penktadienis, spalio 23 d.
The Economist
Atgimsta paranojiškas stilius
Pramanytos naujienos apkvailina daugiau konservatyviųjų nei liberaliųjų. Kodėl?
Kaip ir pačiam koronavirusui, dalis žmonių infodemijai ne tokie atsparūs kaip kiti Gydytojams reikia mokėti tris dalykus: meluoti ir neįkliūti, apsimesti
The Economist
PRAMANYTOS NAUJIENOS
Atgimsta paranojiškas stilius
Kodėl konservatyvieji dažniau nei liberalieji tampa dezinformacijos aukomis Gydytojams reikia mokėti tris dalykus: meluoti ir neįkliūti, apsimesti sąžiningiems ir numarinus nesijausti
Aktualijos
JK policija: Londone įvykdytas teroristinis išpuolis sietinas su radikaliuoju islamizmu
Didžiosios Britanijos policija pranešė mananti, kad sekmadienį Londone įvykdytas išpuolis, per kurį trys žmonės buvo sužaloti peiliu, „sietinas su radikaliuoju islamizmu“, o pareigūnų nušautas įtariamasis dėvėjo „mirtininko bombos imitaciją“.
Pasaulis
Rusijos policija nušovė du teroro atakas planavusius IS narius: rado dvi bombas
Rusijos policija per kovos su terorizmu operaciją Tiumenėje Vakarų Sibire nukovė du „Islamo valstybės“ (IS) kovotojus, planavusius teroro atakas šalyje, pranešė Nacionalinis antiteroristinis komitetas (NAK).
Lietuva
Britų policija areštavo keturis įtariamus ekstremistus, jie - Šri Lankos piliečiai
Jungtinės Karalystės policija pranešė areštavusi keturis vyrus iš Šri Lankos, įtariamus priklausymu uždraustai ekstremistų organizacijai.
Atradimai
R. Zemkauskas. Apie susilaikymą, kuris gali nebebūti dorybė
Dvi trumpos istorijos. Pirmoji nutiko ne man. Ją randu meno rinkos ir muziejininkystės temoms skirtame „The Art Newspaper“. Ten viskas prieš Trumpą (meno ir kultūros leidiniuose šiais laikais taip privaloma) ir labiausiai prieš Trumpą ten yra nuomonės skiltys.
Pramogos
Kada sapno išsipildymo tikimybė didžiausia?
Atsakydamas į moters klausimą žinomas Lietuvos vedų astrologas, chiromantas, filosofas ir pedagogas Egidijus Gubinas tikina, kad sapnai gali išsipildyti priklausomai nuo to, kada jį susapnavote.
Gyvenimas
Kaip išsipildyti šventiniams linkėjimams?
Štai jau ir gyvename naujaisiais metais. Kaip kasmet, taip ir šiemet, drauge su Naujųjų atėjimu netruko baigtis šventinis šurmulys, susijęs ir su mūsų pakilia nuotaika. Kad ir kaip stipriai, žmogau, laikytumeisi to malonaus jausmo įsitvėręs, euforinė nuotaika yra tik mūsų gyvenimo dienų malonus svečias, kuris anksčiau ar vėliau privalo vietą užleisti mums įprastai vidutinio intensyvumo nuotaikai.
ŽYMA
RADIKALAI