sekmadienis, lapkričio 1 d.
Pramogos
Nusifotografavusi su miniatiūriniu bikiniu R. Ora sužavėjo gerbėjus
View this post on Instagram When you know this is your last holiday before that ORA hits. Pshhhhhh ????????‍♀️???????? A post
Lietuva
Dainininkė Rita Ora pasipuošė A. Kuzmickaitės kurtais drabužiais
Drabužių kūrėjos Agnės Kuzmickaitės vardas skamba pasaulyje – jos mados kūriniais koncerto metu pasipuošė pasaulinio lygio žvaigždė, atlikėja Rita Ora.
Pramogos
Ritos Oros vardinė batų kolekcija jau Lietuvoje – pristatyme Berlyne sudalyvavo ir Monique
Viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Monika Pundziūtė-Monique gali pasigirti ypatingais metais: dainininkės kūriniai puikuojasi radijo stočių topuose, didžiausi šalies renginiai neapsieina be jos pasirodymų, o vakar ji turėjo išskirtinę galimybę sudalyvauti žymiosios Ritos Oros „Deichmann“ batų kolekcijos pristatyme. Ji – vienintelė žinoma lietuvaitė, turėjusi progą apsilankyti uždarame VIP vakarėlyje svečiams iš visos Europos.
Pramogos
Dainininkei R. Orai skirtus 4 mln. dolerių vertės papuošalus gabenusi kurjerė juos paliko lėktuve
Ne paslaptis, kad pasirodydamos ant didžiausių renginių raudonųjų kilimų užsienio pramogų pasaulio žvaigždės savo išvaizdai skiria itin didelį dėmesį. Garsių dizainerių suknelės ir kostiumai, ne ką mažiau įspūdingi bateliai ir papuošalai – kai kurie žymūs asmenys būriui fotografų pozuoja pasidabinusios milijonų dolerių vertės brangakmeniais. Ne išimtis ir dainininkė Rita Ora. Kanų kino festivalyje žinoma atlikėja turėjo pasirodyti pasipuošusi prabangiais papuošalais, tačiau pastarųjų moteris neturėjo progos net pačiupinėti, mat jie buvo palikti lėktuve.
Pramogos
5 patarimai laukiantiems šeimos atostogų, kad skrydis su vaikais būtų lengvesnis
Vis dažniau galima pastebėti su vaikais keliaujančias šeimas, drąsiau atostogų vykstama ir su mažamečiais keliautojais. Gerai apgalvojus išvykos detales ir pasinaudojus oro uostų sudarytomis palankiomis sąlygomis keliaujantiems su vaikais, kurių dažnai nežino, ši atostogų dalis prabėgs sklandžiai ir leis nusiteikti poilsiui, juk kaip tik ant nosies – vaikų rudens atostogos.
ŽYMA
RITA ORA