ketvirtadienis, liepos 9 d.
Pasaulio lietuviai
Egipto lietuviai Hurgadoje pažymėjo metų pabaigą
Gruodžio 7 dieną Hurgados (Egiptas) senamiestyje vyko tradicinė lietuvių bendruomenės metų užbaigimo šventė. Miesto lietuviai ir Lietuvos ambasada Egipte organizavo lietuvišką vakarą, kurio metu buvo apibendrinta metų patirtis bei planuojama kitų metų bendruomenės veikla.
Pasaulio lietuviai
Globalios Lietuvos forume dalyvavo vienas iš žinomiausių lietuvių mokslininkų pasaulyje - Algirdas Antanas Avižienis
Lapkričio 21 dieną Lietuvos Prezidento rūmuose vykusiame Užsienio reikalų ministerija organizuotame Globalios LIetuvos forume „Lietuvių Chartai 70: diaspora – nepriklausomai Lietuvai“ dalyvavo vienas iš žinomiausių lietuvių mokslininkų pasaulyje Algirdas Antanas Avižienis – žmogus, užtikrinęs ilgalaikių kosminių kelionių galimybę.
Pramogos
Purpurinis „Gėrio trupinėlio“ vakaras Mančesteryje
Spalio 19d. lietuvius iš Didžiojo Mančesterio, Londono, Liverpulio ir kitų miestų subūrė „Gėrio trupinėlio“ labdaros šventė, kurią organizavo šios labdaros organizacijos savanorė Auksė Cijunaitienė. Iš Lietuvos į švenę atvyko ir fondo įkūrėjos Irena Dervinienė ir Rūta Filejeva. Jos pristatė savo veiklą Lietuvoje, pasidalino skaudžia kasdienine realybe ir šeimų akistata su skurdu.
Verslas
Videoprojektorius renginiui: dėl šių priežasčių verta nuomotis
Organizuojate renginį? Vienas rūpimų klausimų – videotechnika. Kaip ekrane rodyti vaizdą ir kokius efektus pasitelkti, kad renginys pavyktų? Universalaus atsakymo nėra, tačiau šiais klausimais pagelbės Videoprojektai.lt.
Pramogos
Renginio metu žinomos mamos pasakojo savo išgyvenimus, susilaukus anksčiau laiko gimusio kūdikio
Šiuolaikinio meno centro skaitykloje tiek daug jautrių pokalbių nebuvo girdėti jau seniai. Čia rinkosi projekto „Mažieji kovotojai“ sumanytojai, ambasadoriai, palaikytojai ir visi tie, kuriems aktuali anksčiau laiko gimusių kūdikių tema.
Lietuva
Vašingtono aikštėje Vilniuje vyks Sumner Welles deklaracijos minėjimas
Liepos 18 dieną, ketvirtadienį, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į Vašingtono aikštėje Vilniuje vyksiantį istorinės Sumner Welles deklaracijos minėjimą. Užsienio reikalų ministerijos ir JAV ambasados organizuojama šventė skirta padėkoti mūsų NATO sąjungininkei JAV už Baltijos šalių okupacijos nepripažinimą.
Pramogos
Jubiliejiniame Mančesterio dienų parade sužibėjo ir Mančesterio lietuviai
Visai neseniai, birželio 23d., Mančesterio centre skambėjo įvairių tautų muzika ir nuvilnijo kilometrinė, spalvinga Mančesterio parado eisena. Mančesterio miesto savivaldybė 10-tą kartą surengė Mančesterio dienų paradą, kuriame dalyvavo daugiau nei 40 bendruomenių ir 1500 dalyvių iš įvairių Mančesterio miesto ir priemiesčių etninių, profesinių ir socialinių bendruomenių. Antri metai iš eilės dalyvavo ir Mančesterio Lietuvių Draugija. Šių metų parado tema buvo „10 iš 10“. Kiekvienai bendruomenei paradui pasiruošti ir įgyvendinti įspūdingiausias svajones padėjo menininkai ne tik iš Didžiosios Britanijos, bet ir iš Brazilijos, Kroatijos, Egipto, Indijos bei Lietuvos. Rūta Stasevičiūtė buvo vienintelė lietuvė tarp 54 tarptautinių menininkų.
Pramogos
Ant prabangiausio raudonojo „MET Gala“ kilimo – patys netikėčiausi žvaigždžių stiliaus sprendimai
Pirmadienio vakarą garsiausios mados ir pramogų pasaulio žvaigždės linksminosi Niujorke – viename laukiamiausių metų mados renginių – „MET Gala“ pokylyje. Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų institute buvo surengta ištaiginga šventė, tačiau prieš ją jos dalyviai turėjo žengti ilgu raudonuoju kilimu ir parodyti, kad laikosi aprangos kodo, kuris šiemet buvo savotiškai įdomus.
Pramogos
Dalykai, kurių galbūt nežinojote apie Kalėdas
Amerikiečiai mokslininkai apskaičiavo, kad Kalėdų Senelis turėtų keliauti 650 mylių per sekundę – arba 1 046 kilometrų per sekundę greičiu ir per tą pačią sekundę aplankyti 822 namus, kad spėtų Kalėdų naktį visiems atnešti dovanų.
Pramogos
Susipažinkite su drąsuoliu: bites iš lizdo ima rankomis
Turbūt daugeliui bent vieną kartą gyvenime yra įgėlusi bitė. Taip pat žmonės nutuokia, jog net vietos bitės ataka gali baigtis labai liūdnai.
ŽYMA
RENGINYS