ketvirtadienis, liepos 9 d.
Ekonomika
AKTYVIZMAS IR RINKODARA
Kokios mano sportbačių pažiūros?
Verslai mėgina išnaudoti visuomenėje kylančias protesto formas. Bet tai dažniau spontaniškas, o ne kryptingas elgesys. Šiandien nėra tiksliai aišku, kaip JAV
Verslas
Interneto reklama
Didieji reklamos užsakovai skelbia boikotą „Facebook“
Didžiausios JAV kompanijos atsisako reklamuotis per „Facebook“ dėl nepakankamos pažangos kovojant su neapykantą kurstančiais pasisakymais socialiniame tinkle, skelbia JAV žiniasklaida.
Verslas
Žžiniasklaida
Reklamos rinką iš komos budina telekomunikacijų bendrovės
Reklamos rinka Lietuvoje išgyvena gilų nuosmukį, bet dar labiau jai smukti neleidžia telekomunikacijų verslai, socialiniai projektai ir savireklama, rašo „Verslo
Verslas
Koronavirusas
Koronaviruso grimasos: daugėja nesąžiningų pardavėjų ir klaidinančios reklamos
Lietuvoje besitęsiant karantinui, nustatoma vis daugiau vartotojų teisių pažeidimų. Daugėja klaidinančios apsauginių kaukių ir dezinfekcinio skysčio reklamos, padažnėjo apgaulės socialiniuose tinkluose, vis daugiau skundų gaunama dėl nepristatomų prekių.
Aktualijos
Krizė
Valdžia ties pagalbos ranką menininkams ir žiniasklaidai
Siekiant sumažinti karantino sukeltos krizės žalą, menininkams planuojama skirti daugiau stipendijų, o žiniasklaidai prarastą komercinę reklamą kompensuoti galėtų socialine ir kultūrine reklama.
Ekonomika
PINIGAI UŽ NAUJIENAS
Nebrangūs skaitytojai
Prie nemokamų naujienų pripratinti vartotojai taip lengvai vėl atverti piniginių nenusiteikę
Verslas
Taisyklės
Kalbos prižiūrėtojų vizija gali keisti verslo kasdienybę
Valstybinės kalbos įstatymą būtina taisyti ir jį pritaikyti prie šių dienų realijų, teigia kalbininkai.
Lietuva
J. Statkevičius išplūdo žinomą dizainerę: tu esi pavydi nevykėlė!
Pirmadienio vakarą du garsūs Lietuvos dizaineriai Julija Janus ir Juozas Statkevičius ne juokais susikibo. Pastarąjį supykdė J. Janus pasisakymas apie neseniai praūžusį jo jubiliejinį madų šou
Verslas
Pažiūrėk į mane
Internetas su savo žiniomis, vaizdo įrašais, muzika, kačiukais ir memais trumpoje jo istorijoje dar niekada nebuvo labiau po ranka. Kaip ir reklama.
Anglijoje
Lietuvaitę modeliu pasirinkusi V. Beckham sulaukė griežtos kritikos (nuotraukos)
Naujų akinių demonstracijai Lietuvos manekenę Giedrę Dukauskaitę pasirinkusi garsi britų mados dizainerė Victoria Beckham dėl tokio savo sprendimo tapo nepatenkintų internautų taikiniu.
Verslas
Krepšinio marškinėlių revoliucija
NBA lyga priėmė net ir krepšinio gerbėjų kontroversiškai įvertintą sprendimą – siekiant padidinti lygos finansinį potencialą, nuo 2017–2018 metų sezono leisti asociacijos klubams per varžybas vilkėti aprangą su jas remiančių kompanijų logotipais.
Pramogos
Mirė vienų žymiausių šių laikų mados namų įkūrėja
Pirmadienį patvirtinta, kad po ilgos ligos mirė viena iš penkių seserų, pavertusių šeimos odinių prekių verslą pasauliniais prabangios mados namais „Fendi”. Carlai Fendi buvo 79-eri.
Verslas
„Google“ sako „ne“ įkyriai reklamai
Kitais metais „Alphabet“ grupei priklausančios JAV technologijų milžinės „Google“ interneto naršyklėje „Chrome“ atsiras speciali, įkyrią reklamą blokuosianti funkcija, praneša bendrovė.
Aktualijos
Seimas siekia griežtai drausti alkoholio reklamą, bet ieško išimčių sportui
Seimas, ketvirtadienį svarstydamas Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, nepritarė nė vienai pataisai, kuri būtų leidusi alkoholio reklamos išimtis, pavyzdžiui, dėl prekių ženklų. Po svarstymo už projektą balsavo 75 Seimo nariai, prieš – 6, o susilaikė 25.
Pramogos
Naujasis Justino Bieberio pirkinys šiurpina pasaulį
Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turintis Justinas Bieberis nustebino neįprastu aksesuaru. Už 15tūkst. JAV dolerių atlikėjas nusipirko dantų plokštelę, kuri užuot turėjusi atrodyti gražiai, šiurpina gerbėjus.
Pramogos
Londono lietuviai kviečia į unikalų mados renginį – „Neišmesk, paaukok!“
Aktyvūs Londono lietuviai nusprendė surengti neįprastą renginį. Dvi moterys atėjus pavasariui kviečia išsivalyti savo spintas, paaukoti nebenešiojamus drabužius ir pagelbėti vaikų ligoninei.
Pramogos
Jungtinėje Karalystėje uždrausta „Rimmel“ tušo reklama
Didžiosios Britanijos reklamos standartų tarnyba (ASA) uždraudė naujo kosmetikos kompanijos „Rimmel“ tušo reklamą, nes įžvelgė joje požymių, kad po reklamos filmavimo vaizdo įrašas buvo koreguojamas specialia programa.
Pramogos
„Miss USSR UK“ konkurse – dalyvauja būrys lietuvių
Jau keletą metų Londone vykstantis modelių konkursas „Miss USSR UK“ nuolat sulaukia išskirtinio dėmesio. Konkurse dalyvauti teisę turi merginos iš buvusiai Sovietų Sąjungai priklausiusių šalių. Šiandien vykstančiame renginio finale, kaip įprastai, dalyvauja ir kelios lietuvės.
Pramogos
Didžioji Britanija įvertino Victorią Beckham
Buvusi „Spice Girls” narė, dizainerė Victoria Beckham treečiadienį gavo vieną svarbiausių apdovanojimų savo gyvenime. Princas Williamas įžymybei įteikė OBE medalį už nuopelnus Britanijos mados industrijai.
Pramogos
Lietuvos „Eurovizijos” atstovės įvaizdį sukūrusi dizainerė: „Stipriam kūriniui reikėjo ryškaus apdaro”
Šeštadienio naktį Lietuva išsirinko atstovą geriausios Europos dainos konkurse „Eurovizija”. Pasak grupės „Fusedmarc” dainininkės Viktorios suknelę sukūrusios dizainerės, kurdama atlikėjos įvaizdį Sandra Yushka tikėjo grupės pergale.
ŽYMA
REKLAMA