šeštadienis, spalio 24 d.
Aktualijos
Koronavirusas
Nuo penktadienio kaukės privalomos visuose renginiuose
Nuo penktadienio įvedama prievolė dėvėti kaukes renginiuose tiek atvirose, tiek uždarose erdvėje.
Aktualijos
Renginiai
Naujos taisyklės renginių organizatoriams: bilietus parduoti galės tik internetu, privalės registruoti dalyvius
Vyriausybė nusprendė nuo rugsėjo neriboti dalyvių skaičiaus renginiuose, tačiau bilietai turės būti parduodami tik internetu arba užtikrinama dalyvių registracija elektroniniu
Aktualijos
Renginiai
Švelninant ribojimus, teatrai ir koncertų salės pradės atsiverti birželio viduryje
Švelninant karantino ribojimus dėl masinių renginių, šalies nacionaliniai teatrai ir koncertų salės anksčiausiai į scenas grįš nuo birželio vidurio. 
Kultūra
Renginiai
Dvidešimt pirmoji Vilniaus knygų mugė kvies pažinti J. Meką
Dvidešimt pirmoji Vilniaus knygų mugė kvies į maždaug 650 renginių, ypatingą dėmesį skiriant pernai mirusio Jono Meko gyvenimui, kūrybai ir idėjoms. 
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyko susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyvėmis
Vasario 10 dieną Lietuvos ambasadoje JAV buvo surengtas susitikimas su „Misija Sibiras“ projekto vadove Aiste Eidukaityte ir ekspedicijos dalyve, Amerikoje gimusia ir užaugusia Marija Čyvaite.
Pasaulio lietuviai
Vašingtone surengtas Lietuvą pristatantis vakaras
Vasario 9 dieną Lietuvos ambasada Vašingtone (JAV), NBA rungtynių tarp Vašingtono „Wizards“ ir Memfio „Grizzlies“ metu, surengė Lietuvai ir Lietuvos paveldui skirtą vakarą.
Aktualijos
Vaikas skubiai nugabentas į ligoninę: bažnyčios šventėje patyrė sunkius nudegimus
Šaltinis teigė, kad nelaimė įvyko šią popietę, kai Adiscombe katalikų bažnyčioje užsidegė eglutė ar dekoracijos
Pasaulio lietuviai
Prahoje vyko lietuviški kultūros renginiai
Gruodžio 6-8 dienomis Prahoje (Čekijoje) vyko įvairūs vietos bendruomenei skirti kultūriniai renginiai.
Pasaulio lietuviai
Lietuviška produkcija ir tradicijos pristatytos labdaros mugėje Ankaroje
Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvas kartu su lietuvių bendruomenės atstovais gruodžio 1 dieną Ankaroje dalyvavo tradicinėje kalėdinėje mugėje.
Pasaulio lietuviai
Airijoje vyko Lietuvos mokslininkų partnerysčių renginys „Horizontas 2020“
Lapkričio 19 dieną Dubline (Airijoje) vyko pirmasis Lietuvos ir Airijos mokslininkų partnerysčių paieškos renginys „Horizontas 2020“ informacinių technologijų ir sveikatos mokslų srityse.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasadoje JAV surengta diskusija apie sovietų nusikaltimus pokario Lietuvoje
Lapkričio 15 dieną Lietuvos ambasadoje JAV surengta diskusija apie sovietų nusikaltimus pokario Lietuvoje. Diskusijos dalyvius pasveikino Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas.
Pasaulis
Kroatijos Varaždino miesto muziejuje vyko Baltijos keliui skirtas vakaras
Lapkričio 6 dieną Lietuvos ambasada Kroatijoje dalyvavo Varaždino miesto muziejuje rengiamame kassavaitinių renginių cikle „Trečiadienis muziejuje“, kuris šįkart buvo skirtas Baltijos kelio 30-mečiui.
Pramogos
Dokumentinio filmo „Rūta“ peržiūra Londone: dėl didžiulio susidomėjimo ambasada rengia antrąją šio filmo peržiūrą
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje, džiaugdamasi š. m. spalio 18 d. įvykusia sėkminga operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurto dokumentinio filmo „Rūta“ premjera Londone, rengia antrąją šio filmo peržiūrą.
Pramogos
Pirmosios Lietuvos dienos Škotijoje skatino domėtis tarpusavio sąsajomis, stiprinti kultūrinius ir akademinius ryšius
Spalio 22-25 dienomis Edinburge ir Glazge (Jungtinė Karalystė) surengtas pirmasis Lietuvos dienų Škotijoje renginių ciklas. Tai – pirmas tokio įvairiapusio Lietuvos istorijos ir kultūros pristatymo projektas, surengtas virš 5 milijonų gyventojų turinčioje Jungtinės Karalystės dalyje ir sulaukęs didelio tiek Škotijoje gyvenančių lietuvių, tiek škotų susidomėjimo.
Pasaulio lietuviai
Romoje vyks Litvakų dienos
Spalio 30 – lapkričio 10 dienomis vyks Lietuvos ambasados Italijoje organizuojamos Litvakų dienos Romoje.
Pramogos
Pamatykite: Lietuvos dienų Škotijoje akcentas, diskusija „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“
Įdomių minčių ir įžvalgų apie Lietuvą ir Škotiją siejančias istorines, politines, geografines, socialines ir literatūrines paraleles bei intelektualaus humoro kupiną diskusiją „Iš praeities į ateitį: Škotija, Lietuva ir Europa“
Lietuva
Škotijoje vyko Petro Geniušio ir Liudo Mockūno koncertas “Jūra miške”
Vakar ispūdingu Petro Geniušio ir Liudo Mockūno koncertu “Jūra miške” nuostabioje St Cecilia's Hall: Concert Room & Music Museum salėje prasidėjo Lietuvos dienos Škotijoje.
Pramogos
Jau nuo rytojaus Škotijoje prasidės Lietuvos dienos
Spalio 22-25 dienomis Edinburge ir Glazge (Jungtinė Karalystė) organizuojamos pirmosios Lietuvos dienos Škotijoje. Keturias dienas vyksiančiuose renginiuose Škotijos visuomenė ir Škotijos lietuvių bendruomenė galės susipažinti su žymiausiais Lietuvos kultūros ir akademinio pasaulio atstovais, išgirsti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio simfonines poemas, susipažinti su Lietuvos dokumentiniu kinu.
Pramogos
Spalio 22-25 dienomis Edinburge ir Glazge vyks „Lietuvos dienos Škotijoje”
Spalio 22-25 dienomis Edinburge ir Glazge vyks nemokamų renginių ciklas „Lietuvos dienos Škotijoje”.
Anglijoje
Vardan tos, Lietuvos
Kai rugpjūčio mėnesį vieni lietuvaičiai ramiai mėgavosi atostogomis, kitiems buvo pats darbymetis. Ir ko nepadarysi dėl Lietuvos vardo garsinimo ir pozityvaus įvaizdžio kūrimo čia, Jungtinėje Karalystėje?! O tokius tikslus sau yra užsibrėžę Mančesterio Lietuvių Draugijos nariai. „Mes siekiame pagal galimybes sudaryti sąlygas Mančesteryje ir jo priemiesčiuose gyvenantiems lietuviams susiburti drauge švęsti tautines šventes, puoselėti lietuvių kalbą ir tradicijas, padėti vieni kitiems; taip pat kurti teigiamą Jungtinėje Karalystėje gyvenančių lietuvių įvaizdį ir pristatyti lietuvių tradicijas ir kultūrą plačiąjai Jungtinės Karalystės visuomenei“, - pakalbintas sako Draugijos vadovas Jonas Jakubonis.
ŽYMA
RENGINIAI