sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Lietuva
Į Lietuvą grįžusi moteris: nenoriu pamesti pozityvumo, nesvarbu, kas įvyktų
Lietuvių reemigraciją iš Jungtinės Karalystės (JK) šiek tiek spartina „Brexit“. Grįžimas į Lietuvą po daugelio metų gyvenimo svetur šeimoms gali tapti dideliu iššūkiu. Kad persikėlimas atgal į tėvynę būtų sklandesnis, patartina jį kruopščiai suplanuoti.
Lietuva
JK lietuvių bendruomenės pirmininkė D. Asanavičiūtė: grįžimas namo yra lyg antra emigracija
Reemigracija gali kelti iššūkių – tai aplinkos keitimas, kuris yra psichologiškai sudėtingas. Kad sugrįžus į tėvynę netektų nusivilti, reikia viską kruopščiai suplanuoti, įsitikinusi Jungtinės Karalystės (JK) lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė. Anot jos, prieš „Brexit“, kurio likimas pagaliau tapo aiškus, vis daugiau svetur gyvenančių lietuvių galvoja apie grįžimą į tėvynę.
Aktualijos
Parduotuvę padegę vyrai norėjo pasipelnyti
Trys vyrai padegė Leicester esančią parduotuvėje tik tam, kad iš draudimo gautų nemažą išmoką. Be to, gaisro metu žuvo net 5 asmenys, kurių vienas vien dėl to, kad „per daug žinojo“, trečiadienį išgirdo teismo salėje susirinkę žmonės.
Aktualijos
Baisi tragedija Anglijoje: nukrito ir sudegė „Leicester City“ klubo savininko lėktuvas
Šeštadienio vakarą Jungtinę Karalystę sukrėtė tragiškos žinios iš Lesterio miesto, kur po Anglijos „Premier“ lygos rungtynių sprogo nesėkmingai pakilęs sraigtasparnis.
Aktualijos
Pražūtingo sprogimo byloje dar daugiau įtariamųjų
Vidurio Anglijos mieste Lesteryje vasario pabaigoje nugriaudėjusį sprogimą tirianti policija sekmadienį areštavo šeštą įtariamąjį.
Aktualijos
Jaunas britas musulmones žudyti ryžosi dėl keršto
Teisme baigta nagrinėti byla, kurioje jaunas vaikinas kaltinamas bandymu nužudyti moterį ir mažą mergaitę – savo elgesį jis paaiškino noru atkeršyti musulmonams už teroro atakas Jungtinėje Karalystėje.
ŽYMA
REEMIGRACIJA