pirmadienis, sausio 18 d.
Pramogos
Realybės šou „Sala“ dalyvis Nerijus pravirko: aš labai bijau ją prarasti
Prieš daugiau nei mėnesį dvylika merginų ir vaikinų iš Lietuvos atvyko į Kanarų salas susirasti antrosios pusės nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“. O šį trečiadienio vakarą, 20.30 val., LNK eteryje jų laukia šou pusfinalio kova Raudonajame kalne – Montaña Roja – Tenerifėje.
Pramogos
Realybės šou „Sala“ dalyvė V. Rupeikaitė: manimi žiauriai pasinaudojo
25-erių šokėja Viktorija Rupeikaitė neseniai pasirodė nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“, tačiau didžiausio dėmesio sulaukė po interviu, kuriame pasigyrė, kad vietoj gėlių mieliau iš vyrų gautų pinigus. Tai sukėlė daugybę apkalbų ir Viktorijai priklijavo barakudos etiketę. Prieš keletą dienų mergina savo socialinio tinklo paskyroje teigė, kad tapo dar viena žiniasklaidos auka ir ja buvo pasinaudota reitingams kelti.
Pramogos
Tarpeklyje virš bedugnės įstrigusi realybės šou dalyvė patyrė panikos priepuolį
Pakibti beveik 50 metrų virš bedugnės Tenerifės kalnuose ir įveikti tarpeklį sliuogiant alpinistų virve – tokiems ekstremaliems iššūkiams turėjo pasiryžti populiariausio LNK vasaros nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ dalyviai.
Pramogos
Tenerifėje gyvenantis verslininkas M. Gelažnikas išbandė jėgas meilės realybės šou
Ilgai lauktas naujasis nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ nenustoja stebinti savo gerbėjų – jau greitai LNK žiūrovai „Saloje“ išvys verslininką Marių Gelažniką. Tenerifėje, kurioje filmuojamas realybės šou, ne vienus metus gyvenantis M. Gelažnikas prie kūrybinės komandos prisijungė su ypatinga misija – jis dalyvaus specialiose šou poroms skirtose užduotyse. Pirmą kartą su garsiuoju šou verslo atstovu dalyviai susipažins dainuodami meilės dainas turistų ir vietos gyventojų pilnoje Garačiko miestelio aikštėje – šioje užduotyje M. Gelažnikas bus vienas iš keturių komisijos narių.
Pramogos
Su Meksikos milijonieriumi gyvenusios lietuvės drama: vienatvę draugas gydė kreditine kortele
Su Meksikos multimilijonieriumi kartu gyvenusi lietuvė Goda Stasiulaitytė išskirtiniame interviu LNK laidai KK2 atskleis, kodėl ji paliko prabangų gyvenimą Meksikoje ir grįžo į tėvynę.
Pramogos
Išsiskyrusi su turtuoliu lietuvė ieško nuotykių realybės šou: kelionės privačiais lėktuvais buvo kasdienybė
„Ilgą laiką buvau pasinėrusi į „kaip diena, taip naujiena“ santykius. Draugavau su turtuoliu meksikiečiu. Tai, ką žmonės paprastai mato serialuose, buvo mano ketverių metų realybė. Gyvenau tarp dviejų žemynų. Kelionės privačiais lėktuvais, asmeniniai vairuotojai, vakarienės restoranuose bei prabangūs pirkiniai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi“, – pasakoja 28 metų Goda Stasiulaitytė, naujojo LNK nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ dalyvė.
Pramogos
Iš kompleksuoto rubuilio į raumeningą „pleibojų“ – lietuvis Tenerifėje tapo moterų svajone
Įdegęs raumenų kalnas žydromis akimis ir akinančia šypsena – taip 31 metų Nerijus Pakamorė atrodo šiandien. Tačiau toks jis buvo ne visada – prieš trejus metus, išvykdamas iš Lietuvos, jis svėrė beveik 120 kilogramų!
Pasaulis
Sulaukęs 29-erių metų mirė daugiau nei 400 kilogramų svėręs realybės šou žvaigždė Šonas Milikenas
Šonas Milikenas yra pranašavęs, kad trisdešimties - nesulauks. 29-erių metų vyras ligoninėje nuo infekcijos sukeltų komplikacijų mirė sekmadienį.
ŽYMA
REALYBĖS ŠOU