauptaitė paneigė gandus apie Brado Pitto skyrybų priežastį
Angelina Jolie ir Bradas Pittas apie savo skyrybas pranešė jau prieš kelis mėnesius, tačiau garsenybių gerbėjai vis dar negali patikėti, kad poros išsiskyrimo priežastimi tapo vaikai ir ieško kitų priežasčių.
Pramogos
Du Angelinos ir Brado vaikai panoro gyventi su tėvu
Viena stipriausių Holivudo porų laikytų aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybos įgavo pagreitį. Prieš kelias dienas Angelinai suduotas itin skaudus smūgis, kurio moteris tikrai nesitikėjo.
Pramogos
Susitarė dėl laikinos vaikų globos
Aktoriai Angelina Jolie ir Bradas Pitas susitarė dėl laikinos, tris savaitės truksiančios vaikų globos.
Pramogos
Skiriasi Angelina Jolie ir Bradas Pittas
Pramogų pasaulio naujienų portalai ūžia – oficialiai skiriasi aktoriai Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Pasirodo, skyrybų dokumentus pateigė pati Angelina.
Pramogos
Angelina Jolie ir Bradas Pittas kraustosi į Londoną
Pranešama, kad viena gražiausių Holivudo porų Angelina Jolie ir Bradas Pittas bei visi šeši jų vaikai kraustosi gyventi į Londoną. Įžymybės nori įsigyti būstą. Pora ieško tinkamo namo, kuris atitiktų visus šeimos poreikius.
Pramogos
Angelina Jolie žada pasinerti į ES politiką
Garsioji Holivudo žvaigždė, viena gražiausių pasaulio moterų tituluojama Angelina Jolie ir jos išrinktasis įžymusis aktorius Bradas Pittas renkasi naują būstą ir galimai gyvens greta mūsų, – Londone, pranešė usmagazine.com.
Pramogos
Bradas Pittas ir Angelina Jolie susitiko su princu Williamu ir Kate
Neseniai dar kartą tėvais tapę Princas Wiliamas su žmona Kate Middleton su Holivudo liaupsinama gražuolių porele – Bradu Pittu ir Angelina Jolie – susitiko Kembridže. Tai - pirmas kartas, kai Karališkoji šeima privačiam pokalbiui sustinka su Holivudo įžimybėmis.
ŽYMA
RŪTA JANUTIENĖ