penktadienis, rugsėjo 17 d.
Kitas sportas
Du sykius serbų klubą pranokęs „Granitas-Karys“ žengė į kitą Europos taurės etapą
Kauno „Granito-Kario“ rankininkai pirmajame EHF Europos taurės etape startavo užtikrintai. Kauniečiai du kartus užtikrintai nugalėjo Nišo „Želesničar“ ekipą iš Serbijos. Abejos
Suomių išbandymo neatlaikę devyniolikmečiai liko už pusfinalio borto
Lietuvos vaikinų iki 19 metų rankinio rinktinė Varnos mieste Bulgarijoje patyrė antrąją nesėkmę iš eilės ir liko už pusfinalio etapo
Baltarusiams neprilygę devyniolikmečiai vilčių neprarado
Lietuvos vaikinų iki 19 metų rankinio rinktinė tęsia pasirodymą Europos čempionato B divizione Bulgarijoje. Antroji varžybų diena lietuviams jau nebuvo tokia
Per žingsnį nuo aukso – finale po dramatiškos kovos lietuvaitės nusileido turnyro šeimininkėms
Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė Italijoje vykusiose Europos čempionato B diviziono pirmenybėse Italijoje liko antroje vietoje. Permainingame ir atkakliame finalo
Dramą išgyvenusios devyniolikmetės žengė į finalą
Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė Italijoje vykstančiose Europos čempionato B diviziono pirmenybėse kausis dėl čempionių titulo. Lietuvės pusfinalyje po
Lietuvos rankinio rinktinės strategas M. Andriuška: važiuosime kautis dėl pergalių
„Važiuosime kautis dėl pergalių“, – teigia po 24 metų pertraukos Europos čempionate žaisiančios Lietuvos vyrų rankinio rinktinės strategas Mindaugas Andriuška. Europos
Transportas
Per vilkikų susidūrimą kelyje „Via Baltica" išsibarstė krovinys, buvo užtvertas eismas
Trečiadienio naktį, susidūrus dviem vilkikams, buvo užtvertas kelias Suvalkai–Marijampolė–Kaunas, Prienų rajono ribose. „Dar viena eismo juosta užverta, eismo saugumą prižiūri policijos
Lemiame finalo serijos mače triumfavo Garliavos rankininkės
Trečiadienį Garliavos sporto ir kultūros centre finišavo 2020–2021 metų Lietuvos moterų rankinio lygos (LMRL) sezonas. Finalo serijoje tarp Kauno raj. „Cascados-HC

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function find() on boolean in /home/alfa/subdomains/tiesa/paieska.php:315 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/alfa/subdomains/tiesa/paieska.php on line 315