trečiadienis, sausio 27 d.
Top 500
V.Banio „Versinos“ vykdoma Kauno sporto halės rekonstrukcija pabrango beveik ketvirčiu milijono
Bankrutavusios statybų bendrovės „Vėtrūnos“ savininko, Telšių verslininko Vytauto Banio kontroliuojama įmonė „Versina“ iš Kauno savivaldybės gaus papildomus 231 000 eurų 
Kultūra
K. Kuizinas: „Išsiversti be savo erdvės mums bus įdomi patirtis“
Kitų metų pavasarį rekonstruoti uždaromo Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) direktorius Kęstutis Kuizinas sako, jog ši pauzė nereikš pertraukos pačios institucijos veikloje. Apie tai, kaip statybos keis parodų planus, su pašnekovu kalbėjosi IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė.
Vilniaus oro uosto rekonstrukcija „sutilpo“ į grafiką
Didysis Kauno oro uosto išbandymas baigiasi – kaip ir planuota, ketvirtadienį po 35 dienas trukusios kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos veiklą atnaujins Vilniaus oro uostas.
Lietuva
Nauja meningokoko auka: Vilniuje mirė kūdikis
Lietuvoje vaikų gyvybes vėl šienauja meningokokas. Ši liga antradienį pasiglemžė vos septynių mėnesių berniuko gyvybę. Šeimoje auga vyresnė mergaitė, kuri lanko vieną Vilniaus darželių, tačiau kol kas nėra žinoma, ar ji taip pat serga.
Lietuva
Medikai trukdo tėvams paskiepyti vaikus nuo mirtino meningokoko
Šimtai tėvų nori kuo greičiau paskiepyti savo vaikus nuo mirtį sėjančios meningokoko infekcijos, tačiau gydymo įstaigos šios vakcinos neskuba užsisakyti.
Gyvenimas
Atskleista: gripo vakcina veiksminga vos trečdaliui pasiskiepijusių
Anglijos visuomenės sveikatos tarnyba (angl. Public Health England) pranešė, kad praėjusią žiemą skiepai nuo gripo neveikė taip, kaip buvo tikėtasi. Skiepų veiksmingumas pasireiškė tik 34 proc. atvejų suaugusiems ir 35 proc. vaikams.
Pasaulis
Nauja vakcina padės pažaboti virusą žudiką
Vakarų Afrikoje gyvybes šienavęs ir Pasauliui grasinęs pavojingas Ebolos virusas gali būti, kad bus pažabotas greitu metu. Norvegai tvirtina, kad kartu su Kanados mokslininkais išrado pirmąją efektyvią vakciną nuo Ebolos viruso, pranešė portalas thelocal.no.
Gyvenimas
Nauja vakcina - gelbėjanti gyvybes
Nuo šių metų rugsėjo mėnesio Jungtinėje Karalystėje (JK) bus teikiamos naujos medicininės paslaugos, skirtos naujagimiams ir studentams, pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
ŽYMA
REKONSTRUKCIJA