penktadienis, rugsėjo 25 d.
Aktualijos
„MG Baltic“ byla
Teismas panaikino kardomąsias priemones E. Masiuliui
Vilniaus apygardos teismas „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje kyšio ėmimu įtariamam buvusiam liberalų vadovui Eligijui Masiuliui ketvirtadienį panaikino anksčiau skirtas
Aktualijos
Žmogaus teisės
Kontrolierius nepatenkintas nekontroliuojamu žmonių sekimo terminu
Seimo kontrolierius paragino Valstybės saugumo departamento (VSD ) direktorių daugiau dėmesio skirti žmogaus teisių apsaugai, kontroliuojant pareigūnų veiksmus, ir užtikrinti pareigūnų vedamų bylų tinkamą tvarkymą. VSD žada atsižvelgti į rekomendacijas.
Aktualijos
Su peiliu ginkluotu užpuoliku į akistatą stojęs vyras laikomas didvyriu
Didvyriu laikomas vyras puolė užpuoliką, apsiginklavusį didžiuliu peiliu, kai šis, kaip teigiama, įsibrovęs į du sveikatos centrus, padūrė tris žmones, pasakojo viską matę liudininkai.
Aktualijos
Rytų Londone – apiplėšimas prie bankomato
Vaizdo stebėjimo kameroms Stratforde, rytų Londone pavyko užfiksuoti apiplėšimą. Jis įvyko šalia Leytonstone Road gatvėje esančio bankomato.
Aktualijos
Rytų Londone iš kalėjimo pabėgęs pavojingas nusikaltėlis sulaikytas
Iš North Sea Camp kalėjimo sekmadienį sugebėjo pabėgti labai pavojingas asmuo. Netoli Bostono, rytų Londone esančios įkalinimo įstaigos prižiūrėtojai pasigedo itin pavojingo asmens – iki gyvenimo galo kalėti nuteisto prievartautojo.
Aktualijos
Rytų Londone prie „Lidl“ padurtas jaunuolis
Antradienį rytų Londone dienos metu prie populiarios parduotuvės buvo padurtas jaunuolis. Maždaug 13.20 val. į įvykio vietą atskubėjo skubios pagalbos tarnybos. Nukentėjęs vaikinas su durtine žaizda buvo nugabentas į ligoninę.
Aktualijos
Prekybos centre „Westfield“ – nelaimė minios akivaizdoje
Trečiadienį Rytų Londone esančiame didžiuliame prekybos centre „Westfield“ daugybės pirkėjų akivaizdoje iš trečio aukšto ant grindinio nukrito žmogus.
Aktualijos
Kruvina naktis Rytų Londone
Praėjusi naktis Rytų Londone aplaistyta krauju. Vienas 23 metų vaikinas mirtinai subadytas peiliu, kitas kritinės būklės išvežtas į ligoninę, o trečias apšaudytas iš pravažiuojančio mopedo.
Aktualijos
Populiariame parke rytų Londone dienos metu išprievartauta moteris
Rytų Londono Hackney rajone, populiariame Victoria parke, šeštadienio popietę užpulta ir išprievartauta moteris.
Pramogos
Rytų Londone uždarytos keturios mokyklos dėl nuodingų vorų invazijos
Ketvirtadienį ryte patvirtinta, kad dėl nuodingų vorų invazijos uždarytos net keturios mokyklos rytų Londone. Mokyklos nedirbs tol, kol bus išnaikinti vorai, vadinami apsimetėlėmis našlėmis (angl. false widow spiders).
Pramogos
Potvynio Rytų Londone metu išgelbėta motina su kūdikiu
Trečiadienį Rytų Londone įvykus avarijai miesto vamzdynų sistemoje vieną kvartalą užliejo vanduo. Londono gelbėjimo tarnyba pranešė išgelbėjus motiną su kūdikiu.
Aktualijos
Londone traukinyje subadytas keleivis
Antradienio vakare Rytų Londono teritorijoje važiuojančiame traukinyje peiliu sunkiai sužalotas vyras.
Aktualijos
Rytų Londone – mirtinas susišaudymas
Savaitgalį Londono gatvėse vėl aidėjo šūviai, rytinėje sostinės dalyje kulkos pakirto kelis jaunuolius, vienas iš jų neišgyveno.
Aktualijos
Rytų Londone – tragiška mažylio mirtis
Prie rytinėje Londono dalyje esančios aludės keistomis aplinkybėmis susižalojo mažas berniukas, kuris dėl patirtų traumų mirė tą pačią dieną.
Aktualijos
Imigrantams iš Rytų Londono – baisūs kaltinimai
Penktadienį Londone prieš teismą stojo vyras ir moteris, kurie, kaip manoma, seksualiai išnaudojo vos 3-iejų metukų mergaitę.
Pramogos
Namo kiemą Londone pavertė gyvūnų skerdykla
Rytų Londone užfiksuota, kaip gyvenamojo namo kieme buvo paskerstas ir išdorotas gyvūnas, spėjama, kad taip pasielgė religinę šventę minintys musulmonų bendruomenės nariai.
Aktualijos
Romforde automobiliu tyčia atakuoti žmonės (vaizdo įrašas)
Rytinėje Londono dalyje esančiame Romforde automobilio vairuotojas specialiai taranavo pėsčiuosius, panašu, kad šį faktą bandyta nuslėpti.
Pramogos
Lietuvės apsilankymas grožio salone vos nesibaigė tragedija
Rytų Londone, Walthamstow rajone gyvenanti moteris nuėjusi į grožio saloną po kelių dienų pasigailėjo.
Aktualijos
Rytų Londone – bėglių gaudynės su susišaudymu
Ketvirtadienį vakare Rytų Londono gatvės virto ginkluotų nusikaltėlių gaudynių scena, persekiojant juos aidėjo šūviai.
Aktualijos
Rytų Londone neaiškiomis aplinkybėmis nušautas jaunuolis
De Beauvoir Square, Hackneyn rajone buvo rastas 27-erių metų jaunuolis, kuris, kaip įtariama buvo sužeistas netoli Kingsland Road apie pirmą valandą nakties.
ŽYMA
RAIMONDAS KURLIANSKIS