antradienis, sausio 19 d.
Finansai ir investavimas
„Revolut“
FNTT ruošiasi „Revolut“ atėjimui: laukiama 10 mln. naujų sąskaitų
 Iki šių metų pabaigos viena didžiausių elektroninių pinigų institucijų „Revolut“ į Lietuvą perkels apie 10 mln. savo vartotojų sąskaitų. Klientų
Finansai ir investavimas
Finansų sektorius
Bankų pelnas pirmą ketvirtį smuko 28 proc., iki 65 mln. eurų
Lietuvos bankai pirmą ketvirtį uždirbo 65 mln. eurų pelno – 28,5 proc. mažiau negu pernai tuo pat metu. Lietuvos banko (LB) teigimu, tai lėmė dėl koronaviruso lėtėjanti šalies ekonomika. Nors daugėja indėlių ir paskolų, bankų laukia su skolinimu ir pajamų mažėjimu susiję iššūkiai, teigia centrinis bankas. 
Finansai ir investavimas
Finansinės technologijos
„Revolut Bank“ oficialiai pradeda veiklą Lietuvoje
Specializuoto banko licenciją turintis „Revolut Bank“ pirmadienį oficialiai pradeda veiklą Lietuvoje. Nuo šiol daugiau kaip 300 tūkst. „Revolut“ klientų šalyje
Komentarai
Mūšio lauke – pusiau akli?
Visi žino puspilnės arba pustuštės stiklinės testą, kuris gali parodyti, ar jūs esate optimistas, ar pesimistas. Jis tikrai tiktų ir Lietuvos kovai su iš Rusijos kylančiomis hibridinėmis grėsmėmis.
Pramogos
Virš „Revolut“ tvenkiasi debesys: leido įvykti tūkstančiams potencialiai įtartinų sandorių
Lietuvoje kilus ažiotažui dėl specializuoto banko licenciją gavusio startuolio „Revolut“, pastarasis neišvengia dėmesio ir užsienyje. Vienas iš perspektyviausių Didžiosios Britanijos technologinių startuolių yra kaltinamas pažeidžiant pagrindines bankininkystės taisykles, nes savo platformoje nesugebėjo užblokuoti tūkstančių potencialiai įtartinų transakcijų, rašo „Telegraph“.
Verslas
Bankų tuštėjimo metas: pamažu nyksta skyriai, panašus likimas gali laukti kortelių
Per pastarąjį dešimtmetį finansų paslaugų sektoriuje įvyko nemažai transformacijų, tačiau, panašu, permainų ateityje laukia dar daugiau. Kaip bankai galėtų atrodyti 2029-aisiais?
Aktualijos
Socialiniame tinkle – graudi pagrobtos lietuvės išpažintis (vaizdo įrašas)
Socialiniuose tinkluose išplito jaunos lietuvės pagalbos prašymas iš Anglijos – ji vaizdo įraše tikina tapusi prekybos žmonėmis auka.
Pramogos
Pietų Anglijos paplūdimyje – kaip Palangoje
Paskutinį pavasario savaitgalį Jungtinėje Karalystėje vyraujant vasariškiems orams, tūkstančiai šalies gyventojų plūstelėjo į pajūrio paplūdimius. O juose – tiek lietuvių, kad galima pasijusti lyg Palangoje.
Verslas
„Revolut“ įkūrėjas N.Storonskis įsitikinęs, kad entuziastų grupelė gali pranokti dideles kompanijas
Finansinių technologijų bendrovės ateityje siūlys ne mažiau paslaugų nei bankai. Taip tvirtino rinkos chuliganu vadinamo „Revolut“ vienas įkūrėjų Nikolajus Storonskis, kalbėdamas su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi.
Aktualijos
Vokietijoje gyvenantis lietuvis Anglijoje nuteistas už brito žūtį
Lietuvis sunkvežimio vairuotojas Virginijus Sertvytis penktadienį Didžiosios Britanijos teisme buvo pripažintas kaltas M25 greitkelyje sukėlęs avariją, kurioje žuvo kito automobilio keleivis.
IQ Tema
Išmeskite piniginę, tik nepamirškite išmaniojo telefono
Permainų mokėjimų rinkoje žadantys naujokai nusitaikė ir į komercinių bankų bastioną.
Aktualijos
Lietuvius deportuos tik po ilgos bausmės
Rytų Anglijoje įžūlų nusikaltimą įvykdžiusiems lietuviams paskirtos griežtos laisvės atėmimo bausmės, o vėliau jų lauks deportacija.
Gyvenimas
Už anglo ištekėjusios lietuvės išpažintis
Visiškas aplinkos pakeitimas ir tokie radikalūs pokyčiai gyvenime kaip vedybos už skirtingos tautybės žmogaus bei nėštumas nebūtinai reiškia laimę.
Aktualijos
Lietuviai laimėjo bylą prieš britų vergvaldžius
Britų kompanija pirmą kartą pripažinta kalta dėl šiuolaikinės vergovės, tokie kaltinimai jai pateikti po kelių lietuvių kreipimosi į teisėsaugą.
Aktualijos
Įtakingas politikas apie lietuvius: jie geri darbuotojai
Buvęs Jungtinės Karalystės premjeras Tony Blairas, kurio valdžia atvėrė sienas Rytų europiečiams, giria atvykėlius.
Aktualijos
Britanijos kalėjimuose – dešimtys iki gyvos galvos kalinčių lietuvių
Paaiškėjo, kad šiuo metu Jungtinės Karalystės (JK) kalėjimuose kali beveik 10 tūkst. kitataučių nusikaltėlių. Iš jų 4,171 nusikaltėliai yra iš Europos Sąjungos (ES) tarp jų ir dešimtys lietuvių.
Aktualijos
Lietuvis paauglys teisiamas už tautiečio nužudymą
Pirmadienį Wisbech miestelį Jungtinėje Karalystėje sukrėtė kraupus nusikaltimas. Į Churchill kelyje esantį būstą atvykę pareigūnai rado sužeistą Marių Micevičių. Dėl labai rimtų durtinių žaizdų 32-ejų vyras šiandien mirė ligoninėje.
Aktualijos
Video: dėl brutalaus nusikaltimo vėl ieško lietuvių
Išplatinta vaizdo medžiaga, kurioje matyti, kaip gauja Warwickshire užpuolė pardavėją, jį mušė metaliniu strypu, mėtė į jį sunkias skardines ir spardė. Už žiaurų nusikaltimą jau nuteistas lietuvis Modestas Vaitkevičius, kitų dviejų bendrų policija vis dar ieško.
Lietuva
Už grotų Anglijoje sėdantys lietuviai vos atsilieka nuo rumunų
Rumunai pirmauja tarp užsieniečių nusikaltėlių, kurie užpildo Jungtinės Karalystės kalėjimus. Iš naujos Teisingumo ministerijos paskelbtos statistikos paaiškėjo, kad gultus už grotų gerokai dažniau užima rumunai, lenkai ir lietuviai.
ŽYMA
REVOLUT