pirmadienis, sausio 25 d.
Pramogos
Teismas atvertė M. Kuzminsko ir E. Andreikaitės skyrybų bylą
Pirmadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas atvertė krepšininko Mindaugo Kuzminsko ir šokėjos Eglės Andreikaitės skyrybų bylą. Nė vienas iš besiskiriančių sutuoktinių teisme nepasirodė.
Pramogos
Oficialu: Mindaugo Kuzminsko ir Eglės Andreikaitės skyrybų byla pasiekė teismą
Neseniai į viešumą iškilusios krepšininko Mindaugo Kuzminsko ir šokėjos Eglės Andeikaitės skyrybos tapo oficialiomis. Pora santykius turės išsiaiškinti teisme, kur vyks uždari posėdžiai.
Pramogos
E. Andreikaitė atskleidė daugiau detalių apie žlugusią santuoką su M. Kuzminsku
Eglė Andreikaitė davė išskirtinį interviu, kuriame patvirtino, kad jiedu su krepšininku Mindaugu Kuzminsku kartu nebegyvena jau seniai – skirtingais keliais pasuko praėjus vos dviem savaitėms po vestuvių.
Pramogos
Skiriasi krepšininkas M. Kuzminskas su žmona Egle
Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas pirmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ oficialiai patvirtino, kad skiriasi su žmona Egle Andreikaite. Vyras tikino, kad santuoka iširo dėl to, kad Eglė norėjo siekti karjeros, o jis tikėjosi šeimos ir vaikų.
Pramogos
Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas vedė išrinktąją Eglę Andreikaitę
Liepos 6-ąją, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Seojoje Varėnoje krepšininkas Mindaugas Kuzminskas vedė mylimąją Eglę Andreikaitę.
Aktualijos
Po debiutinio sezono NBA - jokių priekaištų sveikatai
Sparčiai tirpstant laikui iki pirmosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų stovyklos, krepšininkai pradeda pirmuosius vizitus pas gydytojus, tikrinant žaidėjų sveikatos būklę. Vienas pirmųjų pradėjusių sveikatos patikros procedūras – Niujorko „Knicks“ komandos puolėjas Mindaugas Kuzminskas.
Vilniečiai išleidžia du kartus daugiau nei panevėžiečiai
Daugiausiai per mėnesį vartojimo prekėms išleidžia vilniečiai, kurių išlaidos beveik du kartus viršija Panevėžio gyventojų išlaidas, rodo tyrimų bendrovės „Baltic Market Insights“ („Baltmi“) atliktas tyrimas.
Pramogos
Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas pasirodė Niujorko mados savaitėje
Pasirodo, perspektyvusis lietuvių krepšininkas Mindaugas Kuzminskas talentingas ne tik krepšinio aikštelėje. Niujorko mados savaitės metu „Knicks“ krepšinio komandoje žaidžiantis vyras vienai dienai tapo „Grungy Gentelman“ mados ženklo modeliu.
Pramogos
Mindaugas Kuzminskas atsleidė gyvenimo NBA užkulsius
Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas ką tik įrodė, kad yra vertas šešių milijonų vertės kontrakto ir NBA lygos naujoko vardo. Prieš dvi savaites mylimas krepšininkas Majamyje susitiko su LNK žurnalistais.
Aktualijos
Lietuvis NBA šildo suolą
NBA lygos naujokas Mindaugas Kuzminskas vėl nesulaukė Niujorko „Knicks“ trenerio Jeffo Hornaceko palankumo ir antras rungtynes iš eilės nuo pirmos iki paskutinės minutės stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo, o jo klubas patyrė antrą nesėkmę sezone – svečiuose 89:102 (29:32, 26:32, 24:22, 10:16) pralaimėjo Detroito „Pistons“ (3/1) krepšininkams.
Aktualijos
M. Kuzminsko debiutas NBA – taiklus metimas per L. Jamesą
Mindaugas Kuzminskas debiutavo stipriausioje pasaulyje krepšinio lygoje NBA. Nors 27 metų lietuvio atstovaujamas „New York Knicks“ klubas neturėjo jokių galimybių pasipriešinti čempionams „Cleveland Cavaliers“, tačiau naujokas vos per 9 minutes sugebėjo pelnyti 7 taškus, o pirmasis taiklus metimas buvo atliktas po krepšiu per Lebroną Jamesą.
ŽYMA
REGIONIŲ ATSKIRTIS