trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pramogos
Britanijos karalienė pasirinko kam skirti išskirtinius titulus
Didžiosios Britanijos aktoriai Emma Thompson, Tomas Hardy ir Keira Knightley bei Nobelio premijos laureatas rašytojas Kazuo Ishiguro pateko į sąrašą asmenų, kurie yra apdovanoti Britanijos karalienės vardu.
Aktualijos
Kubos prezidentas: žengtas žingsnis atgal
Artėjant antrosioms santykių tarp JAV ir Kubos atkūrimo metinėms, šalies prezidentas Raulis Castro pavadino naująją JAV prezidento Donaldo Trumpo politiką komunistinės salos atžvilgiu „žingsniu atgal“.
Aktualijos
D. Trumpas imasi B. Obamos susitarimo su Kuba
JAV prezidentas Donaldas Trumpas nusitaikė į dar vieną buvusio prezidento Baracko Obamos politinį sprendimą. Šįsyk tai – sutartis su Kuba. D. Trumpo administracija penktadienį pažadėjo, kad naujieji santykiai tarp šalių atneš daugiau naudos šalies žmonėms, o ne Raulio Castro vyriausybei.
Pramogos
Tvirta kino garsenybių santuoka subyrėjo į šipulius
Šou verslo pasaulį sukrėtė žinia, prilygstanti perkūnui iš giedro dangaus: iširo 17 metų trukusi pasaulinio garso kino aktorių Ben’o Stiller’io ir Christine Taylor santuoka.
Pramogos
Atskleistas mylimiausias serialo „Draugai“ herojus
Serialas „Draugai“ buvo transliuojamas net 10 sezonų, o šeši pagrindiniai herojai greitai tapo žiūrovų numylėtiniais. Bet kuris gi herojus buvo mylimiausias Jungtinėje Karalystėje?
Pramogos
Aistras kurstantį „Laukinukės“ herojų suviliojo lietuvaitė
Ar pamenate Lietuvoje plačiai nuvilnijusią, legenda tapusią muilo operą „Laukinukė“? Pagrindinį Mario Arismendi vaidmenį žinomame meksikiečių seriale atlikęs iš Kubos kilęs aktorius Mario Cimarro (44 m.) sudaužė daugybės moterų širdis.
Pramogos
Pagarbą P. Walkeriui išreikšdamas V. Dieselis uždainavo
MTV kino apdovanojimuose aktorius Vinas Dieselis, išreikšdamas pagarbą a.a. kolegai Paului Walkeriui, uždainavo.
Pramogos
M. Kunis ir A. Kutcheris susituokė
Po mėnesių spėlionių, aktorė Mila Kunis pagaliau viešai pripažino ištekėjusi už mylimojo Ashtono Kutcherio. Ilgai slėpta naujiena nedavė ramybės pramogų pasaulio gerbėjams, tačiau, regis, aktoriai paslapties nebelaiko.
Lietuva
Garsus aktorius Antanas Šurna atgulė amžino poilsio
Menininkai ir garsaus aktoriaus Antano Šurnos talento gerbėjai ketvirtadienį turėjo paskutinę progą pareikšti jam pagarbą. Šią savaitę aktorius mirė staiga jį ištikus infarktui, pranešė didieji Lietuvos portalai.
Pramogos
Aktorius Z. Efronas apsinuogino scenoje
Apdovanojant labiausiai nusipelniusias kino pasaulio žvaigždes, MTV kino apdovanojimuose aktorius Zacas Efronas pribloškė žiūrovus. Aktoriaus marškinėlius nuplėšė ir nuogą torsą smalsuoliams parodė dainininkė Rita Ora, rašė dailymail.co.uk.
Pramogos
Aktorė Larisa Kalpokaitė nukentėjo nuo sukčių
Garsi televizijos serialų ir teatro aktorė Larisa Kalpokaitė šio LNK laidoje KK2 atskleidė, kaip Lietuvoje žeminami aktoriai. Kaip jie apgaudinėjami, kokius juodžiausius darbus priverčiami dirbti, tam, kad išgyventų. Maža to, kad Larisą keliskart apgavo statybininkai, neseniai aktorei už vaidmenį spektaklyje nesumokėjo tūkstančių litų algos.
ŽYMA
RAULIS CASTRO