sekmadienis, balandžio 11 d.
Pramogos
M. Šedžiuvienė prakalbo apie naują Airijoje gyvenantį širdies draugą
Nors Monikai Šedžiuvienei oficialiai išsiskirti su buvusiu sutuoktiniu Andriumi Šedžiumi dar nepavyksta, jos širdyje jau užgimė nauji jausmai.
Pramogos
M. Šedžiuvienę įsiutino buvusio sutuoktinio elgesys
Skirtingais keliais pasukę Andrius ir Monika Šedžiai dabar sutitinka tik svarstant skyrybų bylą ir dalijantis laiku su sūnumi. Tačiau ir šie susitikimai nepraeina be pykčių: pora penktadienį viešai drabstėsi purvais.
Pramogos
M. Šedžiuvienė atsisakė vyro pavardės
Žinoma moteris, kuri išgyvena itin sudėtingą gyvenimo etapą – skyrybas su vyru Andriumi Šedžiumi nusprendė atsiriboti nuo šio savo gyvenimo etapo.
Komentarai
Patyčios? Tegyvuoja patyčios!
Didžiausiam Lietuvos politikos narcizui klouno kaukę pamatavusi hiphopo grupė „G&G Sindikatas“ jokios sensacijos nesukūrė.
Pramogos
Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė apie savo santuoką: „Pagyvensim – pamatysim”
Visai neseniai didžiulę santykių dramą su savo vyru, buvusiu Seimo nariu Andriumi Šedžiumi išgyvenusios Monikos Kvietkutės-Šedžiuvienės gyvenimas šiuo metu visai kitoks. Ji persikėlė į Vilnių, daugiau koncertuoja ir, kaip pati sako, į daug dalykų žiūri visai kitaip.
Pramogos
Audrius Janonis užminė paslaptį. Ar jis garsios poros skyrybų paslaptis? (VIDEO)
Audrius Janonis televizijos projekte smarkiai susibičiuliavęs su Monika Kvietkute-Šedžiuviene prieš kelias dienas pristatė naują rudens hitą, skirtą nelaimingai meilei ir skyrybų temai.
Pramogos
Monika Šedžiuvienė atskleidė tiesą apie griūvančią santuoką
Ar prieš 4 metus susituokę ir vos prieš daugiau nei metus susilaukę sūnaus Monika ir Andrius Šedžiai skiriasi?
Pramogos
M. Šedžiuvienė atskleidė, kaip po gimdymo atsikratė net 15 kg.
Monika Šedžiuvienė prieš daugiau nei savaitę atšventė itin svarbią progą – kovo 20-ąją jos sūnui Gabrieliui suėjo vieni metai. Garsi moteris visą gyvenimą galėjo pasigirti savo lieknu kūno sudėjimu.
Pramogos
Monika ir Andrius Šedžiai: sūnus išgelbėjo mūsų santuoką
Monika ir Andrius Šedžiai jau devynis mėnesius sūpuoja sūnų Gabrielių, kuris, anot tėvelių, išgelbėjų jų santuoką. Pirmą kartą į naują butą ora įsileido žurnalsitus.
Pramogos
Monika Šedžiuvienė pasirodė po plastinės operacijos (foto)
Praėjusį savaitgalį privačiame vakarėlyje Jungtinėje Karalystėje pasirodymą surengė Lietuvos merginų grupė „Naujos pupytės“. Vienai iš jos narių Monikai Šedžiuvienei tai buvo pirmas koncertas po plastinės nosies operacijos.
Pramogos
Monika Šedžiuvienė prisijungė prie „Naujų pupyčių“
Penktadienį vakare per merginų grupės „Naujos pupytės“ pasirodymą žiūrovai scenoje išvydo Moniką Šedžiuvienę.
Pramogos
Gimtadienį švenčianti Monika Šedžiuvienė jau gavo geriausią dovaną
Pirmadienį, balandžio 25-ąją Monika Šedžiuvienė švenčia gimtadienį. Neseniai mama tapusiai merginai suėjo 24-eri metai.
Pramogos
Monika ir Andrius Šedžiai susilaukė atžalos
Prieš kelias dienas Monikai vos spėjus pasidalinti gražiomis šeimyninės fotosesijos akimirkomis, sekmadienį, kovo 20-ąją, šeima sulaukė gandrų.
Pramogos
Monika Sėdžiuvienė pasidalino įspūdinga nėščiosios fotosesija
Netrukus pirmojo kūdikio susilauksianti Monika Sėdžiuvienė pasidalino įspūdingomis nėštumo fotosesijos akimirkomis. Juodai baltose nuotraukose įmažintos meilės kupinos jaunos šeimos akimirkos.
Pramogos
Pirmagimio besilaukianti M. Šedžiuvienė atskleidė, kaip ją lepina vyras
Neseniai ant skyrybų slenksčio buvę Andrius ir Monika Šedžiai laukia šeimos pagausėjimo. Pirmuosius nėštumo mėnesius skaičiuojanti Monika džiaugiasi, kad vyras jai rodo kaip niekada daug dėmesio.
ŽYMA
RAMŪNAS KA