sekmadienis, balandžio 11 d.
Aktualijos
Seimo rinkimai
Seimo rinkimuose per pirmąją dieną iš anksto balsavo pusė procento rinkėjų
Seimo rinkimuose per pirmąją išankstinio balsavimo dieną pirmadienį balsavo 12  980, arba 0,54 proc., rinkėjų.
Aktualijos
Rinkimai
Balsuoti Seimo rinkimuose registravosi per 20 tūkst. užsienyje gyvenančių piliečių
Lietuva
Priimtomis Seimo rinkimų įstatymo pataisomis užtikrinamos neįgalių rinkėjų teisės
Priimtomis Seimo rinkimų įstatymo pataisomis (projektas Nr. XIIIP-3940(3) labiau užtikrinamos neįgalių rinkėjų teisės rinkimų metu.
Komentarai
Klasiniai priešai
Negaliu atsistebėti, kokie naivūs vidurinės klasės rinkėjai. Pasyviai slankiodami pasieniais tikisi susikurti ilgalaikę gerovę Lietuvoje, šalyje, kur kas ketverius metus buriasi ir siautėja viena už kitą klaikesnės tėvynės gelbėjimo parapolitinės grupuotės, kurios prigalvoja taisyklių, kad visiems kuo sunkiau metų gale būtų suvesti buhalterijas.
Komentarai
S. Skvernelio pergalė prezidento rinkimuose – didžiausia grėsmė R. Karbauskiui
Visus šių metų rinkimus žadėjęs laimėti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) šeimininkas Ramūnas Karbauskis jau suklupo per pirmuosius – savivaldybių ir merų rinkimuose valstiečiai pasirodė neblogai, bet tai tikrai ne pergalė. Kitų rinkimų rezultatai bus dar nepalankesni, bent jau pačiam R. Karbauskiui.
Komentarai
Nemylėti valdžios
Šiaip – ir praktiškai, ir teoriškai – pilietis neprivalo mylėti valdžios. Taip, laimėje ir nelaimėje, varge ir džiaugsme gali tekti gyventi drauge iki mirties arba iki skyrybų. Bet gyvenant kartu – būti opozicijoje, išlaikyti distanciją, nesusitapatinti su valdžia – labai patartina tiek žmogui, tiek Bažnyčiai. Kad valdžiai pasikeitus neprarastum savęs.
Pramogos
Ar reikia vyrui apsipirkinėti kartu su moterimi?
Ką daryti vyrui kai jų brangioji susiruošė apsipirkti? Vyrai dažnai nemėgsta ilgai vaikščioti po parduotuves. Tad ką jiems daryti, ar aukotis dėl mylimosios, eiti kartu ir apsimesti, kad šauniai leidžia šeštadienio popietę? Ar vis tik atsisakyti ir sugalvojus milijoną pasiteisinimų, paskui be kaltės jausmo išsitiesti namuose ant minkštos sofutės?
Komentarai
Nekaltinkime rinkėjų dėl populizmo iškilimo
Vidurio Europa žengia atgalios, o populizmas ir nacionalizmas stiprėja. Tokią išvadą daro daugelis nuomonės formuotojų Vakarų Europoje ir Šiaurės Amerikoje.
Pramogos
Kur slepiasi geriausi pirkinių pasiūlymai?
Tikriausiai sunkiai pavyktų rasti pirkėją, nenorinti prekės ar paslaugos įsigyti kiek įmanoma pigiau. Be daugybės akcijų, nuolaidų ir kitų specialių pasiūlymų visiems mums šiandien sunku įsivaizduoti kasdienį apsipirkimą.
Pasaulio lietuviai
Laimės parduotuvės lentynoje nerasime
Kad nuolatinis noras vartoti tampa nemažos dalies žmonių kasdienybe, ypač tai pastebima prieš įvairias šventes – tada ramų ir jaukų buvimą su šeima iškeičiame į lakstymą po prekybos centrus ir daiktų medžioklę. Ypač tai pasakytina apie sezoninius išpardavimus, palaužiančius net valingiausius iš mūsų?
Pramogos
Apsipirkimas prilyginamas narkotikams
Apsipirkimas gali pataisyti nuotaiką, bet tik trumpam. O štai kaltės jausmas, apimantis atslūgus išlaidavimo įkarščiui, dažnai užtrunka gerokai ilgiau. „BBC News“ žurnalistė Katie Beck siūlo keletą gudrybių, kurios padės pažaboti savyje norą be būtino reikalo taškytis pinigais.
Aktualijos
VRM siūlo išplėsti baudžiamąją atsakomybę už rinkėjų papirkinėjimą
Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo Seimui svarstyti projektą, pagal kurį būtų baudžiama ne tik už rinkėjo papirkimą, tačiau ir už bandymą papirkti.
Aktualijos
Viktoras Pranckietis pasisako už Seimo narių skaičiaus mažinimą iki 121
Lietuvoje turėtų būti 121 Seimo narys, sako parlamento pirmininkas Viktoras Pranckietis.
Gyvenimas
Nereikalingų išlaidų parduotuvėje galima išvengti
Mažų kainų manipuliacijos „įkaitais“ tampa pirkėjai, nepriklausomai nuo finansinės padėties, iš prekybos centrų grįžtantys su didesniu, nei planuota, pirkinių maišu. Kaip tikslingai planuoti išlaidas parduotuvėje? Kaip neprisipirkti to, ko nereikia?
Pramogos
Kaip sutaupyti apsipirkinėjant?
Daug dažniau nei norėtumėme nutinka taip, kad su pilnais krepšiais grįžę iš maisto prekių parduotuvės pastebime, kad nors išleidome daug, tačiau valgyti vis tiek nėra ką. Rašytojas ir taupymo ekspertas Ricky Willis pasidalino paslaptimis, kurios padės sumažinti savo išlaidas prekybos centruose. Išbandykite patys ir sutaupykite ženklią sumą pinigų!
Pramogos
„ASDA" parduotuvėje – lervų lietus
Nėščia moteris ir jos mama pastėro, kai joms apsipirkinėjant „Asda" prekybos centre, nuo viršutinės lentynos pradėjo kristi lervos. Tuo metu Coleen Coombs siekė gyvūnų maisto pakuotės. Moterys su pasibjaurėjimu stebėjo, kaip iš pakuotės pradėjo šliaužti kirminai.
Pramogos
6 būdai kaip už Kalėdines dovanas mokėti mažiau
Kalėdinių dovanų reikės ir šeimai ir draugams čia, bei artimiesiems Lietuvoje, tad pagautiems šventinės nuotaikos, nesinori gruodžio algos išleisti per vieną kartą. Todėl iki didžiųjų metų švenčių likus vos mėnesiui, „Tiesa” pirkėjams siūlo šešis patarimus, kaip Kalėdines dovanas pirkti protingai.
Pasaulis
Šalis, kurioje internetas nesvarbus
Net keturi italai iš dešimties niekada savo gyvenime nesinaudojo internetu. Skaičiuojama, kad net 38 proc. Italijos gyventojų puikiai gali apseiti be kompiuterio ir jiems nereikalingas internetas. Kai tuo tarpu Europoje nesinaudojančiųjų internetu vidurkis siekia 22 proc., pranešė thelocal.com.
Pramogos
„Ebay“ pirkėjams nebereikės ilgai laukti siuntinių
Kompanijos „Ebay“ ir „Argos“ pasirašė vieną didžiausių šių laikų sutarčių, nutiesiančių taką tarp internetinės prekybos bei parduotuvių tinklo, - pranešė standard.co.uk.
Pramogos
Ką galima gauti su lojalumo kortele
Apsipirkti prekybos centre jau yra tapę tokiu pat įprastu ir natūraliu reiškiniu, kaip ryte išsivirti kavos ar paskambinti mobiliuoju telefonu. Kartais atsiskaitydami už prekes net nesusimąstome, kai darbuotojas prie kasos pasiteirauja, ar turime vieną ar kitą lojalumo kortelę, ir traukiame ją iš savo piniginės: „Tesco Clubcard“, „Nectar“, „Boots Advantage card“...
ŽYMA
RINKĖJAI