sekmadienis, spalio 25 d.
Aktualijos
Ateikite palaikyti: Lietuvos Regbio Lygos rinktinės pirmasis rimtas išbandymas - Velso rinktinė
Lapkričio 10d. Cardiff Arms Park stadione vyks pirmosios Lietuvos Rebio Lygos (angl.Rugby League) istorijoje tarptautinio lygio rungtynės.
Aktualijos
Londone East London regbio klube vyko rungtynės „London 9's Rugby League Festival“
Londone,rugpjūčio 25dieną, East London regbio klube vyko rungtynės „London 9's Rugby League Festival“.Dalyvavokomandos iš JAV, Afrikos, Australijos ir Jungtinės Karalystės.Lietuvą šiame renginyje atstovavoJungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai,subūrękomandą„Lietuva Rugby League“. Ši komanda turi tikslą atstovauti Lietuvą JK vykstančiuose turnyruose bei pasiruošti ir kovoti dėl galimybės dalyvauti Europos Regbio Lygos divizionų varžybose. Dalyvavimas turnyre buvokomandos „Lietuva Rugby League“ debiutas bei pirmas atvejis šios lygos istorijoje, kai rungėsi Lietuvą atstovaujanti komanda, juolab, kad ši regbio šaka Lietuvoje dar nežinoma, tačiau labai populiari Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, JAV bei sparčiai populiarėja Europoje.
Aktualijos
Lietuvos regbio atradimas dėl rinktinės paaukojo darbą Anglijoje
Lietuvos regbio-7 rinktinėje šiais metais atsirado daug kam negirdėta pavardė. Nuo vaikystės Anglijoje gyvenantis ir regbį žaidžiantis Norbertas Radzevičius buvo pakviestas į Lietuvos rinktinės stovyklą ir labai greitai įrodė savo vertę komandos treneriams. Jis dėl galimybės atstovauti savo gimtajai šaliai net paliko darbą Anglijoje.
Verslas
Buksuojantį šalies futbolą pasiryžusios aplenkti trys sporto šakos
Kol merdintis Lietuvos futbolas krenta į vis gilesnes žemumas ir lyg išganymo laukia naujų stadionų, iš krepšinio šešėlio sėkmingai lenda anksčiau lietuvių primirštos sporto šakos
Pasaulis
Šaudyta Stokholmo centre
Stokholmo centre Estermalmės rajone penktadienį buvo šaudoma, policija tebeieško šaudžiusiojo pranešė laikraštis „Aftonbladet“.
Pasaulis
Švedai labiausiai bijo ne karo
Augant įtampai pasaulyje ir vis dažniau kalbant apie realią III-ojo pasaulinio karo grėsmę, švedai nustebino savo ramybe. Gioteburgo universiteto atlikta apklausa atskleidė, kad Švedijos gyventojus gerokai labiau neramina kitos problemos nei galimas karinis konfliktas.
Pasaulis
Stokholmo išpuolis: paaiškėjo teroristo kilmė
Penktadienį Švedijos sostinėje Stokholme į minią žmonių įvažiavus sunkvežimiui, policija atskleidžia pirmuosius duomenis apie įtariamąjį išpuolį įgyvendinusį teroristą.
Pasaulis
Stokholmo teroras: į minią rėžėsi sunkvežimis
Penktadienį Švedijos sostinėje į minią žmonių įvažiavo sunkvežimis, yra aukų. Viešai paskelbta, jog tai – su teroru susijęs įvykis.
Pasaulis
Iš sniego gniaužtų Stokholmą vaduos studentai ir bedarbiai
Švedijos sostinės Stokholmo vadovai susirūpinę dėl artėjančios žiemos ir suka galvas, kaip efektyviai kovoti su sniegu, kurio jau lapkritį mieste iškrito daugiausiai per 111 metų.
Pasaulis
Stokholmas – po rekordiniu kiekiu sniegu
Šią savaitę Švedijos sostinė pasislėpė po sniegu. Mieste iškrito rekordinis kiekis kritulių. Sniegas sukėlė tikrą sąmyšį Stokholme.
Pasaulis
Pabėgėliai Švedijoje: darbą susiranda tik užsispyrėliai
Švedija viena tų šalių, į kurią pabėgėliai plūste plūsta. Vieni jų su malonumu priima vasakeriopą valstybės pagalbą ir ilgainiui jos neeatsisako, kiti – patys kabinasi į gyvenimą. Kaip susirado darbus ir pradėjo pilnavertį gyvenimą Stokholme, portalui thelocal.se papasakojo Švedijoje įsūkūrę keli pabėgėliai.
ŽYMA
REGBIS