ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
Kultūros paveldo departamentas dėl Kuršių nerijos statybų šokdina dvi ministerijas
Aplinkos ir Kultūros ministerijų vadovai, antradienį susitikę tartis dėl neteisėtų statinių Kuršių nerijoje, išsiskyrė be rezultatų.
Gyvenimas
Kokteilis „Antigripinas“
Visi žinome, kad stiprus imunitetas – pagrindas, siekiant būti sveikais. Vienas iš geriausių ir natūralių vitamino C šaltinių – šaltalankių uogos!
Gyvenimas
Firminis vyšnių ir juodųjų serbentų tortas
Gražinos Gum ruoštas vyšnių ir juodųjų serbentų tortas yra NEKEPTAS ir be miltų... Klausite kaip? Įsitikinkite tuo patys!
Gyvenimas
Abrikosinis sluoksniuotis
Kuo ypatingas šis desertas? Jis be miltų, baltojo cukraus, nėra kepamas. Svarbiausia, kad yra maistingas, gardus ir greitai paruošiamas. Tortukas itin sotūs, tačiau suvalgius neapsunkstama, tad valgykite be sąžinės priekaištų!
Gyvenimas
Kokteilis, organizmą išvalantis it šluota
Jūsų organizmui reikalinga pagalba? Vis dar jaučiatės apsunkę nuo švenčių maratono? Gyvos/žalios bei augalinės mitybos pradininkė Lietuvoje Gražina Gum pataria šį kokteilį gerti kelis rytus – jis kaip mat išvalys jūsų žarnyną.
Sveikata
Sėklų daiginimas ir ypatumai
Daigai – skanus ir labai naudingas maistas. Sėklai pradėjus augti ir daigui dar neatsiskyrus nuo sėklos, visos vertingiausios medžiagos koncentruojasi į daigus. Tai tikras, „gyvas“ maistas.
Gyvenimas
Gražinos firminiai „Raw Sushi“
Po nuaidėjusio švenčių maratono, pats laikas save palepinti kur kas lengvesniu ir sveikesniu, tačiau labai gardžiu patiekalu – firminiais „Raw Sushi“.
Gyvenimas
Pasakiško skonio „Kokosinės varškės“ tortas
Jūsų dėmesiui – firminis Gražinos tortas! Daugelio mėgstamas, nes greitai pagaminamas, o gamybai reikalingi ingredientai išties įprasti. Ir smagiausia, kai visi klausia, tai kur ta varškė ir kada ją dėti? O varškės, kaip ir kitų pieno produktų bei paties pieno, RAW/vegan mityboje nėra.
Gyvenimas
Išskirtiniai švenčių receptai su Gražina Gum
Gražina Gum – gyvo/žalio bei augalinės mitybos pradininkė Lietuvoje, knygų autorė, medikė, lektorė, sveikos mitybos ekspertė pateikia gardžiausius ir sveikiausius šventinius receptus. Išbandykite patys.
Gyvenimas
Sąnarių atstatymas pagal Gražiną Gum
Gražina Gum – gyvo/žalio bei augalinės mitybos pradininkė Lietuvoje, knygų autorė, medikė, lektorė, sveikos mitybos ekspertė šįkart apie tai, kokių produktų sąjunga sustiprina ir atstato mūsų sąnarius.
Gyvenimas
Patobulintas „Raw humusas”
„Raw humusas” ruošiamas iš avinžirnių, kurie yra augalinis proteinas/baltymai. Pagal tradicinį receptą, humusas ruošiamas iš virtų avinžirnių, tačiau maistinė vertė daug kartų didesnė yra Raw-žalio humuso. Jeigu paruošite daugiau, galite laikyti šaldytuve arba užšaldyti, maistinė vertė vis tiek išliks aukšta.
Sveikata
Jaunystės eliksyras pagal Gražina Gum (tęsinys)
Pirmoje dalyje Gražina Gum, augalinės mitybos žinovė, medikė, knygų apie sveiką mitybą autorė dalinosi savo žiniomis apie jaunystės eliksyru vadinamą chlorofilą bei jo produktus. Kokia jų sudėtis? Kuo jie naudingi mūsų sveikatai?
Sveikata
Jaunystės eliksyras pagal Gražina Gum
Chroniškas nuovargis, kurį lydi irzlumas, letargija ir jausmas, kad dėl nieko neverta stengtis, buvo pavadintas „šiuolaikinės civilizacijos maru“. Virš 80% žmonių, jaučiančių chronišką nuovargį, yra sakoma, kad jie niekuo neserga, atsižvelgiant į laboratorinius testus bei rentgeno spindulių tyrimus. Žinoma, kad nuo magnio, kalio ir geležies trūkumo atsiranda šie simptomai, o kraujo tyrimai gali rodyti rezultatus, kurie neatitinka sveiko žmogaus rodiklius.
Sveikata
Kas yra chlorofilas?
Tai „žaliasis augalų auksas“ – augalų plazma, augalų kraujas. Chlorofilas – žalios spalvos augalinis pigmentas, kuris lapus nudažo žaliai. Jis kaupia augaluose saulės energiją ir dalyvauja fotosintezėje. Jis augalams reikalingas taip pat, kaip žmogui kraujas. Cheminiu požiūriu chlorofilas labai panašus į hemoglobiną. Tai tikrasis „jaunystės eliksyras“.
Gyvenimas
Unikalus žaliosios citrinos pyragas
Šįkart Gražina Gum mums pateikia ypatingą žaliosios citrinos pyragą! Nekeptą ir be miltų! Išbandykite!
Gyvenimas
Gražinos Gum „Chai latte šildantis kokteilis”
Kai labai norisi kažko ypatingai gardaus…
Gyvenimas
Šiltas, maistingas patiekalas. Mėgstantiems bulves!
Batatai – itin maistingi, turintys mažiau krakmolo nei tradicinė bulvė. Gali būti valgomi ir žali. Itin gardūs. Iš jų galima ruošti bulvių lazdeles: kepti orkaitėje, gardinti prieskoniais ir patiekti su salotomis.
Sveikata
Naujoji medicina pagal Gražina Gum
Mes per dažnai valgome sunkiai virškinamą maistą. Tad leiskime sau pailsėti nuo maisto ruošos, o skrandžiui – nuo sunkaus virškinimo ir gardžiuokimės sveikais kokteiliais: gausime ir maisto, ir gyvos bei tikros energijos.
Gyvenimas
Gražinos Gum lęšių troškinukas su burokėliais
Šįkart sveikos mitybos ir gyvensenos ekspertė Gražina Gum „Tiesos” skaitytojams pateikia nuostabaus skonio troškinį! Pasimėgaukite!
Sveikata
DETOX punktai pagal Gražiną Gum
Švarus, sveikas žarnynas – stiprus imunitetas, – pagrindinis sveikatos rodiklis. Šaltuoju periodu, rekomenduojama atkreipti dėmesį į šiuos sveikos mitybos ir gyvensenos ekspertės Gražinos Gum punktus ir vykdyti juos bent savaitę, dar geriau, – jei dvi. Taip paruošime savo organizmą ir sustiprinsime imunitetą atkeliaujantiems šalto periodo virusams.
ŽYMA
RENALDAS AUGUSTINAVIČIUS