ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pramogos
Šedžių skyrybos dramoje naujas posūkis
Vis dar besiskiriantys bei teismo duris varstantys Monika ir Andrius Šedžiai savo santykių dramoje ne tik nevengia apsikeisti aštriomis replikomis vienas kitam, bet neretai įtraukia ir šalia esančius žmones. Konfliktuojančių sutuoktinių istorijoje vis dažniau pasigirsta Erdvilės, kuri neva yra naujoji verslininko simpatija, vardas. Ilgą laiką nuošalyje buvusi 20-metė mergina po paskutinių įvykių Šedžių skyrybų dramoje nusprendė nebetylėti ir DELFI išsakė savo versiją.
Pramogos
Masažuotojas apkaltino K. Spacey lytiniu priekabiavimu
Vienas Kalifornijoje dirbantis masažuotojas pateikė teismui ieškinį prieš Holivudo aktorių Keviną Spacey ir papildė asmenų, kaltinančių šį „Oskarų“ laureatą lygine prievarta arba priekabiavimu, ratą.
Pasaulis
Rastas įrašas galimai įrodantis Trumpo ir „Playboy“ modelio romaną
Likus dviems mėnesiams iki 2016-ųjų JAV prezidento rinkimų, buvo įrašytas prezidento Donaldo Trumpo ir buvusio „Playboy“ modelio Karen McDougal pokalbis. Skelbiama, kad pokalbyje tartasi dėl užmokesčio, norint nuslėpti modelio ir D. Trumpo romaną.
Lietuva
Skandalas pakeisiantis Lietuvos istoriją: patvirtinta, kad dvi prekybos milžinės kelia grėsmę saugumui
Seimas antradienį patvirtino Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) atlikto tyrimo išvadas dėl neteisėto poveikio politiniams procesams: „Rosatom“ ir „MG Baltic“ grupės įvardytos grėsmėmis.
Pramogos
Po „Eurovizijos“ laimėjimo nugalėtojai – kaltinimų lavina
Ar gali „Eurovizijos“ dainų konkursas praeiti be skandalų? Turbūt tai neįmanoma, nes vos tik paaiškėjo šiųmetė nugalėtoja, ji sulaukė ir galybės kaltinimų dėl savo dainos ir daiktų, kurie buvo naudojami pasirodymo metu, rašoma independent.co.uk.
Lietuva
Lietuvą skandina neregėto mąsto skandalas
Valstybės saugumo departamentas (VSD) rašte parlamentarams teigia, kad žurnalistas Tomas Dapkus, būdamas verslo koncerno „MG Baltic“ vadovų tarpininku, užsiėmė šantažo požymių turinčia veikla.
Lietuva
Lietuva įsisuko į neregėto mąsto skandalą, Prezidentei gręsia apkalta?
„Valstiečiai“ aiškinsis, ar paskelbtas prezidentės Dalios Grybauskaitės ir politinės korupcijos byloje įtariamo buvusio liberalų vadovo Eligijaus Masiulio susirašinėjimas yra autentiškas, o atsakymus tikisi gauti iš Seimo serverių.
Aktualijos
Paviešinti asmenys galimai nunuodiję Skripalius
Britų laikraštis „Daily Mirror“ sekmadienį paskelbė buvusio rusų dvigubo agento Sergejaus Skripalio ir jo dukros Julijos apnuodijimu įtariamo vyro vardą.
Pramogos
Middleton šeima įsipainiojo į įšžaginimo skandalą
Už Didžiosios Britanijos princo Williamo ištekėjusios Kate sesers Pippos Middleton uošvis Prancūzijoje apkaltintas nepilnamečio išžaginimu, naujienų agentūrai AFP pranešė vienas šaltinis teisme.
Lietuva
Dar vienam Seimo nariui mesti kaltinimai seksualiniu priekabiavimu
Nederamu seksualiniu elgesiu apkaltintas konservatorius Mykolas Majauskas sako kol kas nesvarstantis galimybės atsistatydinti iš Seimo.
Lietuva
Aiškėja daugiau skandalingų faktų apie N. Venckienės sulaikymą
Garsioji Lietuvos bėglė Neringa Venckienė yra įkalinta gana neįprastai atrodančiame, bet savo ypatinga apsauga garsėjančiame šiaurės Čikagos kalėjimo pastate. Jis – net 27 aukštų.
Aktualijos
„Tesco“ ir vėl dėmesio centre – parduotuvėje sekso scenos
Šios dienos nei parduotuvės vadybininkas 35-erių Neville Fox, nei darbuotoja 19-metė Caitlyn Kirby nenorės prisiminti. Pro parduotuvės langą pirkėjai užfiksavo jų sekso aktą.
Lietuva
Skandalas dėl alkoholio reklamos leidiniuose tęsiasi
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas žada kurį laiką nebausti bendrovių, Lietuvoje platinančių užsienietiškus leidinius su alkoholio reklama. Tuo metu valdantieji politikai planuoja svarstyti priemones, toliau leisiančias alkoholio reklamą tokiuose leidiniuose, tačiau tai ketina daryti ne anksčiau kaip pavasarį.
Aktualijos
Bręsta skandalas: JK referendumas galėjo būti įtakotas Rusijos programišių
Kompanijos „Facebook“ ir „Twitter“ sutiko patenkinti britų valdžios prašymą bendradarbiauti atliekant tyrimą dėl numanomo Rusijos kišimosi į 2016 metais vykusį referendumą dėl tolesnės Jungtinės Karalystės narystės Europos Sąjungoje, antradienį pranešė britų televizijos kanalas „Sky News“.
Aktualijos
Theresa May prabilo apie jos ministrus krečiančius skandalus
Britanijos premjerė Theresa May paragino parlamente laikytis „pagarbos kultūros“, ruošdamasi susitikimui su šalies politinėmis partijomis dėl būdų kovoti su seksualiniu priekabiavimu, parlamentą krečiant gausybei skandalų.
Pramogos
Pasaulis eina iš proto: per savaitę tai jau ketvirtoji įžymybė kuriam pareikšti kaltinimai priekabiavimu
Visame pasaulyje žinomas aktorius Dustinas Hoffmanas turės rimtų nemalonumų. Jam pareikšti kaltinimai seksualiai priekabiavus prie septyniolikmetės.
Pramogos
Širdis srūva krauju: „Kortų namelio“ gerbėjai nebeišvys
Kitas „Netflix“ pagrindinio serialo „Kortų namelis“ (House of Cards) sezonas bus paskutinis, pirmadienį paskelbė televizijos atstovas, šiam apdovanojimų pelniusiam serialui patyrus smūgį dėl netinkamo seksualinio elgesio įtarimų jo žvaigždei Kevinui Spacey.
Aktualijos
Skandalas JK Parlamente, keturi politikai kaltinami seksualiniu priekabiavimu
Išnaudotos moterys prakalbo apie tai, kad teisingumo rasti nepavyko. Policija priekabiavimo bylų netiria, nes su tuo susiję įtakingi politikai, moterys ieškodamos pagalbos ir teisingumo atsimuša tarsi į sieną.
Pasaulis
Skandalas JAV: pagrindinis kaltinamasis priekabiavimu yra prezidentas
Buvęs JAV prezidentas George'as W. H. Bushas viešai atsiprašė aktorės, apkaltinusios, kad prezidentas ją grabinėjo per vieno filmo peržiūrą, sėdėdamas neįgaliojo vežimėlyje, pranešė amerikiečių žiniasklaida.
Pramogos
J. Statkevičius Lietuvoje sukėlė nematytą skandalą
Juozui Statkevičiui besiruošiant savo jubiliejinės kolekcijos pristatymui, Lietuvos spauda nenustoja ūžti apie vieną po kito kylančius su dizaineriu susijusius skandalus. Pirmadienį, propagandiniame leidinyje „Sputnik Litva” pasirodęs „išskritinis” dizainerio interviu iš koto išmušė net patį Andrių Tapiną.
ŽYMA
RIMA BAŠKIENĖ